ВИСНОВОК постійної депутатської комісії Сокальської районної ради з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології, раціонального природокористування та розвитку сільських територій. 15 травня 2017 року

 ВИСНОВОК

постійної депутатської комісії Сокальської районної ради
з питань агропромислового комплексу, земельних відносин,
екології, раціонального природокористування та розвитку
сільських територій
.

 

 15 травня 2017  року

 

Комісія вирішила:

 

1.Про затвердження порядку денного вісімнадцятої позачергової сесії Сокальської районної ради VIІ скликання – рекомендувати проект рішення розглянути на сесії.

 

2.Про внесення змін до показників районного бюджету Сокальського району на 2017 рік – рекомендувати проект рішення розглянути на сесії.

 

  1. Про внесення змін в Програму підтримки органів виконавчої влади Сокальського району на 2017 рік- рекомендувати проект рішення розглянути на сесії.

 

  1. Про внесення змін до Програми «Дороги Сокальщини на 2015-2017 роки» – рекомендувати проект рішення розглянути на сесії.

 

  1. Про внесення змін в Програму по збереженню об’єктів культурної спадщини Сокальського району на 2017 рік – рекомендувати проект рішення розглянути на сесії.

 

  1. Про затвердження Програми газифікації населених пунктів Сокальського району на 2017 рік- рекомендувати проект рішення розглянути на сесії.

 

  1. Про затвердження Програми технічного і фінансового забезпечення, удосконалення та розвитку системи централізованого оповіщення і зв’язку Сокальського району – рекомендувати проект рішення розглянути на сесії.

 

  1. Про внесення змін до Програми охорони навколишнього природного середовища Сокальського району на 2016-2020 роки – рекомендувати проект рішення розглянути на сесії.

 

  1. Про внесення змін до Програми соціального захисту окремих категорій населення Сокальського району на 2017 рік – рекомендувати проект рішення розглянути на сесії.

 

  1. Про внесення змін до Програми пропагування Сокальського району на території України та за кордоном: культурний розвиток Сокальського району у 2017 році – рекомендувати проект рішення розглянути на сесії.

 

  1. Про затвердження опорних шкіл та їх філій серед загальноосвітніх навчальних закладів району – рекомендувати проект рішення розглянути на сесії.

 

  1. Про проект ліквідації шахти «Візейська» ДП «Львіввугілля» – рекомендувати проект рішення розглянути на сесії районної ради з поправкою Сенюка А.І.

13.Про затвердження  технічної документації з нормативної грошової оцінки  земельних ділянок сільськогосподарського призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (на земельні ділянки  для оформлення спадщини, що знаходились у власності у гр.Андрусів Г.Г.) – рекомендувати проект рішення розглянути на сесії з поправкою Сенюка А.І.

 

 

 

 

 

Голова постійної комісії                                                            А.І.Сенюк

 

Секретар  засідання  постійної комісії                                     М.Т.Веклин