ПРОТОКОЛ №15 від «26» червня 2017р. з питань євроінтеграції, взаємодії з місцевими радами, децентралізації, регламенту, депутатської етики, законності та взаємодії з ЗМІ

Сокальська районна рада
Львівської області

 

засідання постійної комісії
з питань євроінтеграції, взаємодії з місцевими радами, децентралізації, регламенту, депутатської етики, законності та взаємодії з ЗМІ


Протокол  №15

 

 від «26» червня 2017 р.

 

Присутні:

Голова постійної комісії:           Притулко В.Я.

Секретар постійної комісії:       Стельмащук М.П.

Члени постійної комісії:             Гаврилів Я.С.

 

Відсутні: Красько Б.І ., Ходор С.П.

Запрошені:  Ребрина Л.Я., Ничай І.П.

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

 Про затвердження порядку денного ХІХ сесії Сокальської районної ради Львівської області VIІ скликання.

 1. Про виконання районного бюджету Сокальського району за І квартал 2017 року.
 2. Про затвердження розпоряджень голови Сокальської районної державної адміністрації.
 3. Про внесення змін до показників районного бюджету Сокальського району на 2017 рік.
 4. Про внесення змін в Програму підтримки органів виконавчої влади Сокальського району на 2017 рік.
 5. Про затвердження Програми компенсації пільгового проїзду окремих категорій громадян на залізничному транспорті у Сокальському районі на 2017 рік.
 6. Про внесення змін до Програми фінансової підтримки громадської організації Сокальської районної асоціації інвалідів на 2017 рік.
 7. Про затвердження Програми водопостачання населених пунктів Сокальського району на 2017 рік.
 8. Про Програму ветеринарно-санітарних заходів з локалізації та ліквідації африканської чуми свиней на території Сокальського району на 2017 рік.
 9. Про внесення змін до Програми підтримки функціонування Центру надання адміністративних послуг Сокальської районної державної адміністрації на 2017 рік.
 10. Про затвердження районної програми «Національно-патріотичного, військово-спортивного виховання та підготовки молоді до служби в Збройних силах України на 2017 – 2020 роки».
 11. Про внесення змін в Комплексну програму інформаційно-аналітичної роботи в інтересах органів державної влади та управління, протидії проявам терористичного характеру та організованій злочинній діяльності і корупції на території Сокальського району на 2017 рік.
 12. Про внесення змін до рішення від 02 лютого 2017 року № 227 “Про затвердження Програми розвитку місцевого самоврядування Сокальського району на 2017 року”.
 13. Про внесення змін до Програми покращення ефективності використання нерухомого майна та земельних ділянок, що належать до спільної комунальної власності територіальних громад Сокальського району на 2014 – 2017 роки.
 14. Про «Програму фінансової підтримки та зміцнення матеріально-технічної бази КП Сокальської районної ради Львівської області «Сокальської районної друкарні на 2017 рік».
 15. Про внесення змін в Програму пропагування Сокальського району на території України та за кордоном: культурний розвиток Сокальського району у 2017 році.
 16. Про звіт про роботу комунального підприємства «Телерадіокомпанія «Сокаль»» Сокальської районної ради».
 17. Про стан ведення лісового господарства в Сокальському районі.
 18. Про проведення інвентаризації лісових насаджень, на створення яких використовувались кошти районного бюджету.
 19. Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земель несільськогосподарського призначення.
 20. Про затвердження нормативної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення.
 21. Про надання дозволу на оренду приміщень.
 22. Про проведення інвентаризації та якісного стану меліоративних споруд і каналів у Сокальському районі та встановлення їх балансоутримувачів.
 23. Про перейменування Сокальської гімназії імені Олега Романіва Сокальської районної ради Львівської області в Сокальський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст.– гімназія» імені Олега Романіва Сокальської районної ради Львівської області.
 24. Про зміну типу Дібровського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-дитячий садок», Сокальської районної ради Львівської області шляхом перейменування в Дібровський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І ступеня – дошкільний навчальний заклад», Сокальської районної ради Львівської області.
 25. Про зміну типу Матівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Сокальської районної ради Львівської області шляхом перейменування в Матівську загальноосвітню школу І ступеня Сокальської районної ради Львівської області.
 26. Про зміну типу Угринівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Сокальської районної ради Львівської області шляхом перейменування в Угринівську загальноосвітню школу І ступеня Сокальської районної ради Львівської області.
 27. Про перейменування Пристанської ЗШ І-ІІст. Сокальської районної ради Львівської області в Пристанський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І – ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Сокальської районної ради Львівської області.
 28. Про створення опорної школи на базі ВЕЛИКОМОСТІВСЬКОЇ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ І-ІІІ СТУПЕНІВ СОКАЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ.
 29. Про створення опорної школи на базі СОКАЛЬСЬКОЇ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ І-ІІІ СТУПЕНІВ №4 СОКАЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ.
 30. Про надання дозволу на списання медичного обладнання.
 31. Про звернення Сокальської районної ради Львівської області, розгляд запитів, звернень депутатів та відповідей на них.
 32. Розгляд листів, що надійшли на комісію.
 33. СЛУХАЛИ: Про затвердження порядку денного XIХ сесії Сокальської районної ради Львівської області VІІ скликання.

ВИСТУПИЛИ: Притулко В.Я.

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати сесії районної ради розглянути запропонований порядок денний ХІХ сесії Сокальської районної ради Львівської області VIІ скликання.

 

Голосували : За –  одноголосно.

 1. СЛУХАЛИ: Про виконання районного бюджету Сокальського району за І квартал 2017 року.

ВИСТУПИЛИ: Притулко В.Я.

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати сесії районної ради розглянути запропонований проект рішення «Про виконання районного бюджету Сокальського району за І квартал 2017 року».

 

Голосували : За – одноголосно.

 

 1. СЛУХАЛИ: Про затвердження розпоряджень голови Сокальської районної державної адміністрації.

ВИСТУПИЛИ: Притулко В.Я.

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати сесії районної ради розглянути запропонований проект рішення «Про затвердження розпоряджень голови Сокальської районної державної адміністрації».

 

Голосували : За – одноголосно.

 1. СЛУХАЛИ: Про внесення змін до показників районного бюджету Сокальського району на 2017 рік.

ВИСТУПИЛИ: Притулко В.Я.

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати сесії районної ради розглянути запропонований проект рішення «Про внесення змін до показників районного бюджету Сокальського району на 2017 рік».

 

Голосували : За – одноголосно.

 1. СЛУХАЛИ: Про внесення змін в Програму підтримки органів виконавчої влади Сокальського району на 2017 рік.

ВИСТУПИЛИ: Притулко В.Я.

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати сесії районної ради розглянути запропонований проект рішення «Про внесення змін в Програму підтримки органів виконавчої влади Сокальського району на 2017 рік».

 

Голосували : За – одноголосно.

 

 1. СЛУХАЛИ: Про затвердження Програми компенсації пільгового проїзду окремих категорій громадян на залізничному транспорті у Сокальському районі на 2017 рік.

ВИСТУПИЛИ: Притулко В.Я.

ВИРІШИЛИ: Рекомендували дане питання повернути на доопрацювання з метою розгляду на наступній сесії.

 

Голосували : За – одноголосно.

 1. 7. СЛУХАЛИ: Про внесення змін до Програми фінансової підтримки громадської організації Сокальської районної асоціації інвалідів на 2017 рік.

ВИСТУПИЛИ: Притулко В.Я.

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати сесії районної ради розглянути запропонований проект рішення «Про внесення змін до Програми фінансової підтримки громадської організації Сокальської районної асоціації інвалідів на 2017 рік».

 

Голосували : За – одноголосно.

 

 1. СЛУХАЛИ: Про затвердження Програми водопостачання населених пунктів Сокальського району на 2017 рік.

ВИСТУПИЛИ: Притулко В.Я.

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати сесії районної ради розглянути запропонований проект рішення «Про затвердження Програми водопостачання населених пунктів Сокальського району на 2017 рік».

 

Голосували : За – одноголосно.

 

 1. СЛУХАЛИ: Про Програму ветеринарно-санітарних заходів з локалізації та ліквідації африканської чуми свиней на території Сокальського району на 2017 рік.

ВИСТУПИЛИ: Притулко В.Я.

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати сесії районної ради розглянути запропонований проект рішення «Про Програму ветеринарно-санітарних заходів з локалізації та ліквідації африканської чуми свиней на території Сокальського району на 2017 рік.».

 

Голосували : За – одноголосно.

 

 1. СЛУХАЛИ: Про внесення змін до Програми підтримки функціонування Центру надання адміністративних послуг Сокальської районної державної адміністрації на 2017 рік.

ВИСТУПИЛИ: Притулко В.Я.

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати сесії районної ради розглянути запропонований проект рішення «Про внесення змін до Програми підтримки функціонування Центру надання адміністративних послуг Сокальської районної державної адміністрації на 2017 рік».

 

Голосували : За – одноголосно.

 

 1. СЛУХАЛИ: Про затвердження районної програми «Національно-патріотичного, військово-спортивного виховання та підготовки молоді до служби в Збройних силах України на 2017 – 2020 роки».

ВИСТУПИЛИ: Притулко В.Я.

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати сесії районної ради розглянути запропонований проект рішення «Про затвердження районної програми «Національно-патріотичного, військово-спортивного виховання та підготовки молоді до служби в Збройних силах України на 2017 – 2020 роки»

 

Голосували : За – одноголосно.

 

 

 1. СЛУХАЛИ: Про внесення змін в Комплексну програму інформаційно-аналітичної роботи в інтересах органів державної влади та управління, протидії проявам терористичного характеру та організованій злочинній діяльності і корупції на території Сокальського району на 2017 рік.

ВИСТУПИЛИ: Притулко В.Я.

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати сесії районної ради розглянути запропонований проект рішення «Про внесення змін в Комплексну програму інформаційно-аналітичної роботи в інтересах органів державної влади та управління, протидії проявам терористичного характеру та організованій злочинній діяльності і корупції на території Сокальського району на 2017 рік».

 

Голосували : За – одноголосно.

 

 1. СЛУХАЛИ: Про внесення змін до рішення від 02 лютого 2017 року № 227 “Про затвердження Програми розвитку місцевого самоврядування Сокальського району на 2017 року”.

ВИСТУПИЛИ: Притулко В.Я.

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати сесії районної ради розглянути запропонований проект рішення «Про внесення змін до рішення від 02 лютого 2017 року № 227 “Про затвердження Програми розвитку місцевого самоврядування Сокальського району на 2017 року”».

 

Голосували : За – одноголосно.

 

 1. СЛУХАЛИ: Про внесення змін до Програми покращення ефективності використання нерухомого майна та земельних ділянок, що належать до спільної комунальної власності територіальних громад Сокальського району на 2014 – 2017 роки.

ВИСТУПИЛИ: Притулко В.Я.

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати сесії районної ради розглянути запропонований проект рішення «Про внесення змін до Програми покращення ефективності використання нерухомого майна та земельних ділянок, що належать до спільної комунальної власності територіальних громад Сокальського району на 2014 – 2017 роки».

 

Голосували : За – одноголосно.

 

 1. СЛУХАЛИ: Про «Програму фінансової підтримки та зміцнення матеріально-технічної бази КП Сокальської районної ради Львівської області «Сокальської районної друкарні на 2017 рік».

ВИСТУПИЛИ: Притулко В.Я.

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати сесії районної ради розглянути запропонований проект рішення «Про «Програму фінансової підтримки та зміцнення матеріально-технічної бази КП Сокальської районної ради Львівської області «Сокальської районної друкарні на 2017 рік».

 

Голосували : 3а – одноголосно.

 1. СЛУХАЛИ: Про внесення змін в Програму пропагування Сокальського району на території України та за кордоном: культурний розвиток Сокальського району у 2017 році.

ВИСТУПИЛИ: Притулко В.Я.

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати сесії районної ради розглянути запропонований проект рішення «Про внесення змін в Програму пропагування Сокальського району на території України та за кордоном: культурний розвиток Сокальського району у 2017 році» з пропозиціями комісії.

 

Голосували : За – одноголосно.

 

 1. СЛУХАЛИ: Про звіт про роботу комунального підприємства «Телерадіокомпанія «Сокаль»» Сокальської районної ради».

ВИСТУПИЛИ: Притулко В.Я.

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати в проект рішення «Про звіт про роботу комунального підприємства «Телерадіокомпанія «Сокаль»» Сокальської районної ради» внести зміни, доповнивши пунктом 2 в наступній редакції: «Генеральному директору Комунального підприємства «Телерадіокомпанія «Сокаль»» Новацькому О.Є. терміново вжити заходів з врегулювання конфлікту інтересів відповідно до ЗУ «Про запобігання корупції».

 

Голосували : За – одноголосно.

 

 1. 18. СЛУХАЛИ: Про стан ведення лісового господарства в Сокальському районі.

ВИСТУПИЛИ: Притулко В.Я.

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати сесії районної ради розглянути запропонований проект рішення «Про стан ведення лісового господарства в Сокальському районі.».

 

Голосували : За – одноголосно.

 

 1. СЛУХАЛИ: Про проведення інвентаризації лісових насаджень, на створення яких використовувались кошти районного бюджету.

ВИСТУПИЛИ: Притулко В.Я.

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати сесії районної ради розглянути запропонований проект рішення «Про проведення інвентаризації лісових насаджень, на створення яких використовувались кошти районного бюджету».

 

Голосували : За – одноголосно.

 

 1. 20. СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земель несільськогосподарського призначення.

ВИСТУПИЛИ: Притулко В.Я.

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати сесії районної ради розглянути запропонований проект рішення «Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земель несільськогосподарського призначення».

 

Голосували : За –  одноголосно.

 

 1. СЛУХАЛИ: Про затвердження нормативної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення.

ВИСТУПИЛИ: Притулко В.Я.

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати сесії районної ради розглянути запропонований проект рішення «Про затвердження нормативної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення».

 

Голосували : За – одноголосно.

 

 1. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на оренду приміщень.

ВИСТУПИЛИ: Притулко В.Я.

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати сесії районної ради розглянути запропонований проект рішення «Про надання дозволу на оренду приміщень».

 

Голосували : За – одноголосно.

 

 1. СЛУХАЛИ: Про проведення інвентаризації та якісного стану меліоративних споруд і каналів у Сокальському районі та встановлення їх балансоутримувачів.

ВИСТУПИЛИ: Притулко В.Я.

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати сесії районної ради розглянути запропонований проект рішення «Про проведення інвентаризації та якісного стану меліоративних споруд і каналів у Сокальському районі та встановлення їх балансоутримувачів».

 

Голосували : За – одноголосно.

 

 1. 24. СЛУХАЛИ: Про перейменування Сокальської гімназії імені Олега Романіва Сокальської районної ради Львівської області в Сокальський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст.– гімназія» імені Олега Романіва Сокальської районної ради Львівської області.

ВИСТУПИЛИ: Притулко В.Я.

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати сесії районної ради розглянути запропонований проект рішення «Про перейменування Сокальської гімназії імені Олега Романіва Сокальської районної ради Львівської області в Сокальський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст.– гімназія» імені Олега Романіва Сокальської районної ради Львівської області»».

 

Голосували : За – одноголосно.

 

 1. СЛУХАЛИ: Про зміну типу Дібровського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-дитячий садок», Сокальської районної ради Львівської області шляхом перейменування в Дібровський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І ступеня – дошкільний навчальний заклад», Сокальської районної ради Львівської області.

ВИСТУПИЛИ: Притулко В.Я.

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати сесії районної ради розглянути запропонований проект рішення «Про зміну типу Дібровського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-дитячий садок», Сокальської районної ради Львівської області шляхом перейменування в Дібровський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І ступеня – дошкільний навчальний заклад», Сокальської районної ради Львівської області».

 

Голосували : За – одноголосно.

 

 1. СЛУХАЛИ: Про зміну типу Матівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Сокальської районної ради Львівської області шляхом перейменування в Матівську загальноосвітню школу І ступеня Сокальської районної ради Львівської області.

ВИСТУПИЛИ: Притулко В.Я.

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати сесії районної ради розглянути запропонований проект рішення «Про зміну типу Матівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Сокальської районної ради Львівської області шляхом перейменування в Матівську загальноосвітню школу І ступеня Сокальської районної ради Львівської області».

 

Голосували : За –  одноголосно.

 1. СЛУХАЛИ: Про зміну типу Угринівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Сокальської районної ради Львівської області шляхом перейменування в Угринівську загальноосвітню школу І ступеня Сокальської районної ради Львівської області.

ВИСТУПИЛИ: Притулко В.Я.

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати сесії районної ради розглянути запропонований проект рішення «Про зміну типу Угринівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Сокальської районної ради Львівської області шляхом перейменування в Угринівську загальноосвітню школу І ступеня Сокальської районної ради Львівської області».

 

Голосували : За – одноголосно.

 1. 28. СЛУХАЛИ: Про перейменування Пристанської ЗШ І-ІІст. Сокальської районної ради Львівської області в Пристанський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І – ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Сокальської районної ради Львівської області.

ВИСТУПИЛИ: Притулко В.Я.

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати сесії районної ради розглянути запропонований проект рішення «Про перейменування Пристанської ЗШ І-ІІст. Сокальської районної ради Львівської області в Пристанський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І – ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Сокальської районної ради Львівської області».

Голосували : За – одноголосно.

 1. СЛУХАЛИ: Про створення опорної школи на базі ВЕЛИКОМОСТІВСЬКОЇ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ І-ІІІ СТУПЕНІВ СОКАЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ.

ВИСТУПИЛИ: Притулко В.Я.

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати сесії районної ради розглянути запропонований проект рішення «Про створення опорної школи на базі ВЕЛИКОМОСТІВСЬКОЇ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ І-ІІІ СТУПЕНІВ СОКАЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ».

 

Голосували : За –  одноголосно.

 

 1. СЛУХАЛИ: Про створення опорної школи на базі СОКАЛЬСЬКОЇ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ І-ІІІ СТУПЕНІВ №4 СОКАЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ.

ВИСТУПИЛИ: Притулко В.Я.

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати сесії районної ради розглянути запропонований проект рішення «Про створення опорної школи на базі СОКАЛЬСЬКОЇ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ І-ІІІ СТУПЕНІВ №4 СОКАЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ.

 

Голосували :  За –  одноголосно.

 

 1. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на списання медичного обладнання.

ВИСТУПИЛИ: Притулко В.Я.,

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати сесії районної ради розглянути запропонований проект рішення «Про надання дозволу на списання медичного обладнання».

 

Голосували : За – одноголосно.

 

 1. СЛУХАЛИ: Про звернення Сокальської районної ради Львівської області, розгляд запитів, звернень депутатів та відповідей на них.

ВИСТУПИЛИ: Притулко В.Я.,

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати сесії районної ради розглянути звернення Сокальської районної ради Львівської області, запити, звернення депутатів та відповіді на них».

 

Голосували : За – одноголосно.

 

 1. СЛУХАЛИ: Ознайомлення з листами:

– Лист Сокальського районного сектору Головного управління ДСНС у Львівській області від 15.06.2017р. № 22/434-РС щодо відшкодування пожежним підрозділам Сокальського району витрат на ліквідацію пожеж сухої трави та чагарників на території Сокальського району – рекомендовано скерувати на розгляд комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій.

– Лист Сокальського районного сектору Головного управління ДСНС у Львівській області від 16.05.2017 року № 22/383 – РС інформація щодо створення та діяльності «Центру безпеки громадян” на прикладі Лиманської ОТГ Донецької області для службового використання – розіслати для ознайомлення органам місцевого самоврядування.

Голосували : За – одноголосно.

 

Голова постійної комісії                                                               Віктор Притулко

 Секретар постійної комісії                                                          Марія Стельмащук