Р І Ш Е Н Н Я №383 від 22 вересня 2017 року / Про надання дозволу на оренду приміщень

СОКАЛЬСЬКА  РАЙОННА  РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 ХХI сесія _VІІ__скликання

Р І Ш Е Н Н Я 383

22 вересня 2017 року                                                                         м.Сокаль

 

Про надання дозволу
на оренду приміщень

 

Розглянувши звернення від 05.07.2017 року №1415/01-3, від 31.07.2017 року № 1566/01-3, від 14.08.2017 року №1657/01-3 Комунального закладу Сокальської районної ради Львівської області «Сокальська центральна районна лікарня», від 07.07.2017 року №96, від 19.09.2017 року №110 Комунального підприємства Сокальської районної ради Львівської області «Сокальська районна друкарня», від 14.08.2017 року №371.1/01-24 Відділу з питань культури, охорони культурної спадщини, туризму та релігій Сокальської районної державної адміністрації, враховуючи погодження балансоутримувачів, з метою більш ефективного використання комунального майна, що належить до спільної комунальної власності територіальних громад Сокальського району та забезпечення збільшення надходжень до районного бюджету, керуючись п.19 ст.43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.7 та ст.9 Закону України «Про оренду державного та комунального майна», п. 2.4 Положення про оренду майна, що належить до спільної комунальної власності територіальних громад Сокальського району, враховуючи висновки постійної комісії районної ради з питань промисловості, інфраструктури, комунального майна та підприємництва, Сокальська районна рада Львівської області,-

 

В И Р І Ш И Л А:

 

  1.    Надати Комунальному закладу Сокальської районної ради Львівської області «Сокальська центральна районна лікарня», дозвіл на продовження терміном на два роки одинадцять місяців, договору оренди нежитлового приміщення  загальною площею 195,14 м. кв., що знаходиться за адресою м.Сокаль, вул. Я. Мудрого, 26,  для здійснення діяльності, визначеної Статутом КЗ ЛОР «Львівське обласне бюро судово-медичної експертизи».

 

  1. Надати Комунальному підприємству Сокальської районної ради Львівської області «Сокальська районна друкарня» дозвіл на  передачу в оренду шляхом проведення конкурсу, терміном на два роки одинадцять місяців, нежитлового приміщення  загальною площею 8,5 м. кв., що знаходиться за адресою м. Сокаль, вул. Шашкевича, 43,  для розміщення офісу.

 

  1. Надати Комунальному закладу Сокальської районної ради Львівської області «Сокальська центральна районна лікарня», дозвіл на продовження терміном на два роки одинадцять місяців, договору оренди нежитлового приміщення загальною площею 58,2 м. кв., що знаходиться за адресою м.Сокаль, вул. Я. Мудрого, 26, для розміщення аптеки.

 

  1. Надати Комунальному закладу Сокальської районної ради Львівської області «Сокальська центральна районна лікарня», дозвіл на продовження терміном на два роки одинадцять місяців, договору оренди нежитлового приміщення загальною площею 21,9 м. кв., що знаходиться за адресою м.Сокаль, вул. Шашкевича, 75, для розміщення аптечного закладу.

 

5.Надати Відділу освіти Сокальської районної державної адміністрації, дозвіл на укладення терміном на два роки одинадцять місяців, договору оренди нежитлового приміщення  загальною площею 201,5 м. кв., що знаходиться за адресою с. Варяж, вул. Центральна, 21а, для розміщення філії Сокальської дитячої школи мистецтв ім. В.Матюка, як для бюджетної організації, з орендною платою 1 грн. в рік, без проведення конкурсу.

 

  1. Надати Комунальному підприємству Сокальської районної ради Львівської області «Сокальська районна друкарня», дозвіл на продовження терміном на один рік договору оренди нежитлового приміщення загальною площею 208,7 м. кв., що знаходиться за адресою м. Сокаль, вул. Шашкевича, 43, для розміщення архівного відділу Сокальської районної державної адміністрації.

 

  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань промисловості, інфраструктури, комунального майна та підприємництва.

 

 

Голова районної ради                                                              Микола Пасько