Листопад 07 2017 0Комент.

Оголошення про відбір кандидатів на посаду керівника комунального закладу «Фізкультурно-спортивний комплекс «Сокіл»

Оголошення

про відбір кандидатів на посаду керівника комунального закладу «Фізкультурно-спортивний комплекс «Сокіл»

       Оголошується відбір кандидатів на посаду керівника комунального закладу «Фізкультурно-спортивний комплекс «Сокіл»

Подача документів кандидатами на посаду  керівника комунального закладу «Фізкультурно-спортивний комплекс «Сокіл» розпочинається з часу розміщення оголошення на офіційному сайті Сокальської районної ради та завершується о 16.30 год.  24.11. 2017 року.

Кандидати повинні відповідати кваліфікаційним вимогам відповідно до Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників сфери фізичної культури та спорту (Випуск 85), затвердженого Наказом Міністерства молоді та спорту України від 28. 10. 2016 року № 4080: освіта – вища першого або другого рівня за ступенем бакалавра або магістра та спеціальністю відповідної галузі знань. Стаж роботи на керівних посадах у сфері фізичної культури і спорту не менше 5 років.

Кандидатам на посаду керівника комунального закладу «Фізкультурно-спортивний комплекс «Сокіл» необхідно подати заяву та документи, які підтверджують особу заявника та відповідність кандидата на посаду кваліфікаційним вимогам.

Вказані документи будуть прийматись Відділом управління комунальним майном Сокальської районної ради у приміщенні Сокальської районної ради за адресою: 80000, м.Сокаль, Львівської області вул. Шептицького, 26.

Додаткові дані можна отримати у відділі управління комунальним майном Сокальської районної ради.

Телефони для довідок та отримання додаткової інформації з питань відбору кандидатів (03257)7-20-87.

 

Начальник відділу  управління                                                                             Т.Кравчук
комунальним майном