ВИСНОВОК постійної комісії з питань освіти, культури і духовного розвитку від 22 червня 2017р.

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА РАДА 

ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ВИСНОВКИ

засідання постійної комісії з питань освіти, культури і духовного розвитку

від «22» червня 2017р.

ВИРІШИЛИ :

  1. Рекомендувати сесії Сокальської районної ради з усіма поправками  винести на розгляд сесії та прийняти рішення з даних питань, а саме :

–  Про затвердження порядку денного XIX сесії Сокальської районної ради Львівської області VІІ скликання .

– Про затвердження районної програми “Національно-патріотичного, військово-спортивного виховання та підготовки молоді до служби в Збройних силах україни на 2017-2010 роки”.

– Про виконання районного бюджету Сокальського району за І квартал 2017 року.

– Про внесення змін в Програму пропагування Сокальського району на території України та за кордоном : культурний розвиток Сокальського району у 2017 році.

– Про затвердження розпоряджень голови Сокальської районної державної адміністрації.

– Про внесення змін до показників районного бюджету Сокальського району на 2017 рік.

– Про перейменування Сокальської гімназії імені Олега Романіва Сокальської районної ради Львівської області в Сокальський навчально-виховний комплекс “Загальноосвітня школоа І-ІІІ ст. – гімназія” імені Олега Романіва Сокальської районної ради Львівської області”.

– Про зміну типу Дібровського навчально-виховного комплексу “Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дитячий садок” Сокальської районної ради Львівської області шляхом перейменування в Дібровський навчально-виховний комплекс “Загальноосвітня школа І ступеня – дошкільний навчальний заклад” Сокальської районної ради Львівської області

– Про зміну типу Угринівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Сокальської районної ради Львівської області шляхом перейменування в Угринівську загальноосвітню школу І ступеня Сокальської районної ради Львівської області”.

– Про перейменування Пристанської ЗШ І-ІІ ст. Сокальської районної ради Львівської області в Пристанський навчально-виховний комплекс “Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад Сокальської районної ради Львівської області”.

– Про створення опорної школи на базі Великомостівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Сокальської районної ради Львівської області”.

– Про створення опорної школи на базі Сокальської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 Сокальської районної ради Львівської області”.

  1. Рішення “Про зміну типу Матівської загальноосвітньої  І-ІІ ступенів Сокальської районної ради Львівської області шляхом перейменування в Матівську загальноосвітню школу І ступеня Сокальської районної ради львівської області” :

Прийняти з врахуванням звернень від батьків учнів Матівської ЗШ І-ІІст. від 07.06.2017р., Трудового колективу Матівської ЗШ І-ІІ ст. від 07.06.2017р., Смиківської сільської ради Сокальського району Львівської області  від 01.06.2017р.

 

            Голова постійної комісії                                                           Береза О. А.


          Секретар постійної комісії                                                         Ігнатюк М. В