Про затвердження  технічної документації з нормативної грошової оцінки  земельної ділянки сільськогосподарського призначення ТзОВ «Угринів Еко Ферм»

СОКАЛЬСЬКА  РАЙОННА  РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ                                   ПРОЕКТ

      сесія _________скликання

Р І Ш Е Н Н Я

       2017 року                                                                        м.Сокаль                                                  

Про затвердження  технічної документації

з нормативної грошової оцінки  земельної

ділянки сільськогосподарського призначення

ТзОВ «Угринів Еко Ферм»

 

 

Розглянувши технічну  документацію  з  нормативної грошової оцінки розроблену ПП «ЗемСвіт» на земельну  ділянку  сільськогосподарського призначення для обслуговування будівель  свинокомплексу  (01.03 – для іншого сільськогосподарського призначення)  ТзОВ «Угринів Еко Ферм»», що розташована на території Хоробрівської сільської ради, враховуючи позитивний  висновок  державної землевпорядної експертизи від 24 травня 2017  року   №244,  керуючись ст.10 Земельного кодексу України та ст. ст. 13, 23 Закону України «Про оцінку земель», ст.. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та враховуючи висновок постійної депутатської комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології, раціонального природокористування та розвитку сільських територій,  Сокальська районна рада Львівської області

вирішила:

 

1.Затвердити технічну документацію  з  нормативної грошової оцінки земельної ділянки   сільськогосподарського призначення, для обслуговування будівель  свинокомплексу  (01.03 – для іншого сільськогосподарського призначення)  ТзОВ «Угринів Еко Ферм»», що розташована на території Хоробрівської   сільської ради (за межами населеного пункту) Сокальського р-ну., Львівської області:

– земельна ділянка площею 13,7470 га, кадастровий номер 4624885700:05:000:0665, нормативна грошова оцінка земельної ділянки складає  220938,35 грн., в тому числі за І кв. м. –  16,07 грн;

2.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології, раціонального природокористування та розвитку сільських територій.

 

 

Голова районної ради

 

Пасько М.М.