Р І Ш Е Н Н Я №360 від 6 липня 2017 року / Про звернення до Апарату Верховної Ради щодо усунення розбіжностей в назві Тудорковицької сільської ради шляхом виправлення помилки у Довіднику «Україна: Адміністративно-територіальний устрій »

СОКАЛЬСЬКА  РАЙОННА  РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 ХІХ сесія _VІІ__скликання

Р І Ш Е Н Н Я 360

6 липня 2017 року                                                                         м.Сокаль

 

Про звернення до Апарату Верховної Ради
щодо усунення розбіжностей в назві Тудорковицької
сільської ради шляхом виправлення помилки
у Довіднику «Україна: Адміністративно-територіальний устрій »

 

 

Розглянувши рішення Тудорковицької сільської ради від 31 травня 2017 року №206 «Про звернення до Апарату Верховної Ради щодо усунення розбіжностей в назві Тудорковицької сільської ради шляхом виправлення помилки у Довіднику «Україна: Адміністративно-територіальний устрій», відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сокальська районна рада Львівської області,-

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Прийняти звернення до Апарату Верховної Ради щодо усунення розбіжностей в назві Тудорковицької сільської ради шляхом виправлення помилки у Довіднику «Україна: Адміністративно-територіальний устрій» (звернення додається).
  2. Надіслати дане звернення до Апарату Верховної Ради.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на голову районної ради.

 

 

Голова районної  ради                                                                                                                    Микола Пасько

 

 

 

 

 

 

 

Апарат Верховної Ради України

 

Звернення

щодо усунення розбіжностей в назві Тудорковицької сільської ради шляхом виправлення помилки у Довіднику «Україна: Адміністративно-територіальний устрій»

 

У зв’язку зі смертю Тудорковицького сільського голови В.Салиги, Тудорковицька сільська рада Сокальського району Львівської області зверталась з клопотанням до Верховної Ради України про призначення позачергових виборів Тудорковицького сільського голови.

Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування Верховної Ради України повідомив, що відповідно до обліку адміністративно-територіальних одиниць та населених пунктів України у Сокальському районі Львівської області обліковується Тудорковичівська сільська рада (Довідник “Україна: Адміністративно-територіальний устрій”, 2012, стор.226). Враховуючи викладене, Комітет повернеться до розгляду порушеного питання лише після приведення назви сільської ради у відповідність до офіційного обліку.

В паспортах, свідоцтвах про народження, інших правовстановлюючих документах мешканців населених пунктів згаданої ради вказано – Тудорковицька сільська рада. На офіційному сайті Центральної виборчої комісії у розділі “Виборчі округи та дільниці” назва ради зазначена як Тудорковицька сільська рада.

Державна реєстрація Тудорковицької сільської ради та включення до Єдиного державного реєстру підприємств та організацій відбулась відповідно до Закону України “Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань”, що підтверджується випискою з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (копія додається). Отже, враховуючи вищевикладене, слід зазначити, що реєстрація юридичної особи відбулась відповідно до законодавства.

Просимо усунення розбіжностей у назві сільської ради шляхом виправлення помилки у Довіднику «Україна: Адміністративно-територіальний устрій» з Тудорковичівської сільської ради Сокальського району на Тудорковицьку сільську раду Сокальського району.

 

Прийнято на ХІХ сесії Сокальської ради

VІІ скликання 6 липня 2017 року