Про затвердження нормативної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення

ПРОЕКТ

СОКАЛЬСЬКА  РАЙОННА  РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

      сесія _________скликання

Р І Ш Е Н Н Я

       ___________2017 року                                                                  м.Сокаль                                                  

Про затвердження  нормативної грошової оцінки
земельної  ділянки  несільськогосподарського призначення

 

Розглянувши технічну  документацію розроблену ТзОВ «Західземлепроект»  з  нормативної грошової оцінки  земельної ділянки  несільськогосподарського призначення  для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд  підприємствами, що пов’язані з користуванням надр, яка знаходиться на території   Савчинської сільської  ради (за межами населеного пункту), враховуючи позитивний  висновок  державної землевпорядної експертизи від _______ 2017 року №__ , керуючись ст.10 Земельного кодексу України та ст. ст. 13, 23 Закону України «Про оцінку земель», ст.. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та враховуючи висновок постійної комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології, раціонального природокористування та розвитку сільських територій  Сокальська районна рада Львівської області

вирішила:

1.Затвердити технічну документацію з нормативної
грошової оцінки земельної  ділянки  несільськогосподарського призначення для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд  підприємствами, що пов’язані з користуванням надр, яка знаходиться на території   Савчинської сільської  ради (за межами населеного пункту) Сокальського р-ну., Львівської області:

– земельна ділянка площею 3,00  га, кадастровий номер 4624886200:02:000:0565, нормативна грошова оцінка земельної ділянки складає  4397724,55 грн., в тому числі за І кв. м. – 146,59 грн.

2.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології, раціонального природокористування та розвитку сільських територій.

 

 

Голова районної ради                                                                        М.Пасько