Р І Ш Е Н Н Я №248 від 28 березня 2017 року / Про затвердження порядку денного ХVІІ сесії Сокальської районної ради Львівської області VIІ скликання

 СОКАЛЬСЬКА  РАЙОННА  РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ХVІІ сесія  VІІ_скликання

Р І Ш Е Н Н Я №248

                              

28 березня 2017 року                                                             м.Сокаль                     

 

Про затвердження порядку денного

ХVІІ сесії Сокальської районної ради

Львівської області VIІ скликання

 

Відповідно до пункту 15 статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 20 Регламенту Сокальської районної ради Львівської області VIІ скликання, Сокальська  районна рада Львівської області,-

 

В И Р І Ш И Л А:

 

Затвердити для розгляду на сімнадцятій сесії районної ради  сьомого скликання  порядок денний:

 

№ п/п Назва Хто доповідає
1. Про затвердження порядку денного ХVІІ сесії Сокальської районної ради Львівської області VIІ скликання Пасько М.М.
2. Про звернення  щодо недопущення несанкціонованого приймання твердих побутових відходів на місцеві сміттєзвалища та завезення сміття на територію Сокальського району Сенюк А.І.
3. Про звернення щодо недопущення скасування мораторію (заборони) на продаж сільськогосподарської Кожушко О.В.
4. Про відзначення у Сокальському районі Львівської області 70-х роковин з часу проведення польською владою операції «Вісла» – примусових депортацій українців з українських  етнічних земель Лемківщини, Надсяння, Підляшшя та Холмщини (28.04-12.08.1947р.) Кожушко О.В.
5. Про виконання районного бюджету Сокальського району за 2016 рік Леонова Г.С.
6. Про внесення змін до показників районного бюджету Сокальського району на 2017 рік. Леонова Г.С.
7. Про затвердження розпоряджень голови Сокальської райдержадміністрації. Леонова Г.С.
8. Про затвердження звітів розпорядників коштів про виконання загальнорайонних програм за 2016 рік. Перегінець Н.П. розпорядники коштів
9. Про затвердження районної Програми підтримки розвитку пріоритетних та наймасовіших видів спорту (волейболу, футболу, легкої атлетики, велоспорту) в Сокальському районі на 2017 рік. Мандрик А.В.
10. Про затвердження Програми фінансової підтримки громадської організації Сокальської районної асоціації інвалідів на 2017 рік. Огінський В.Б.
11. Про затвердження Програми фінансової підтримки громадської організації Благодійного Фонду „Карітас” – Сокаль на 2017 рік. Огінський В.Б.
12. Про затвердження Програми фінансової підтримки при призначенні житлових субсидій за спрощеним порядком на 2017 рік Огінський В.Б.
13. Про затвердження Програми підтримки обдарованої учнівської молоді Сокальського району на 2017 р. Монастирський Р.Т.
14. Про  затвердження Програми розроблення Схеми планування території Сокальського району на 2017 рік. Баралус М.Й.
15. Про затвердження Цільової програми ведення містобудівного кадастру у Сокальському районі на 2017 рік. Баралус М.Й.
16. Про внесення змін до Програми розроблення містобудівної документації в Сокальському районі на 2016 – 2020 роки Баралус М.Й.
17. Про затвердження Програми по збереженню об’єктів культурної спадщини Сокальського району на 2017 рік. Баралус М.Й.
18. Про Програму висвітлення діяльності органів місцевого самоврядування в районній газеті “Голос з-над Бугу” на 2017 рік Сорочук В.В.
19. Про Програму фінансової підтримки та зміцнення матеріально-технічної бази комунального підприємства “Телерадіокомпанія “Сокаль” на 2017 рік Новацький О.Є.
20. Про затвердження Комплексної Програми інформаційно-аналітичної роботи в інтересах органів державної влади та управління, протидії проявам терористичного характеру та організованій злочинній діяльності і корупції на території Сокальського району на 2017 рік. Мариняк Р.Б.
21. Про затвердження Програми сприяння матеріально-технічного забезпечення військової частини 2418 (Великомостівський кінологічний навчальний центр Державної Прикордонної Служби України), дислокованої на території Сокальського району Львівської області, на 2017 рік Квартирук А.В.
22. Про затвердження Програми організації підготовки громадян до призову і служби в Збройних Силах України та виконання мобілізаційних заходів в Сокальському районі на 2017 – 2020 роки. Лисак М.В.
23. Про затвердження Програми матеріально-технічної підтримки відділу прикордонної служби „Павловичі” Львівського прикордонного загону на 2017 рік. Мельник А.П.
24. Про затвердження Програми профілактики злочинності, забезпечення публічної безпеки і порядку на території Сокальського району на 2017 рік. Яріш В.В.
25. Про затвердження Програми підтримки органів виконавчої влади Сокальського району на 2017 рік. Пелих О.З.
26. Про затвердження Програми підтримки функціонування Центру надання адміністративних послуг  Сокальської  районної державної адміністрації  на 2017 рік. Ваврів С.А.
27. Про затвердження Програми підтримки культурно-просвітницьких та інформаційно-презентаційних заходів на 2017 рік Пелих О.З.
28. Про затвердження Програми пропагування Сокальського району на території України та за кордоном: культурний розвиток Сокальського району у 2017 році. Пелих О.З.
29. Про затвердження Програми підтримки творчої діяльності аматорських колективів Сокальського району у 2017 році Михайлюк М.В.
30. Про затвердження районної Програми „Майданчик з тренажерним обладнанням” на 2017 рік. Мандрик А.В.
31. Про затвердження Програми енергозбереження для населення Сокальського району на 2017 – 2019 роки. Шевчук С.П.
32. Про Програму виконання робіт по лісовому господарству та створення захисних лісових насаджень на землях не придатних для сільськогосподарського використання на 2017 рік Тарасюк О.П.
33. Про Програму захисту сільськогосподарських угідь від повторного заболочення та населених пунктів від підтоплення на 2017 рік. Тарасюк О.П.
34. Про внесення змін до Програми охорони навколишнього природного середовища Сокальського району на 2016 – 2020 роки. Тарасюк О.П.
35. Про внесення змін в районну Програму забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа у Сокальському районі на 2016-2018 роки Федаш Г.З.
36. Про внесення змін в Цільову соціальну програму розвитку цивільного захисту Сокальського району на 2015-2017 роки та прогноз до 2018 року Тимчак О.Я.
37. Про внесення змін до Програми створення, накопичення та використання матеріальних резервів для запобігання, ліквідації, надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їх наслідків у Сокальському районі на 2014-2018 роки. Штикало В.Я., Левочко П.П.
38. Про внесення змін до Програми соціального захисту окремих категорій населення Сокальського району на 2017 рік. Огінський В.Б.
39 Про внесення змін до Програми медичного забезпечення демобілізованих учасників АТО та членів сімей загиблих військовослужбовців під час АТО на сході України, а також поранених в ході Революції Гідності у КЗСРРЛО „Сокальська ЦРЛ” на 2016-2019 роки. Швед Р.Т.
40 Про внесення змін до Програми „Дороги Сокальщини на 2015 – 2017 роки” Шевчук С.П.
41 Про затвердження Програми компенсації пільгового проїзду окремих категорій громадян в автомобільному транспорті у Сокальському районі на 2017 рік. Огінський В.Б.
42 Про звернення до Міністерства культури України щодо відзначення відомчою нагородою Михайлюк М.В.   Б.Красько
43 Про затвердження опорних шкіл та їх філій серед загальноосвітніх навчальних закладів району Монастирський Р.Т.
44 Про затвердження  нормативної грошової оцінки  земельних  ділянок  несільськогосподарського призначення Бермес С.О.
45 Про затвердження  технічної документації з нормативної грошової оцінки  земельної ділянки сільськогосподарського призначення Бермес С.О.
46 Про затвердження  нормативної грошової оцінки  земельної  ділянки  несільськогосподарського призначення Бермес С.О.
47 Про затвердження  технічної документації з нормативної грошової оцінки  земельних ділянок сільськогосподарського призначення Бермес С.О.
48 Про затвердження нормативної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення ТзОВ «АЛЬТЕР ТЕРРА» Бермес С.О.
49 Про інформацію про діяльність місцевої прокуратури в 2016 році Гарасимчук Я.М.
50 Про внесення змін до Регламенту Сокальської районної ради Львівської області VІI скликання Бойко В.І.
51 Про затвердження структури виконавчого апарату районної ради Пасько М.М.
52 Про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Сокальського району та делегованих повноважень у 2016 році. Пелих О.З.
53 Про Програму соціально-економічного та культурного розвитку Сокальського району на 2017 рік. Пелих О.З.
54 Про утворення та затвердження складу тимчасової контрольної комісії районної ради щодо перевірки якості ремонту доріг у Сокальському районі Гуз І.В.
55 Про «Програму фінансової підтримки та зміцнення матеріально-технічної бази КП Сокальської районної ради Львівської області «Сокальської районної друкарні на 2017 рік» Шклянка Б.П.
56 Про  затвердження ліквідаційного балансу Дитячо-юнацької спортивної школи «Буг» Сокальського району Кравчук Т.Г.
57 Про вилучення з оперативного управління КЗСРРЛО „Сокальська ЦРЛ” та передачу зі спільної комунальної власності територіальних громад Сокальського району в комунальну власність територіальної громади Тартаківської сільської ради нежитлової будівлі за адресою с. Тартаків проспект Шевченка, 32. Кравчук Т.Г.
58 Про надання дозволу на оренду приміщень Кравчук Т.Г.
59 Про затвердження нормативної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення Бермес С.О.
60 Про створення тимчасової контрольної комісії з проведення перевірки дотримання порядку отримання та використання благодійних (добровільних) внесків і пожертв від юридичних та фізичних осіб закладами освіти Кожушко О.В.
61 Про затвердження Статуту Сокальської районної централізованої бібліотечної системи в новій редакції Кравчук Т.Г.
62 Про затвердження Програми поліпшення сервісу обслуговування платників податків у Сокальському районі на 2017 рік Жолудєва Н.Я.
63 Про погодження отримання спеціального дозволу на користування надрами  ПП «Енергія  природи – водень» Солодяк О.М.
64 Про звернення Сокальської районної ради Львівської області, розгляд запитів, звернень депутатів та відповідей на них Бойко В.І.

 

 

Голова районної ради                                                                Микола Пасько