ПРОТОКОЛ №18 засідання постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій від 27 червня 2017р

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА РАДА
ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

засідання постійної комісії
з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій

 ПРОТОКОЛ № _18_

від «27»  червня 2017р.

Присутні:

Голова постійної комісії:       Пограничний В.І.

 

Секретар постійної комісії:    Мороз І. В.

 

Члени постійної комісії: :   Козійчук Юрій Богданович, Монастирський Роман Теофілійович, Петрашкевич Богдан Григорович, Шевчук Роман Миколайович, Криштоф Олег Степанович,  Кожушко Олег Васильович, Волос Роман Ярославович.

Запрошені: заст. голови РДА Задолинна І.Р.; нач. фінансового управління РДА Леонова Г.С.; головний лікар Сокальської ЦРЛ Швед Р.Т.; нач. управління соціального захисту населення РДА Огінський В.Б.; нач. управління сільського господарства РДА Тарасюк О.П.; керівник апарату Сокальської РДА Білець В.М.; директор КП «Сокальська районна друкарня» Шклянка Б.П.

1.СЛУХАЛИ: «Про затвердження порядку денного засідання постійної депутатської комісії».

ВИСТУПИЛИ: Пограничний В.І. який запропонував затвердити порядок денний засідання постійної депутатської комісії.

ВИРІШИЛИ:   Затвердити порядок денний засідання постійної депутатської комісії.

Голосували За-8

Проти-0

Утримались- 0

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

№ п/п                                                             Назва
1 Про затвердження порядку денного постійної  комісії

з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій

2 Розгляд листів та звернень
3 Про внесення змін до програми фінансової підтримки громадської організації Сокальської районної асоціації інвалідів  на 2017 рік.

 

4 Про затвердження Програми компенсації пільгового проїзду окремих категорій  громадян на залізничному транспорті у Сокальського району на 2017 рік
5 Про внесення змін до Програми покращення ефективності використання нерухомого майна та земельних ділянок, що належать до спільної комунальної власності територіальних громад Сокальського району на 2014-2017 роки
6 Про Програму фінансової підтримки та зміцнення матеріально-технічної бази КП Сокальської районної ради Львівської області  «Сокальської районної друкарні» на 2017 рік

 

7 Про затвердження районної Програми «Національно-патріотичного, військово-спортивного виховання  та підготовки молоді до служби в Збройних силах України Сокальського району на 2017-2020 роки.
8 Про внесення змін в Програму пропагування Сокальського району на території України та за кордоном культурний розвиток Сокальського району у 2017 році.
9 Про внесення змін до Програми підтримки функціонування Центру надання адміністративних послуг Сокальської районної державної адміністрації на 2017 рік

 

10 Про Прогаму ветиринарно-санітарних заходів з локалізації та ліквідації африканської чуми свиней на території Сокальського району на 2017 рік
11 Про внесення змін до Програми підтримки органів виконавчої влади Сокальського району на 2017 рік
12 Про виконання районного бюджету за І квартал 2017 року
13 Про затвердження розпоряджень голови Сокальської районної державної адміністрації
14 Про внесення змін до показників районного бюджету Сокальського району на 2017 рік.

2.СЛУХАЛИ: голову бюджетної комісії Пограничного В.І, який ознайомив членів комісії з листами та зверненнями, які надійшли до районної ради.

ВИСТУПИЛИ: Пограничний В.І., Шевчук Р.М.; нач. фінансового управління Сокальської РДА Леонова Г.С.; головний лікар Сокальської ЦРЛ Швед Р.Т.

ВИРІШИЛИ: Інформацію викладену у листах прийняти до відома.

Голосували: За – 9

Проти-0

Утримались-0

3.СЛУХАЛИ: нач. управління соціального захисту населення Сокальської РДА Огінського В.Б. «Про внесення змін до програми фінансової підтримки громадської організації Сокальської районної асоціації інвалідів  на 2017 рік».

ВИСТУПИЛИ: Пограничний В.І

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати сесії районної ради розглянути проект рішення «Про внесення змін до програми фінансової підтримки громадської організації Сокальської районної асоціації інвалідів  на 2017 рік».

Голосували: За -9

Проти-0

Утримались-0

4.СЛУХАЛИ: нач. управління соціального захисту населення Сокальської РДА Огінського В.Б. «Про затвердження Програми компенсації пільгового проїзду окремих категорій  громадян на залізничному транспорті у Сокальського району на 2017 рік»                              ВИСТУПИЛИ: Пограничний В.І., Кожушко О.В., начальник залізничної станції Сокаль, який проінформував про кількість перевезень пільгової категорії населення з початку 2017 року, Шевчук Р.М. із запитанням чи іменні білети пільгові на залізничному транспорті.

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати сесії районної ради прийняти рішення «Про затвердження Програми компенсації пільгового проїзду окремих категорій  громадян на залізничному транспорті у Сокальського району на 2017 рік»

Голосували: За -9

Проти-0

Утримались-0

5.СЛУХАЛИ: нач. відділу управління комунальним майном Сокальської районної ради Кравчука Т.Г. «Про внесення змін до Програми покращення ефективності використання нерухомого майна та земельних ділянок, що належать до спільної комунальної власності територіальних громад Сокальського району на 2014-2017 роки»

ВИСТУПИЛИ: Пограничний В.І.

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати сесії районної ради прийняти рішення  «Про внесення змін до Програми покращення ефективності використання нерухомого майна та земельних ділянок, що належать до спільної комунальної власності територіальних громад Сокальського району на 2014-2017 роки»

Голосували: За -9

Проти-0

Утримались-0

6.СЛУХАЛИ: директора КП «Сокальська районна друкарня» Шклянку Б.П. «Про Програму фінансової підтримки та зміцнення матеріально-технічної бази КП Сокальської районної ради Львівської області  «Сокальської районної друкарні» на 2017 рік»

ВИСТУПИЛИ: Пограничний В.І., Шевчук Р.М.

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати сесії районної ради розглянути проект рішення Про Програму фінансової підтримки та зміцнення матеріально-технічної бази КП Сокальської районної ради Львівської області  «Сокальської районної друкарні» на 2017 рік

Голосували: За – 7

Проти-0

Утримались-2

7.СЛУХАЛИ: нач. фінансового управління Сокальської РДА Леонову Г.С. «Про затвердження районної Програми «Національно-патріотичного, військово-спортивного виховання  та підготовки молоді до служби в Збройних силах України Сокальського району на 2017-2020 роки».

ВИСТУПИЛИ: Пограничний В.І.

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати доопрацювати до сесії районної ради та розглянути проект рішення  «Про затвердження районної Програми «Національно-патріотичного, військово-спортивного виховання  та підготовки молоді до служби в Збройних силах України Сокальського району на 2017-2020 роки».

Голосували: За -9

Проти-0

Утримались-0

8.СЛУХАЛИ: заст. голови Сокальської РДА Задолинну І.Р. « Про внесення змін в Програму пропагування Сокальського району на території України та за кордоном культурний розвиток Сокальського району у 2017 році».

ВИСТУПИЛИ: Пограничний В.І., Кожушко О.В. з запитаннями про використання бюджетних коштів по даній Програмі.

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати сесії районної ради розглянути проект рішення  «Про внесення змін в Програму пропагування Сокальського району на території України та за кордоном культурний розвиток Сокальського району у 2017 році».

Голосували: За – 9

Проти-0

Утримались-0

9.СЛУХАЛИ: заст. голови Сокальської РДА Задолинну І.Р. « Про внесення змін до Програми підтримки функціонування Центру надання адміністративних послуг Сокальської районної державної адміністрації на 2017 рік»

ВИСТУПИЛИ: Пограничний В.І., Задолинна І.Р.

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати сесії районної ради розглянути проект рішення  «Про внесення змін до Програми підтримки функціонування Центру надання адміністративних послуг Сокальської районної державної адміністрації на 2017 рік».

Голосували: За – 9

Проти-0

Утримались-0

10.СЛУХАЛИ:  нач. управління сільського господарства Сокальської РДА Тарасюка О.П. «Про Прогаму ветиринарно-санітарних заходів з локалізації та ліквідації африканської чуми свиней на території Сокальського району на 2017 рік».

ВИСТУПИЛИ: Пограничний В.І., Тарасюк О.П., Шевчук Р.М.з пропозицією прийняти Програму без суми.

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати сесії районної ради розглянути проект рішення  «Про Прогаму ветиринарно-санітарних заходів з локалізації та ліквідації  африканської чуми свиней на території Сокальського району на 2017 рік».

Голосували: За – 9

Проти-0

Утримались-0

11.СЛУХАЛИ: керівника апарату Сокальської РДА  Білець В.М. «Про внесення змін  в Програму підтримки органів виконавчої влади Сокальського району на 2017 рік»

ВИСТУПИЛИ: Пограничний В.І. ,Задолинна І.Р., Кожушко О.В. з пропозицією підготувати до президії розшифровку по використанню коштів.

ВИРІШИЛИ: не рекомендовано сесії районної ради розгляд проекту рішення  «Про внесення змін  в Програму підтримки органів виконавчої влади Сокальського району на 2017 рік»

Голосували: За – 6

Проти-3

Утримались-0.

12.СЛУХАЛИ: начальника фінансового управління Сокальської РДА Леонову Г.С. «Про виконання районного бюджету за І квартал 2017 року».

ВИСТУПИЛИ: Пограничний В.І., Кожушко О.В.

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати сесії районної ради прийняти до відома інформацію «Про виконання районного бюджету за І квартал 2017 року».

Голосували: За -9

Проти-0

Утримались-0 .

13.СЛУХАЛИ: начальника фінансового управління Сокальської РДА Леонову Г.С. «Про затвердження розпоряджень голови Сокальської районної державної адміністрації»        ВИСТУПИЛИ: Пограничний В.І., Кожушко О.В.

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати сесії районної ради прийняти рішення Про затвердження розпоряджень голови Сокальської районної державної адміністрації.

Голосували: За -9

Проти-0

Утримались-0 .

14.СЛУХАЛИ: начальника фінансового управління Сокальської РДА Леонову Г.С. «Про внесення змін до показників районного бюджету Сокальського району на 2017 рік».

ВИСТУПИЛИ: Пограничний В.І., Кожушко О.В. з питаннями про підписання міжбюджетних трансфертів на 2018 рік, Леонову Г.С., яка проінформувала про зміни до поекту рішення від Сокальської РДА., Шевчук Р.М., Монастирський Р.Т., Кожушко О.В. з пропозиціями змін до проекту рішення, Козійчук Ю.Б. з пропозиціями змін до проекту рішення.

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати сесії районної ради прийняти рішення  «Про внесення змін до показників районного бюджету Сокальського району на 2017 рік».

Голосували: За -9

Проти-0

Утримались-0

 

Голова постійної комісії                                                      Пограничний В.І.

Секретар постійної комісії                                                   Мороз І.В.