Про зміну типу Матівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Сокальської районної ради Львівської області шляхом перейменування в Матівську загальноосвітню школу І ступеня Сокальської районної ради Львівської області

ПРОЕКТ

СОКАЛЬСЬКА  РАЙОННА  РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сесія __________скликання

   Р І Ш Е Н Н Я

 

Про  зміну типу Матівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів
Сокальської районної ради Львівської області
шляхом перейменування в Матівську загальноосвітню школу І ступеня
Сокальської районної ради Львівської області

 

              Відповідно до  Закону України ,,Про освіту”, Закону України ,,Про  загальну середню освіту”, Закону України ,,Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців та громадських формувань”, розглянувши лист Сокальської райдержадміністрації від ________ року №_____, у зв’язку із скороченням кількості учнів, що веде до зменшення кількості класів у школі, унеможливлює забезпечення належного тижневого навантаження педагогічних працівників та створення конкурентноспроможного клімату в учнівському середовищі , який відповідно впливає на якість навчально-виховного процесу, Сокальська районна рада Львівської області,-

 

ВИРІШИЛА:

  1. Змінити тип Матівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Сокальської районної ради Львівської області шляхом перейменування в Матівську загальноосвітню школу І ступеня Сокальської районної ради Львівської області.

 

  1. Затвердити станом на 1 вересня 2017 року штатний розпис адміністративно- господарського персоналу Матівської загальноосвітньої школи І ступеня Сокальської районної ради Львівської області в кількості  4,25 штатних одиниці, що додається.

 

  1. Відділу освіти Сокальської райдержадміністрації (Р.Монастирському):

3.1.Вирішити кадрове та методичне забезпечення навчального процесу в Матівській загальноосвітній школі І ступеня Сокальської районної ради Львівської області.

3.2.Внести відповідні зміни до Статуту, виклавши його у нові редакції та провести державну  реєстрацію  змін в установчих документах  Матівської загальноосвітньої школи І ступеня Сокальської районної ради Львівської області

3.3. Внести зміну в мережу установ освіти.

 

4.Начальнику фінансового  управління  райдержадміністрації Г.Леоновій забезпечити фінансування  Матівської загальноосвітньої школи І ступеня Сокальської районної ради Львівської області в межах затверджених кошторисних призначень.

 

  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань освіти, культури, туризму та духовного розвитку.  

 

                                                                                                     

Голова районної ради                                                                            Микола Пасько

 

 

 

 

Додаток 1

Штатний розпис
адміністративно-господарського персоналу
Матівської    ЗШ І ступеня
№ з/п Назва структурного підрозділу та посад Кількість штатних посад
1 Директор 0,75
2 Робітник по ремонту 0,50
3 Прибиральник службових приміщень 1,00
4 Оператор газової котельні 1,00
5 Двірник 0,50
6 Кухар 0,50
Всього 4,25