ПРОТОКОЛ № 14 засідання постійної комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології, раціонального природокористування та розвитку сільських територій від 30 червня 2017р.

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА РАДА

 ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ПРОТОКОЛ № 14

засідання постійної комісії

з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології, раціонального природокористування та розвитку сільських територій

 

  30  червня  2017р.                                                                                  м. Сокаль

 

 

Час роботи комісії:
початок роботи: 9 год. 40 хв.
закінчення роботи:  10 год. 00  хв.

 

Присутні: Сенюк А.І. – голова постійної комісії, Веклин М.Т. – заступник голови постійної комісії, Надорожна Г.Я. – секретар постійної комісії, Марцинюк В.П., Іванчина О.А.  – члени постійної комісії.

Запрошені: Гринюк О.Є. – начальник організаційно-юридичного відділу, заступник керуючого справами Сокальської районної ради.

Відсутні: Хом’як І.В – член постійної комісії.

 

Слухали:  Сенюка А.І –  щодо початку роботи  засідання комісії.

Вирішили : розпочати роботу комісії.

Голосували : за – 5 ( одноголосно), проти -0,  утримались – 0.

 

 

Порядок денний:

№ п/п Назва питання
1. Про звернення до Міністерства екології та природних ресурсів України щодо підтримки клопотання про створення національного природного парку на території Сокальського району з підпорядкуванням Міністерству екології та природних ресурсів України
2.

Про погодження оголошення ботанічних пам’яток природи місцевого значення, а саме: «Тюльпанове дерево» на території  Варязької сільської ради та липи «Пресвятої Богородиці» на території Великомостівської міської ради.

3 Розгляд листів та звернень

 

  1. Про звернення до Міністерства екології та природних ресурсів України щодо підтримки клопотання про створення національного природного парку на території Сокальського району з підпорядкуванням Міністерству екології та природних ресурсів України.

Виступили:Сенюк А.І., який ознайомив присутніх із проектом рішення та зверненням до Міністерства екології та природних ресурсів України щодо підтримки клопотання про створення національного природного парку на території Сокальського району з підпорядкуванням Міністерству екології та природних ресурсів України  та запропонував підтримати вказане звернення.

Вирішили: рекомендувати  даний проект рішення розглянути на сесії.

Голосували : за – 5, проти -0,  утримались – 0.

 

2.Про погодження оголошення ботанічних пам’яток природи місцевого значення, а саме: «Тюльпанове дерево» на території  Варязької сільської ради та липи «Пресвятої Богородиці» на території Великомостівської міської ради.

Виступили:Сенюк А.І.- ознайомив присутніх з проектом рішення «Про погодження оголошення  ботанічної пам’ятки природи місцевого значення «Тюльпанове дерево» площею 0,05 га на території  Варязької сільської ради Сокальського району» та запропонував до вказаного рішення внеси поправку щодо погодження оголошення ботанічної пам’ятки природи місцевого значення липи «Пресвятої Богородиці» на території  Великомостівської міської ради.

Вирішили: рекомендувати  даний проект рішення розглянути на сесії з поправкою Сенюка А.І. щодо погодження оголошення ботанічної пам’ятки природи місцевого значення липи «Пресвятої Богородиці» на території Великомостівської міської ради.

Голосували : за – 5 (одноголосно), проти -0,  утримались – 0.

 

  1. Розгляд листів та звернень.
  2. 1. Розгляд листа ПАФ «Білий Стік» (від 21.06.2017 року №113) щодо затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок   сільськогосподарського призначення, що надані для обслуговування нежитлових будівель господарського двору  ПАФ «Білий Стік», які знаходяться на території Волицької сільської ради (за межами населеного пункту).

Виступили: Сенюк А.І., який запропонував до проекту рішення про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земель несільськогосподарського призначення (землі  несільськогосподарського призначення  для розміщення та експлуатації основних, підсобних, і допоміжних будівель і споруд  підприємств  переробної, машинобудівної  та іншої промисловості, для обслуговування виробничих будівель ТзОВ  «ЄВРО-ДАХ») внести поправку щодо затвердження технічних  документацій  з  нормативної грошової оцінки на 2 земельні ділянки  сільськогосподарського призначення для обслуговування нежитлових будівель господарського двору  ПАФ «Білий Стік».

Вирішили: до проекту рішення про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земель несільськогосподарського призначення (землі  несільськогосподарського призначення  для розміщення та експлуатації основних, підсобних, і допоміжних будівель і споруд  підприємств  переробної, машинобудівної  та іншої промисловості, для обслуговування виробничих будівель ТзОВ  «ЄВРО-ДАХ») внести поправку щодо затвердження технічних  документацій  з  нормативної грошової оцінки на 2 земельні ділянки  сільськогосподарського призначення для обслуговування нежитлових будівель господарського двору  ПАФ «Білий Стік».

Голосували : за – 4, проти -0,  утримались – 1 (Іванчина О.А.).

 2.Заява Михайлової О.І. (від 29.06.2017 року) щодо затвердження технічної  документації  з  нормативної грошової оцінки 2 земельних ділянок для оформлення спадщини, що знаходилась у власності гр. Рученчин Анастасії Андріївни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Варязької сільської ради (за межами населених пунктів).

Виступили: Сенюк А.І., який запропонував до проекту рішення про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земель несільськогосподарського призначення (землі  несільськогосподарського призначення  для розміщення та експлуатації основних, підсобних, і допоміжних будівель і споруд  підприємств  переробної, машинобудівної  та іншої промисловості, для обслуговування виробничих будівель ТзОВ  «ЄВРО-ДАХ») внести поправку щодо затвердження технічної  документації  з  нормативної грошової оцінки 2 земельних ділянок для оформлення спадщини, що знаходилась у власності гр. Рученчин Анастасії Андріївни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (КВЦПЗ- 01.01) на території Варязької сільської ради (за межами населених пунктів).

Вирішили: до проекту рішення про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земель несільськогосподарського призначення (землі  несільськогосподарського призначення  для розміщення та експлуатації основних, підсобних, і допоміжних будівель і споруд  підприємств  переробної, машинобудівної  та іншої промисловості, для обслуговування виробничих будівель ТзОВ  «ЄВРО-ДАХ») внести поправку щодо затвердження технічної  документації  з  нормативної грошової оцінки 2 земельних ділянок для оформлення спадщини, що знаходилась у власності гр. Рученчин Анастасії Андріївни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (КВЦПЗ- 01.01) на території Варязької сільської ради (за межами населених пунктів).

Голосували : за – 5 (одноголосно), проти -0,  утримались – 0

 

 

Голова постійної комісії                                                      А.І.Сенюк    

 

Секретар    постійної комісії                                                   Г.Я Надорожна