ПРОТОКОЛ засідання постійної комісії з питань освіти, культури, туризму і духовного розвитку

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА РАДА    ЛЬВІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ПРОТОКОЛ

засідання постійної комісії з питань освіти, культури, туризму і духовного розвитку

від «2липня 2017р.

Присутні:

Голова постійної комісії: Береза О. А

Члени постійної комісії: Мединська С. І., Ігнатюк М. В.
Відсутні: – Дашковська Н. В
Запрошені: Бойко В. І., Пилип”юк Л.В., Леонова Г. С. Монастирський Р. Т., Михайлюк М. В., Задолинна І.Р.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:


  1. СЛУХАЛИ : О. Березу, голову комісії яка зачитала порядок денний позачергової сесії 7 скликання, ознайомила депутатів із питаннями, що виносяться на позачергову сесію 26 липня 2017 року, а саме :

– Про затвердження порядку денного ХХ позачергової сесії Сокальської районної ради Львівської області VIІ скликання.

– Про затвердження умов конкурсу на визначення опорних навчальних закладів.

– Про зміну типу Угринівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Сокальської районної ради Львівської області шляхом перейменування в Угринівську загальноосвітню школу І ступеня Сокальської районної ради Львівської області.

– Про перейменування Сокальської гімназії імені Олега Романіва Сокальської районної  ради Львівської області в Сокальський навчально-виховний комплекс “Загальноосвітня школа І-ІІІ ст.- гімназія” імені Олега Романіва Сокальської районної ради Львівської області”.

– Про перейменування Пристанської ЗШ І-ІІ ст. Сокальської районної ради Львівської області в Пристанський навчально-виховний комплекс “Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад” Сокальської районної ради Львівської області.

– Про внесення змін до рішення Сокальської районної ради Львівської області від 18 травня 2017 року № 323 “Про проект ліквідації ДП “Шахта Візейська”.

– Про внесення змін до показників районного бюджету Сокальського району на 2017 рік.

– Про внесення змін в Програму пропагування Сокальського району на території України та за кордоном: культурний розвиток Сокальського району у 2017 році.

– Про внесення змін в Програму захисту сільськогосподарського угідь від повторного заболочення та населених пунктів від підтоплення на 2017 рік.

– Про затвердження Програми облаштування і благоустрою кладовищ у Сокальському районі на 2017 рік.

– Про звернення Сокальської районної ради Львівської області, розгляд запитів, звернень депутатів та відповідей на них. -,

та  запропонувала даний проект рішення підтримати і рекомендувати сесії розглянути даний проект рішення.

ГОЛОСУВАЛИ: За – 3 ; Вирішили – дане питання винести на розгляд сесії.

  1. Слухали : О. Березу по питанню “Про внесення змін в Програму пропагування Сокальського району на території України та за кордоном: культурний розвиток Сокальського району у 2017 році.”

Виступила :  Михайлюк М. В., начальник відділу культури, охорони культурної спадщини, туризму та релігій Сокальської РДА та проінформувала про суть даного питання .

Виступив : Бойко В. І., заступник голови районної ради та  проінформував про організацію заходу Гута-ФЕСТ, який собою передбачає обмін кулінарним досвідом на міжнародному рівні.

ГОЛОСУВАЛИ : ЗА – 3. Вирішили : дане питання винести на розгляд сесії.

3.Слухали : О. Березу про те, що надійшов лист від голови Сокальської районної державної адміністрації від 21.07.2017р. №973/02-25 щодо внесення змін в проект рішення “Про внесення змін в Програму пропагування Сокальського району на території України та за кордоном : культурний розвиток Сокальського району у 2017 році” щодо Додатку 3 Програми та доповнення пункту 1.3. даної  Програми.

Виступила : Задолинна І. Р. – заступник голови Сокальської районної державної адміністрації.

ГОЛОСУВАЛИ : ЗА – 3 :  Вирішили –  включити в порядок денний дане питання

  1. Слухали : О. Березу про те, що надійшов лист від голови Сокальської районної державної адміністрації від 21.07.2017 року № 972/02-25 щодо включення порядку денного позачергової сесії питання “Про внесення змін в Програму збереження пам”яток історії та монументального мистецтва Сокальського району на 2017 рік”.

  Виступила :  Михайлюк М. В., начальник відділу культури, охорони культурної спадщини, туризму та релігій Сокальської РДА та проінформувала про суть даного питання .

ГОЛОСУВАЛИ : ЗА – 3 .  Вирішили –  включити в порядок денний позачергової сесії дане питання.

  1. 5. Слухали: О. Березу по питанню ” Про затвердження умов конкурсу на визначення  опорних навчальних закладів” та зачитала текст самого положення про визначення опорних навчальних закладів.

Виступила : Задолинна І. Р. – заступник голови Сокальської районної державної адміністрації, яка доповіла про те, що є пропозиція від Сокальської районної державної адміністрації щодо розгляду та врахування поправок до даного проекту рішення.

ГОЛОСУВАЛИ: ЗА– 3 . Вирішили:  винести дане питання на розгляд сесії.

  1. 6. Слухали: О. Березу по питанню “Про зміну типу Угринівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Сокальської районної ради Львівської області шляхом перейменування в Угринівську загальноосвітню школу І ступеня Сокальської районної ради Львівської області., яка зачитала проект рішення.

Виступив : Бойко В. І., який проінформував про те,що Хоробрівський сільський голова повідомив про те, щоб дане питання не розглядати хоча б ще найближчих 3 роки.

ГОЛОСУВАЛИ: ЗА– 3 . Вирішили:  винести дане питання на розгляд сесії.

7.. Слухали:  О. Березу по питанню ” Про перейменування Сокальської гімназії імені Олега Романіва Сокальської районної  ради Львівської області в Сокальський навчально-виховний комплекс “Загальноосвітня школа І-ІІІ ст.- гімназія” імені Олега Романіва Сокальської районної ради Львівської області”.

Виступили : Бойко В. І., Монастирський Р.Т. та Леонова, яка доповіла про те, що кошти на фінансування все рівно будуть використані, що прийняття даного рішення не стане перешкодою у фінансуванні.

ГОЛОСУВАЛИ: ЗА – 3 . Вирішили:  винести дане питання на розгляд сесії та запросити на сесію начальника казначейства у Сокальському районі Ковалик С.О.

  8.. Слухали:  О. Березу по питанню ” Про перейменування Пристанської ЗШ І-ІІ ст. Сокальської районної ради Львівської області в Пристанський навчально-виховний комплекс “Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад” Сокальської районної ради Львівської області”.

ГОЛОСУВАЛИ: ЗА – 3 . Вирішили:  винести дане питання на розгляд сесії та запросити на сесію начальника казначейства у Сокальському районі Ковалик С.О.

  1. . Слухали: О. Березу по питанню “Про внесення змін до показників районного бюджету Сокальського району на 2017 рік”.

Виступила : Леонова Г.С.- начальник фінансового управління Сокальської райдержадміністрації.

ГОЛОСУВАЛИ: ЗА – 3 . Вирішили:  винести дане питання на розгляд сесії

  1. Слухали:  О. Березу про лист Хлівчанської сільської ради Сокальського району Львівської області від 10.07.2017 року № 156 щодо виділення коштів для ремонту даху дитячої дошкільної у4станови у с. Хлівчани у сумі 136 000 грн.

Вирішили : даний лист скерувати для проведення фінансової експертизи та на розгляд постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій.

Голова постійної комісії                                                          Береза О. А.

            Секретар постійної комісії                                                       Ігнатюк М. В.