ВИСНОВОК постійної депутатської комісії Сокальської районної ради з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології, раціонального природокористування та розвитку сільських територій від 26 червня 2017р

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ВИСНОВОК

постійної депутатської комісії Сокальської районної ради

з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології, раціонального природокористування та розвитку сільських територій

 

 26 червня 2017  року

 

Комісія вирішила:

 

 1. Про затвердження порядку денного ХІХ сесії Сокальської районної ради Львівської області VIІ скликання рекомендувати проект рішення розглянути на сесії, за виключенням питань «Про проведення інвентаризації лісових насаджень, на створення яких використовувались кошти районного бюджету» та «Про стан ведення лісового господарства в Сокальському районі».

Також рекомендувати в порядок денний сесії довключити питання «Про затвердження  технічної документації з нормативної грошової  оцінки  земельної  ділянки  площею 18,9303 на території Телязької сільської ради (за межами населеного пункту) сільськогосподарського призначення для продажу права оренди на земельних торгах для ведення товарного сільськогосподарського виробництва» з поправкою щодо затвердження технічних  документацій  з  нормативної грошової оцінки  земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності,  що включені в перелік земельних ділянок для продажі права оренди на земельних торгах для ведення товарного сільськогосподарського виробництва  на території   Тудорковицької  сільської ради (за межами населеного пункту).

 

 1. Про затвердження районної програми «Національно-патріотичного, військово-спортивного виховання та підготовки молоді до служби в Збройних силах України на 2017 – 2020 роки»рекомендувати даний проект рішення розглянути на сесії.

 

 1. Про проведення інвентаризації лісових насаджень, на створення яких використовувались кошти районного бюджетурекомендувати дане питання виключити з порядку денного засідання сесії, оскільки попередньо планується провести виїзд комісії  з участю профільних структур по питанню масового всихання лісових насаджень.

 

 1. Про стан ведення лісового господарства в Сокальському районі – рекомендувати дане питання виключити з порядку денного засідання сесії, оскільки попередньо планується провести нараду з участю профільних структур по питанню масового всихання лісових насаджень.

 

 1. Про «Програму фінансової підтримки та зміцнення матеріально-технічної бази КП Сокальської районної ради Львівської області «Сокальської районної друкарні на 2017 рік»рекомендувати даний проект рішення розглянути на сесії.

 

6.Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земель несільськогосподарського призначення (землі  несільськогосподарського призначення  для розміщення та експлуатації основних, підсобних, і допоміжних будівель і споруд  підприємств  переробної, машинобудівної  та іншої промисловості, для обслуговування виробничих будівель ТзОВ  «ЄВРО-ДАХ», які знаходяться на території  Острівської сільської  ради) – рекомендувати  даний проект рішення розглянути на сесії.

       

 1. Про звіт про роботу комунального підприємства «Телерадіокомпанія «Сокаль»» Сокальської районної ради рекомендувати даний проект рішення розглянути на сесії.

 

 1. Про надання дозволу на списання медичного обладнання рекомендувати даний проект рішення розглянути на сесії.

 

 1. Про надання дозволу на оренду приміщень рекомендувати даний проект рішення розглянути на сесії.

 

 1. Про внесення змін до Програми покращення ефективності використання нерухомого майна та земельних ділянок, що належать до спільної комунальної власності територіальних громад Сокальського району на 2014 – 2017 роки рекомендувати даний проект рішення розглянути на сесії.

 

 1. Про затвердження нормативної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення (ділянка несільськогосподарського призначення державної власності, що надається в оренду ТзОВ «Торгово-виставковий центр «Ватра»»  для розробки Бояницького родовища суглинків та глин на території Савчинської сільської  ради Сокальського р-ну Львівської області (за межами населеного пункту))- рекомендувати  даний проект рішення розглянути на сесії при умові надання на сесію позитивного  висновка  державної землевпорядної експертизи (по ділянці на території Савчинської сільської  ради)  з поправкою про затвердження технічної  документації  з  нормативної грошової оцінки на земельну  ділянку сільськогосподарського призначення для обслуговування будівель  свинокомплексу  ТзОВ «УГРИНІВ ЕКО ФЕРМ»».

 

 1. Про внесення змін до рішення від 02 лютого 2017 року № 227 “Про затвердження Програми розвитку місцевого самоврядування Сокальського району на 2017 року”рекомендувати даний проект рішення розглянути на сесії.

 

 1. Про виконання районного бюджету Сокальського району за І квартал 2017 року рекомендувати даний проект рішення розглянути на сесії.

 

 1. Про затвердження Програми компенсації пільгового проїзду окремих категорій громадян на залізничному транспорті у Сокальському районі на 2017 рікрекомендувати даний проект рішення розглянути на сесії.

 

 1. Про проведення інвентаризації та якісного стану меліоративних споруд і каналів у Сокальському районі та встановлення їх балансоутримувачів -рекомендувати даний проект рішення розглянути на сесії.

 

 1. Про внесення змін в Програму пропагування Сокальського району на території України та за кордоном: культурний розвиток Сокальського району у 2017 роцірекомендувати даний проект рішення розглянути на сесії.

 

 1. Про затвердження розпоряджень голови Сокальської районної державної адміністраціїрекомендувати даний проект рішення розглянути на сесії.

 

 1. Про перейменування Сокальської гімназії імені Олега Романіва Сокальської районної ради Львівської області в Сокальський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст.– гімназія» імені Олега Романіва Сокальської районної ради Львівської області рекомендувати даний проект рішення розглянути на сесії.

 

 1. Про зміну типу Дібровського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-дитячий садок», Сокальської районної ради Львівської області шляхом перейменування в Дібровський навчально-виховний комплекс « Загальноосвітня школа І ступеня – дошкільний навчальний заклад», Сокальської районної ради Львівської області рекомендувати даний проект рішення розглянути на сесії.

 

 1. Про зміну типу Матівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Сокальської районної ради Львівської області шляхом перейменування в Матівську загальноосвітню школу І ступеня Сокальської районної ради Львівської області рекомендувати даний проект рішення розглянути на сесії.

 

 1. Про зміну типу Угринівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Сокальської районної ради Львівської області шляхом перейменування в Угринівську загальноосвітню школу І ступеня Сокальської районної ради Львівської області рекомендувати даний проект рішення розглянути на сесії.

 

 1. Про перейменування Пристанської ЗШ І-ІІст. Сокальської районної ради Львівської області в Пристанський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І – ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Сокальської районної ради Львівської областірекомендувати даний проект рішення розглянути на сесії.

 

 1. Про створення опорної школи на базі Великомостівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Сокальської районної ради Львівської області – рекомендувати даний проект рішення розглянути на сесії.

 

 1. Про створення опорної школи на базі Сокальської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 Сокальської районної ради Львівської області – рекомендувати  даний проект рішення розглянути на сесії.

 

 1. Про внесення змін до Програми фінансової підтримки громадської організації Сокальської районної асоціації інвалідів на 2017 рік рекомендувати даний проект рішення розглянути на сесії.

 

 1. Про внесення змін в Програму підтримки органів виконавчої влади Сокальського району на 2017 рік рекомендувати даний проект рішення розглянути на сесії.

 

 1. Про Програму ветеринарно-санітарних заходів з локалізації та ліквідації африканської чуми свиней на території Сокальського району на 2017 рік – рекомендувати даний проект рішення розглянути на сесії.

 

 1. Про внесення змін до Програми підтримки функціонування Центру надання адміністративних послуг Сокальської районної державної адміністрації на 2017 рік рекомендувати даний проект рішення розглянути на сесії.

 

 1. Про внесення змін до показників районного бюджету Сокальського району на 2017 рікрекомендувати даний проект рішення розглянути на сесії.

 

 1. Про внесення змін в Комплексну програму інформаційно-аналітичної роботи в інтересах органів державної влади та управління, протидії проявам терористичного характеру та організованій злочинній діяльності і корупції на території Сокальського району на 2017 рік рекомендувати даний проект рішення розглянути на сесії.

 

 1. Про затвердження Програми водопостачання населених пунктів Сокальського району на 2017 рік рекомендувати даний проект рішення розглянути на сесії.

 

 

 

Голова постійної комісії                                                                                 А.І.Сенюк    

Секретар  засідання  постійної комісії                                                М.Т.Веклин