ВИСНОВОК постійної депутатської комісії Сокальської районної ради з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології, раціонального природокористування та розвитку сільських територій

ВИСНОВОК

постійної депутатської комісії Сокальської районної ради

з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології, раціонального природокористування та розвитку сільських територій

 

 

18 вересня 2017  року

Комісія вирішила:

1.Про затвердження порядку денного ХХІ чергової сесії Сокальської районної ради Львівської області VIІ скликання – рекомендувати проект рішення розглянути на сесії, за виключенням питань «Про стан лісових насаджень та заходи щодо усунення масового всихання лісів на території  Сокальського  району», «Про стан ведення лісового господарства в Сокальському районі», «Про проведення інвентаризації лісових насаджень, на створення яких використовувались кошти районного бюджету» (оскільки проводяться роботи НЛТУ України по зміні лісистості на території району та результати доцільно буде врахувати про розгляді даних питань)  та довключити питання “Про внесення змін до рішення № 323 від 18 травня 2017 року Сокальської районної ради Львівської області „Про проект ліквідації ДП „Шахта „Візейська” та звернутися у ДП «ОК Укрвуглереструктуризація» та Міністерство енергетики та вугільної промисловості України щодо отримання роз’яснень про можливість створення Технопарку та передачі частини майна Сілецькій сільській раді.

Також винести на розгляд сесії відповідно до чинного законодавства питання “Про затвердження  проекту землеустрою щодо зміни меж села Добрячин”.

 1. Про виконання районного бюджету Сокальського району за І півріччя 2017 року- рекомендувати проект рішення розглянути на сесії
 2. Про затвердження розпоряджень голови Сокальської районної державної адміністрації – рекомендувати проект рішення розглянути на сесії.
 3. Про внесення змін до показників районного бюджету Сокальського району на 2017 рік – рекомендувати проект рішення розглянути на сесії
 4. Про внесення змін до Програми покращення ефективності використання нерухомого майна та земельних ділянок, що належать до спільної комунальної власності територіальних громад Сокальського району на 2014 – 2017 роки – рекомендувати проект рішення розглянути на сесії.
 5. 6. Про внесення змін до Програми медичного забезпечення демобілізованих учасників АТО та членів сімей загиблих військовослужбовців під час АТО на сході України, а також поранених в ході Революції Гідності у КЗСРРЛО «Сокальська ЦРЛ»  на 2016-2019 рр.. – рекомендувати проект рішення розглянути на сесії.
 6. Про внесення змін до Програми фінансової підтримки при призначенні житлових субсидій за спрощеним порядком на 2017 рік – рекомендувати проект рішення розглянути на сесії.
 7. Про внесення змін до Програми розроблення містобудівної документації в Сокальському районі на 2016 -2020 роки – рекомендувати проект рішення розглянути на сесії.
 8. Про внесення змін в Програму по збереженню об’єктів культурної спадщини Сокальського району на 2017 рік рекомендувати проект рішення розглянути на сесії.
 9. Про припинення Комунального закладу Сокальської районної ради Львівської області «Фізкультурно-спортивний комплекс «Сокіл» шляхом його приєднання до Сокальської дитячо-юнацької спортивної школи «Буг» Сокальського району Львівської області – рекомендувати проект рішення розглянути на сесії.
 10. Про надання дозволу на оренду приміщень – рекомендувати проект рішення розглянути на сесії.
 11. Про інформацію щодо першочергових невідкладних заходів, спрямованих на запобігання виникненню надзвичайної ситуації на території Сокальського району Львівської області. Породний відвал ПАТ «Львівська вугільна компанія» с.Сілець Сокальського району Львівської області – рекомендувати проект рішення розглянути на сесії.
 12. Про стан лісових насаджень та заходи щодо усунення масового всихання лісів на території Сокальського району – рекомендувати дане питання виключити з порядку денного сесії (оскільки проводяться роботи НЛТУ України по зміні лісистості на території району та результати доцільно буде врахувати про розгляді даного питання)  та перенести на розгляд однієї з наступних сесій у 2017 році.

14.Про стан ведення лісового господарства в Сокальському районі – рекомендувати дане питання виключити з порядку денного сесії (оскільки проводяться роботи НЛТУ України по зміні лісистості на території району та результати доцільно буде врахувати про розгляді даного питання)  та перенести на розгляд однієї з наступних сесій у 2017 році.

 1. Про проведення інвентаризації лісових насаджень, на створення яких використовувались кошти районного бюджету рекомендувати дане питання виключити з порядку денного сесії (оскільки проводяться роботи НЛТУ України по зміні лісистості на території району та результати доцільно буде врахувати про розгляді даного питання) та перенести на розгляд однієї з наступних сесій у 2017 році.
 2. Про інформацію про діяльність місцевої прокуратури впродовж І півріччя 2017 року- рекомендувати проект рішення розглянути на сесії.
 3. Про інформацію про діяльність Червоноградського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги- рекомендувати проект рішення розглянути на сесії.
 4. Про затвердження технічної документації про нормативну грошову  оцінку  земельної  ділянки сільськогосподарського призначення державної власності, що включена  в перелік земельних ділянок для продажу права оренди на земельних торгах для ведення товарного сільськогосподарського виробництва   площею 8,8003 га на території Телязької сільської ради (за межами населеного пункту)-  рекомендувати проект рішення розглянути на сесії.
 5. Про затвердження технічної документації по визначенню нормативної грошової оцінки  земельної  ділянки ФГ «В.Хименець» – рекомендувати проект рішення розглянути на сесії.
 6. Про затвердження технічних документацій з нормативних грошових оцінок земельних  ділянок несільськогосподарського призначення – рекомендувати проект рішення розглянути на сесії.
 7. Про затвердження технічної документації про нормативну грошову  оцінку  земельної  ділянки сільськогосподарського призначення державної власності, що включена  в перелік земельних ділянок для продажу права оренди на земельних торгах для ведення  фермерського господарства  площею 6,0000 га, яка розташована за адресою: Переспівська сільська рада Сокальського району Львівської області (за межами населеного пункту)- рекомендувати проект рішення розглянути на сесії з поправкою Сенюка А.І.
 8. Про зміну типу Угринівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Сокальської районної ради Львівської області шляхом перейменування в Угринівську загальноосвітню школу І ступеня Сокальської районної ради Львівської області – рекомендувати проект рішення розглянути на сесії.
 9. Про інформацію про роботу тимчасової контрольної комісії районної ради щодо перевірки якості ремонту доріг у Сокальському районі – рекомендувати проект рішення розглянути на сесії.
 10. Про інформацію щодо стану виконання робіт по Програмі «Дороги Сокальщини на 2015-2017 роки – рекомендувати проект рішення розглянути на сесії.

 

 

 

Голова постійної комісії                                                      А.І.Сенюк    

Секретар  засідання  постійної комісії                                        В.П.Марцинюк