Про зміну типу Угринівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Сокальської районної ради Львівської області шляхом перейменування в Угринівську загальноосвітню школу І ступеня Сокальської районної ради Львівської області

ПРОЕКТ

СОКАЛЬСЬКА  РАЙОННА  РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сесія __________скликання

   Р І Ш Е Н Н Я

 

Про  зміну типу Угринівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів
Сокальської районної ради Львівської області
шляхом перейменування в Угринівську загальноосвітню школу І ступеня
Сокальської районної ради Львівської області

 

              Відповідно до  Закону України ,,Про освіту”, Закону України ,,Про  загальну середню освіту”, Закону України ,,Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців та громадських формувань”, розглянувши лист Сокальської райдержадміністрації від _______ року №____, у зв’язку із скороченням кількості учнів, що веде до зменшення кількості класів у школі, що унеможливлює забезпечення належного тижневого навантаження педагогічних працівників та створення конкурентно спроможного клімату в учнівському середовищі, що відповідно впливає на якість навчально-виховного процесу, Сокальська районна рада Львівської області,-

 

ВИРІШИЛА:

  1. Змінити тип Угринівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Сокальської районної ради Львівської області шляхом перейменування в Угринівську загальноосвітню школу І ступеня Сокальської районної ради Львівської області.

 

  1. Затвердити станом на 1 вересня 2017 року штатний розпис адміністративно- господарського персоналу Угринівської загальноосвітньої школи І ступеня Сокальської районної ради Львівської області” в кількості 5,50 штатних одиниці , що додається.

 

  1. Відділу освіти Сокальської райдержадміністрації (Р.Монастирському):

3.1. Вирішити кадрове та методичне забезпечення навчального процесу в Угринівській загальноосвітній школі І ступеня Сокальської районної ради Львівської області.

3.2.Внести відповідні зміни до Статуту, виклавши його в новій редакції та провести державну  реєстрацію  змін в установчих документах  Угринівської загальноосвітньої школи І-ступеня Сокальської районної ради Львівської області

3.3. Внести зміну в мережу установ освіти .

 

4.Начальнику фінансового  управління  Сокальської райдержадміністрації Г.Леоновій забезпечити фінансування  Угринівської загальноосвітньої школи І ступеня Сокальської районної ради Львівської області в межах затверджених кошторисних призначень.

 

  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань освіти , культури ,туризму та духовного розвитку.  

                                                                                                    

Голова районної ради                                                                            Микола Пасько

 

Додаток 1

 

 

 

Штатний розпис
адміністративно-господарського персоналу
Угринівський    ЗШ І ступеня
№ з/п Назва структурного підрозділу та посад Кількість штатних посад
1 Директор 0,75
2 Робітник по ремонту 0,50
3 Прибиральник службових приміщень 0,75
4 Кочегар 2,50
5 Двірник 0,50
6 Кухар 0,50
Всього 5,50