ПРОТОКОЛ №19 засідання постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій:

                             СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА РАДА

ПРОТОКОЛ    № __19_

засідання постійної комісії

з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій:

 від «19»  вересня 2017р.

Присутні:

Голова постійної комісії:       Пограничний В.І.

Члени постійної комісії: :    Монастирський Роман Теофілійович, Петрашкевич Богдан Григорович, Шевчук Роман Миколайович,  Криштоф Олег Степанович, Кожушко Олег Васильович, Волос Роман Ярославович,  Плечінь Ігор Якович .

Відсутні:    Глушко Петро Іванович, Мороз Ігор Васильович, Гуз Ігор Володимирович, Дем’янович Микола Михайлович, Козійчук Юрій Богданович.

Запрошені: розпорядники бюджетних коштів, заст. голови Сокальської РДА, начальник фінансового управління РДА

1.СЛУХАЛИ: Про затвердження порядку денного засідання постійної депутатської комісії.

ВИСТУПИЛИ: Пограничний В.І., який запропонував затвердити порядок денний.

ВИРІШИЛИ:   Затвердити порядок денний засідання постійної депутатської комісії.

Голосували За- 7

Проти-0

Утримались- 0

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

№ п/п                                                             Назва
1 Про затвердження порядку денного постійної  комісії

з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій

2 Про виконання районного бюджету Сокальського району за І півріччя 2017 року.
3 Про затвердження розпоряджень голови Сокальської РДА.
4 Про внесення змін до показників районного бюджету Сокальського району на 2017 рік.

 

5 Про внесення змін до Програми медичного забезпечення демобілізованих учасників АТО та членів сімей загиблих військовослужбовців під час АТО на сходжі України, а також поранених в ході Революції Гідності у КЗСРРЛО «Сокальська ЦРЛ» на 2016-2019 рр.
6 Про внесення змін  в Програму підтримки органів виконавчої влади Сокальського району на 2017 рік
7 Розгляд листів, звернень.

 

2.СЛУХАЛИ: Начальника фінансового управління Сокальської РДА Г.С.Леонову «Про виконання районного бюджету Сокальського району за І півріччя 2017 року.», яка проінформувала депутатів постійної депутатської комісії про виконання бюджету Сокальського району за І півріччя 2017 року, в розрізі податків та зборів.

ВИСТУПИЛИ: Пограничний В.І., Плечінь І.Я., Шевчук Р.М. із запитаннями по консесійних платежах, по наповненню бюджету по спеціальних фондах, по платних послугах, по сумі вартості за харчування дітей в школах району.

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати розглянути проект рішення на сесії районної ради.

.   Голосували: За – 8

Проти-0

Утримались-0

3.СЛУХАЛИ: Начальника фінансового управління Сокальської РДА Г.С.Леонову «Про затвердження розпоряджень голови Сокальської РДА.», яка проінформувала, що за період з 7 червня по 7 серпня 2017 року було прийнято 7 розпоряджень голови Сокальської РДА.

ВИСТУПИЛИ: Пограничний В.І , Плечінь І.Я., Шевчук Р.М.,  з питаннями до заступника голови Сокальської РДА по облаштуванню спортивних майданчиків на території району, по сумі вартості підключення до Інтернету шкіл району.

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати сесії районної ради розглянути проект рішення «Про затвердження розпоряджень голови Сокальської РДА.»

Голосували: За – 8

Проти-0

Утримались-0

4.СЛУХАЛИ: Начальника фінансового управління Сокальської РДА Г.С.Леонову «Про внесення змін до показників районного бюджету Сокальського району на 2017 рік».

   ВИСТУПИЛИ: Пограничний В.І., Пасько М.М., Шевчук Р.М., Плечінь І.Я., депутат Кожушко О.В. з внесеними на розгляд поправками до показників районного бюджету Сокальського району на 2017 рік.

   ВИРІШИЛИ: Рекомендувати сесії районної ради розглянути та прийняти проект рішення  з внесеними поправками «Про внесення змін до показників районного бюджету Сокальського району на 2017 рік».

Голосували: За -8

Проти-0

Утримались-0

5.СЛУХАЛИ: головного лікаря Сокальської ЦРЛ Р.Т.Шведа «Про внесення змін до Програми медичного забезпечення демобілізованих учасників АТО та членів сімей загиблих військовослужбовців під час АТО на сході України, а також поранених в ході Революції Гідності у КЗСРРЛО «Сокальська ЦРЛ» на 2016-2019 рр».

ВИСТУПИЛИ: Пограничний В.І , Шевчук Р.М., Кожушко О.В.

   ВИРІШИЛИ: Рекомендувати сесії районної ради прийняти рішення «Про внесення змін до Програми медичного забезпечення демобілізованих учасників АТО та членів сімей загиблих військовослужбовців під час АТО на сході України, а також поранених в ході Революції Гідності у КЗСРРЛО «Сокальська ЦРЛ» на 2016-2019 рр».

Голосували: За – 7

Проти-0

Утримались-0

6.СЛУХАЛИ: заст. голови Сокальської РДА  І.Р.Задолинну «Про внесення змін  в Програму підтримки органів виконавчої влади Сокальського району на 2017 рік»

ВИСТУПИЛИ: Пограничний В.І., Пасько М.М., Плечінь І.Я., Кожушко О.В., Шевчук Р.М.

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати сесії районної ради прийняти рішення «Про внесення змін  в Програму підтримки органів виконавчої влади Сокальського району на 2017 рік»

Голосували: За – 8

Проти-0

Утримались-0

7.СЛУХАЛИ: Голову постійної депутатської комісії  Пограничного В.І., який зачитав всі листи та звернення, що надійшли в районну раду та були скеровані на розгляд постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій, станом на 18.09.2017 року.

РОЗГЛЯНУЛИ: листи та звернення до районної ради.

 

   Голова постійної комісії                                                Пограничний В.І.

      Секретар засідання  комісії                                           Волос Р Я.