ПРОТОКОЛ № 17 засідання постійної комісії з питань промисловості, інфраструктури, комунального майна та підприємництва

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА РАДА
ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 ПРОТОКОЛ № 17

засідання постійної комісії з питань промисловості, інфраструктури, комунального майна та підприємництва

 

від «12» вересня 2017 р.

Присутні:

Голова постійної комісії: Солодяк О.М.

Секретар постійної комісії: Андрущак П.В.

Члени постійної комісії: Сорочук В.В.

Відсутні: Славич О.В.

Запрошені: Пасько М.М. – голова районної ради, Кравчук Т.Г – начальник відділу управління комунальним майном, Бойко В.І. – заступник голови районної ради, Шлянка Б.П. – директор КП «Сокальська районна друкарня», Леонова Г.С – начальник фінансового управління Сокальської районної адміністрації, Шевчук С.П. – начальник відділу ЖКГ, цільових програм та розвитку інфраструктури Сокальської районної адміністрації, Косьців Марія – головний спеціаліст відділу фінансово-господарського забезпечення апарату Сокальської РДА, Ничай І.П. – головний спеціаліст організаційно юридичного відділу.

 

1.СЛУХАЛИ: Про інформацію щодо стану виконання робіт по Програмі «Дороги Сокальщини на 2015-2017 роки».

ВИСТУПИЛИ: Шевчук С.П., Солодяк О.М.

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати сесії районної ради розглянути запропонований проект рішення «Про інформацію щодо стану виконання робіт по Програмі «Дороги Сокальщини на 2015-2017 роки» за номером 2 у порядку денному.

Голосували : «за» – одноголосно.

 

  1. СЛУХАЛИ: Про інформацію про роботу тимчасової контрольної комісії районної ради щодо перевірки якості ремонту доріг у Сокальському районі.

ВИСТУПИЛИ: Солодяк О.М., Пасько М.М.

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати сесії районної ради розглянути запропонований проект рішення «Про інформацію про роботу тимчасової контрольної комісії районної ради щодо перевірки якості ремонту доріг у Сокальському районі» за номером 3 у порядку денному.

Голосували : «за» – одноголосно.

 

3.СЛУХАЛИ: Про оренду частини нежитлового приміщення для розміщення архівного відділу Сокальської районної державної адміністрації та розмежування і встановлення приладу обліку електроенергії даного приміщення яке знаходиться за адресою: м.Сокаль, вул.Шашкевича, 43.

ВИСТУПИЛИ: Солодяк О.М., Пасько М.М., Шклянка Б.П., Леонова Г.С., Косьців М.

ВИРІШИЛИ: Запропонувати Сокальській районній державній адміністрації опрацювати питання встановлення окремого приладу обліку електроенергії для приміщення архівного відділу Сокальської районної державної адміністрації яке знаходиться за адресою: м.Сокаль, вул.Шашкевича, 43

Голосували : «за» – одноголосно.

 

4.СЛУХАЛИ: Про внесення змін до рішення Сокальської районної ради Львівської області № 323  від 18 травня 2017 року «Про проект ліквідації ДП «Шахта» Візейська».

ВИСТУПИЛИ: Солодяк О.М., Бойко В.І.

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати включити до порядку денного сесії районної ради та розглянути питання: «Про внесення змін до рішення Сокальської районної ради Львівської області від 18 травня 2017 року № 323 «Про проект ліквідації ДП «Шахта Візейська».

Голосували : «за» – одноголосно.

 

5.СЛУХАЛИ: Про внесення змін до Програми покращення ефективності використання нерухомого майна та земельних ділянок, що належать до спільної комунальної власності територіальних громад Сокальського району на 2014 – 2017 роки.

ВИСТУПИЛИ: Солодяк О.М.

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати сесії районної ради розглянути запропонований проект рішення «Про внесення змін до Програми покращення ефективності використання нерухомого майна та земельних ділянок, що належать до спільної комунальної власності територіальних громад Сокальського району на 2014 – 2017 роки».

Голосували : «за» – одноголосно

 

  1. СЛУХАЛИ: Про внесення змін до Програми розроблення містобудівної документації в Сокальському районі на 2016 -2020 роки.

ВИСТУПИЛИ:

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати сесії районної ради розглянути запропонований проект рішення «Про внесення змін до Програми розроблення містобудівної документації в Сокальському районі на 2016 -2020 роки».

Голосували : «за» – одноголосно.

 

  1. СЛУХАЛИ: Про внесення змін в Програму підтримки органів виконавчої влади Сокальського району на 2017 рік.

ВИСТУПИЛИ: Солодяк О.М.

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати сесії районної ради розглянути запропонований проект рішення «Про внесення змін в Програму підтримки органів виконавчої влади Сокальського району на 2017 рік».

Голосували : «за» – одноголосно.

 

  1. СЛУХАЛИ: Про припинення Комунального закладу Сокальської районної ради Львівської області «Фізкультурно-спортивний комплекс «Сокіл» шляхом його приєднання до Сокальської дитячо-юнацької спортивної школи «Буг» Сокальського району Львівської області.

ВИСТУПИЛИ: Солодяк О.М., Кравчук Т.Г.

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати сесії районної ради розглянути запропонований проект рішення «Про припинення Комунального закладу Сокальської районної ради Львівської області «Фізкультурно-спортивний комплекс «Сокіл» шляхом його приєднання до Сокальської дитячо-юнацької спортивної школи «Буг» Сокальського району Львівської області».

Голосували : «за» –  одноголосно.

 

  1. 9. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на оренду приміщень.

ВИСТУПИЛИ: Солодяк О.М., Кравчук Т.Г.

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати сесії районної ради розглянути запропонований проект рішення «Про надання дозволу на оренду приміщень».

Голосували : за одноголосно

 

  1. СЛУХАЛИ: Про затвердження технічних документацій з нормативних грошових оцінок земельних ділянок несільськогосподарського призначення.

ВИСТУПИЛИ: Солодяк О.М.

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати сесії районної ради розглянути запропонований проект рішення «Про затвердження технічних документацій з нормативних грошових оцінок земельних  ділянок несільськогосподарського призначення».

Голосували : «за» –  одноголосно.

 

  1. СЛУХАЛИ: Про інформацію щодо першочергових невідкладних заходів, спрямованих на запобігання виникненню надзвичайної ситуації на території Сокальського району Львівської області. Породний відвал ПАТ «Львівська вугільна компанія» с.Сілець Сокальського району Львівської області.

ВИСТУПИЛИ: Солодяк О.М.

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати сесії районної ради розглянути запропонований проект рішення «Про інформацію щодо першочергових невідкладних заходів, спрямованих на запобігання виникненню надзвичайної ситуації на території Сокальського району Львівської області. Породний  відвал ПАТ «Львівська вугільна компанія» с.Сілець Сокальського району Львівської області».

Голосували : «за» –  одноголосно.

 

 

  1. СЛУХАЛИ: Ознайомлення з листами:

 

РОЗГЛЯНУЛИ: Лист Сокальської районної державної адміністрації від 07 вересня 2017 року за №891-11 щодо розгляду на ХХІ черговій сесії питання «Про інформацію щодо стану виконання робіт по програмі «Дороги Сокальщини на 2015-2017 роки».

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати використати інформацію листа при розгляді питання на сесії.

 

РОЗГЛЯНУЛИ: Лист виконавчого комітету Сільської ради від 11 вересня 2017 року за №507/02-21 щодо погодження проект ліквідації шахта «Візейська» при передачі будівель і споруд на баланс місцевої ради для розвитку громади.

ВИРІШИЛИ:. Рекомендувати врахувати лист при розгляді питання на сесії.

 

РОЗГЛЯНУЛИ: Лист Сокальської районної державної адміністрації від 22 серпня 2017 року за № 1128/02-25 щодо включення до порядку денного чергової сесії Сокальської роайонної ради питання «Про внесення змін до рішення Сокальської районної ради Львівської області від 18 травня 2017 року №323 «Про проект ліквідації ДП «Шахта Візейська»

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати сесії районної ради включити в порядок денний та розглянути дане питання.

 

РОЗГЛЯНУЛИ: Лист Комунального підприємства «Телерадіокомпанія «Сокаль» Сокальської районної ради Львівської області від 04 вересня 2017 року за №137 щодо виготовлення проектно-кошторисної документації

ВИРІШИЛИ: Скерувати лист на розгляд комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій.

 

РОЗГЛЯНУЛИ: Лист Волсвинської сільської ради від 21 серпня 2017 року за №165/02-18 щодо виділення коштів в сумі 900 тис. гривень на закінчення ремонту дороги С141617 (Броди-Червоноград).

ВИРІШИЛИ: Скерувати на опрацювання Сокальській районній державній адміністрації.

 

РОЗГЛЯНУЛИ: Лист Волсвинської сільської ради від 08 вересня 2017 року за №176/02–18 щодо виділення коштів в сумі 900 тис. гривень на закінчення ремонту дороги С141617 (Броди-Червоноград).

ВИРІШИЛИ: Скерувати на опрацювання Сокальській районній державній адміністрації.

 

РОЗГЛЯНУЛИ: Лист Департаменту паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження ЛОДА від 26 липня від 2017 року №1-2/888-32 щодо створення Техномарку на території шахти «Візейська».

ВИРІШИЛИ: Лист вз’ято до відома.

 

РОЗГЛЯНУЛИ: Лист Комунального підприємства «Редакція газети «Голос з-над Бугу» щодо часткового фінансування на суму 92,5 тис грн з районного бюджету по Програмі фінансової підтримки .

ВИРІШИЛИ: Скерувати лист на розгляд комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій.

 

РОЗГЛЯНУЛИ: Лист Телязької сільської ради від 01 серпня 2017 року за №265 щодо виділення коштів на ремонт дороги загального користування місцевого значення С 141610 Ульвівок-Забужжя в сумі 5000000грн.

ВИРІШИЛИ: Скерувати на опрацювання Сокальській районній державній адміністрації.

 

РОЗГЛЯНУЛИ Лист Служби автомобільних доріг у Львівській області від 19 серпня №01н-5274/09-04265 щодо проведення ремонту по автомобільній дорозі загального користування місцевого значення С 141610 Ульвівок-Забужжя.

ВИРІШИЛИ: Скерувати на опрацювання Сокальській районній державній адміністрації.

 

РОЗГЛЯНУЛИ: Лист відділу житлово-комунального господарства, цільових програм та розвитку інфраструктури СРДАЛО від 5 вересня 2017 року за №878-11 щодо перерозподілу коштів в сумі 1000,0 тис.грн. які були виділені на ремонт автодороги  С141612 Жвирка – Завишень на ремонт автодороги  О141602 Сокаль – Стоянів.

ВИРІШИЛИ: Опрацювати спільно з Жвирківською селищною радою.

 

РОЗГЛЯНУЛИ Лист Опільської сільської ради щодо виділення коштів на ремонт дороги С141632.

ВИРІШИЛИ: Скерувати на опрацювання Сокальській районній державній адміністрації.

 

 

Голова постійної комісії                                                       О.М.  Солодяк

Секретар постійної комісії                                                    П. В. Андрущак