Жовтень 10 2017 0Комент.

Грантова програма допоможе підвищити рівень довіри та зміцнити партнерство між поліцією та громадами

Представників громад та організацій громадянського суспільства запрошують взяти участь у конкурсі проектних пропозицій в рамках Грантової програми «Підвищення рівня довіри для зміцнення партнерства між поліцією та громадами Львівської, Київської та Харківської областей».

Грантова програма реалізується в рамках проекту «Підтримка реформи поліції в Україні», який фінансується ЄС і впроваджується ЮНОПС у партнерстві з Поліцією Швеції, Національною поліцією України та місією Європейського Союзу з реформування сектора цивільної безпеки України.

Грантова програма має на меті сприяти розбудові прозорих партнерських взаємовідносин між поліцією та громадами Львівської, Київської та Харківської областей.

Проектні пропозиції повинні враховувати положення Керівних вимог Грантової програми, які можна завантажити тут або отримати електронною поштою, звернувшись за електронною адресою gefsgpukr@gmail.com та вказати у рядку теми – «Керівні вимоги Грантової програми_Проект «Підтримка реформи поліції в Україні». Для отримання більш детальної інформації щодо підготовки проектних пропозицій та участі у конкурсі просимо надсилати повідомлення на ту ж саму електронну адресу: gefsgpukr@gmail.com.

Поштова адреса для відправки проектних пропозицій:  01021, м. Київ, Кловський узвіз, 1,  ЮНОПС, «Підтримка реформи поліції, Грантова програма».  Дата, вказана на поштовій марці конверту з проектною пропозицією вважатиметься датою отримання документів.

Кінцевий термін подання проектних пропозицій – субота, 21/10/2017.

Додатки: