Серпень 09 2017 0Комент.

Відбулася нарада щодо стану виконання та фінансування районних програм у 2017 році

9 серпня, у середу, відбулася нарада щодо стану виконання та фінансування районних програм за перше півріччя 2017 року.

Нараду, із керівниками відповідних служб, управлінь та структурних підрозділів райдержадміністрації та головами комісій районної ради, провели: голова Сокальської районної ради Микола Пасько, голова Сокальської РДА Роман Токай, перший заступник голови Сокальської РДА Ірина Задолинна та начальник фінансового управління Галина Леонова.

Під час  наради було проаналізовано виконання районних програм у 2017 році. Присутні на нараді керівники доповіли про стан реалізації програм, які націлені, в першу чергу, на підтримку таких пріоритетних напрямків соціально-економічного розвитку як: освіта, охорона здоров’я, соціальна підтримка населення, розвиток фізичної культури і спорту, розвиток культури і культурної спадщини.

За інформацією фінансового управління в районному бюджеті на 2017 рік передбачено 23818,5 тис. грн на реалізацію заходів 42 загальнорайонних програм. Станом на 01.08.2017 року профінансовано 3788,0 тис. грн, що становить 15,9% річного плану. Із 42 програм – 13 профінансовано на 100% , по 16 – фінансування не розпочато.

За підсумками наради головним розпорядникам коштів доручено активізувати роботу з метою виконання заходів, зосередивши основну увагу на показниках ефективності використання бюджетних коштів.