Про внесення змін в Програму пропагування Сокальського району на території України та за кордоном: культурний розвиток Сокальського району у 2017 році

ПРОЕКТ

СОКАЛЬСЬКА  РАЙОННА  РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

       сесія _        скликання

Р І Ш Е Н Н Я №

                         2017 року                                                                      м.Сокаль

 

Про внесення змін в Програму пропагування
Сокальського району на території України та
за кордоном: культурний розвиток
Сокальського району у 2017 році

 

Відповідно до п. 16 ч.1 ст. 43 Закону  України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про місцеві державні адміністрації», враховуючи висновок постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій, Сокальська районна рада Львівської області, –

ВИРІШИЛА:

  1. Внести зміни в Програму пропагування Сокальського району на території України та за кордоном: культурний розвиток Сокальського району у 2017 році затверджену рішенням Сокальської районної ради Львівської області №275 від 4 квітня 2017 року, наступного змісту:

1.1    Розділ 5 «Порядок фінансування»  до Програми викласти в новій редакції:

„5. Порядок фінансування

Розпорядником коштів по даній програмі є Відділ з питань культури, охорони культурної спадщини, туризму та релігій Сокальської районної державної адміністрації.

Кошти, надані згідно Програми, використовуються на придбання обладнання, декорацій, оплату відряджень, транспорту, оплату послуг аматорським колективам та їх учасникам, оплату сувенірів, виготовлення друкованої рекламної продукції згідно затверджених кошторисів.

Основним джерелом фінансування Програми є кошти районного бюджету, передбачені на реалізацію її заходів, відповідно до плану фінансового забезпечення виконання заходів Програми на рік та кошти інших джерел фінансування, які не заборонені чинним законодавством України.”

1.2   Викласти Паспорт Програми пропагування Сокальського району на території України та за кордоном: культурний розвиток Сокальського району у 2017 році в новій редакції, що додається.

  1. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій.

 

 Голова районної ради                                                            Микола Пасько