Про зміну типу Дібровського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-дитячий садок», Сокальської районної ради Львівської області шляхом перейменування в Дібровський навчально-виховний комплекс « Загальноосвітня школа І ступеня – дошкільний навчальний заклад», Сокальської районної ради Львівської області

ПРОЕКТ

СОКАЛЬСЬКА  РАЙОННА  РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

______сесія __________скликання

   Р І Ш Е Н Н Я

Про  зміну типу Дібровського навчально-виховного комплексу
«Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-дитячий садок»,
Сокальської районної ради Львівської області
шляхом перейменування в Дібровський навчально-виховний комплекс
« Загальноосвітня школа І ступеня – дошкільний навчальний заклад»,
Сокальської районної ради Львівської області

 

              Відповідно до  Закону України ,,Про освіту”, Закону України ,,Про  загальну середню освіту”, Закону України ,,Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців та громадських формувань” розглянувши лист Сокальської райдержадміністрації від _______ року № ___, у зв’язку із скороченням кількості учнів, що веде до зменшення кількості класів у школі, унеможливлює забезпечення належного тижневого навантаження педагогічних працівників та створення конкурентно спроможного клімату в учнівському середовищі , який відповідно впливає на якість навчально-виховного процесу, Сокальська районна рада Львівської області,-

 

ВИРІШИЛА:

  1. Змінити тип Дібровського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-дитячий садок» Сокальської районної ради Львівської області шляхом перейменування в Дібровський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І ступеня – дошкільний навчальний заклад» Сокальської районної ради Львівської області.
  2. Затвердити станом на 1 вересня 2017 рік штатний розпис адміністративно – господарського персоналу Дібровського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І ступеня – дошкільний навчальний заклад» Сокальської районної ради Львівської області в кількості 9,38 штатних одиниці , що додається.
  3. Відділу освіти Сокальської райдержадміністрації (Р.Монастирському):

3.1. Вирішити кадрове та методичне забезпечення навчального процесу в Дібровському навчально-виховному комплексі «Загальноосвітня школа І ступеня – дошкільний навчальний заклад » Сокальської районної ради Львівської області.

3.2.Внести відповідні зміни до Статуту, виклавши його у нові редакції та провести державну  реєстрацію  змін в установчих документах  Дібровського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І ступеня – дошкільний навчальний заклад» Сокальської районної ради Львівської області

3.3. Внести зміни в мережу установ освіти.

4.Начальнику фінансового  управління Сокальської райдержадміністрації Г.Леоновій забезпечити фінансування  Дібровського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І ступеня – дошкільний навчальний заклад» Сокальської районної ради Львівської області в межах затверджених кошторисних призначень.

  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань освіти, культури, туризму та духовного розвитку.

 

Голова районної ради                                                                            Микола Пасько

 

 

Додаток 1

 

 

Штатний розпис
адміністративно-господарського персоналу
Дібровського НВК “ЗШ І ступеня-дитячий садок”
№ з/п Назва структурного підрозділу та посад Кількість штатних посад
1 Директор 0,75
2 Вихователь НВК 1,13
3 Музичний керівник 0,25
4 Помічник вихователя НВК 1,00
5 Робітник по ремонту 0,50
6 Прибиральник службових приміщень 2,00
7 Кочегар 2,00
8 Двірник 0,50
9 Кухар НВК 1,00
10 Машиніст по пранню білизни 0,25
Всього 9,38