Р І Ш Е Н Н Я №305 11 квітня 2017 року Про створення тимчасової контрольної комісії з проведення перевірки дотримання порядку отримання та використання благодійних (добровільних) внесків і пожертв від юридичних та фізичних осіб закладами освіти

 

СОКАЛЬСЬКА  РАЙОННА  РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ХVІІ сесія  VІІ_скликання

Р І Ш Е Н Н Я №305

                              

11 квітня 2017 року                                                               м. Сокаль

 

Про створення тимчасової контрольної

 комісії з проведення перевірки  дотримання порядку

отримання та використання благодійних (добровільних) внесків і пожертв від юридичних та фізичних осіб  закладами освіти

 

          У  зв`язку з зверненням батьківських комітетів шкіл, відповідно до ст.ст. 15,24 Закону України “ Про статус депутатів місцевих рад”, ст.48 ЗУ “Про місцеве самоврядування в Україні” та ст. 125 Регламенту Сокальської районної ради Львівської області VIІ скликання, Положення про депутатські комісії Сокальської районної ради Львівської області,  Сокальська районна рада Львівської області:

 

 ВИРІШИЛА:

 

 1. Створити тимчасову контрольну комісію з проведення перевірки  дотримання порядку отримання та використання благодійних (добровільних) внесків і пожертв від юридичних та фізичних осіб  закладами освіти , в кількості восьми чоловік у складі:

  1. –Шевчук Р.М. – голова;
  2. Кожушко О.В.;
  3.Дашковська Н.В.;
  4.Мединська С.Й.;
  5.Плетінка Є.Я.;

6.Волос Р.Я.;

7.Сенюк А.І.;

8.Гаврилів Я.І.

 1. Тимчасовій контрольній комісії з проведення перевірки дотримання порядку отримання та використання благодійних (добровільних) внесків і пожертв від юридичних та фізичних осіб закладами освіти на наступну сесію районної ради подати свої звіт та пропозиції.

 

 

Голова районної ради                                                               Микола Пасько