Розпорядження про скликання позачергової сесії

Сокальська  районна  рада

Львівської області

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

20 липня 2017 року № ____

 

Про скликання  позачергової сесії

 

За ініціативою голови Сокальської районної ради Паська М.М., враховуючи лист голови Сокальської районної державної  адміністрації Токая Р.Н. (лист №952/02-25 від 18.07.2017р.), звернення депутата Сенюка А.І. від 20.07.2017р., на підставі ст.46 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. 21 Регламенту Сокальської районної ради Львівської області VIІ скликання

 1. Скликати ХХ позачергову сесію VІІ скликання Сокальської районної  ради   Львівської області 26 липня 2017 року  о 10  годині в  сесійному залі районної ради.
 2. На розгляд сесії винести наступні питання:
  • Про затвердження умов конкурсу на визначення опорних навчальних закладів.
  • Про зміну типу Угринівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Сокальської районної ради Львівської області  шляхом перейменування в Угринівську загальноосвітню школу І ступеня Сокальської районної ради Львівської області.
  • Про перейменування Сокальської гімназії імені Олега Романіва Сокальської районної ради Львівської області в Сокальський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст.– гімназія» імені Олега Романіва Сокальської районної ради Львівської області.
  • Про перейменування Пристанської ЗШ І-ІІст. Сокальської районної ради Львівської області в Пристанський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І – ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Сокальської  районної ради Львівської області.
  • Про внесення змін до показників районного бюджету Сокальського району на 2017 рік.
  • Про внесення змін до рішення Сокальської районної ради Львівської області від 18 травня 2017 року № 323 „Про проект ліквідації ДП „Шахта Візейська”.
  • Про внесення змін в Програму пропагування Сокальського району на території України та за кордоном: культурний розвиток Сокальського району у 2017 році.
  • Про внесення змін в Програму захисту сільськогосподарських угідь від повторного заболочення та населених пунктів від підтоплення на 2017 рік.
  • Про затвердження Програми облаштування і благоустрою кладовищ у Сокальському районі на 2017 рік.

 

 

 

     Голова районної ради                                                          Микола Пасько