ВИСНОВОК постійної депутатської комісії Сокальської районної ради з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології, раціонального природокористування та розвитку сільських територій

ВИСНОВОК

постійної депутатської комісії Сокальської районної ради

з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології, раціонального природокористування та розвитку сільських територій

 30 листопада 2017  року

 Комісія вирішила:

 

 1. 1. Про призначення завідувача Комунального закладу Сокальської районної ради Львівської області ФСК «Сокіл»рекомендувати проект рішення розглянути на сесії.

 

 1. 2. Про затвердження Програми надання у 2017 році одноразової адресної грошової  допомоги учасникам бойових дій УПА у зв’язку із 75- річчям створення УПА рекомендувати проект рішення розглянути на сесії.

 

 1. 3. Про надання дозволу на оренду приміщень рекомендувати проект рішення розглянути на сесії.

 

 1. Про безоплатну передачу майна спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селища, міст Сокальського району  у комунальну власність Великомостівської об’єднаної територіальної громади рекомендувати проект рішення розглянути на сесії.

 

 1. 5. Про внесення змін до Програми «Дороги Сокальщини на 2015-2017 роки» рекомендувати проект рішення розглянути на сесії.

 

 1. Про інформацію щодо використання коштів виділених на реалізацію загальнорайонних програм у 2017 році рекомендувати проект рішення розглянути на сесії.

 

 1. 7. Про реалізацію Закону України «Про освіту» у закладах освіти спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селища, міст Сокальського району – рекомендувати проект рішення розглянути на сесії.

 

 1. Про затвердження Тимчасового порядку призначення на посаду та звільнення з посади керівників закладів освіти спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селища, міст Сокальського району- рекомендувати проект рішення розглянути на сесії.

 

 1. 9. Про внесення змін в Програму «Національно-патріотичного, військово-спортивного виховання та підготовки молоді до служби в Збройних силах України на 2017 – 2020 роки” рекомендувати проект рішення розглянути на сесії.

 

 

 1. Про внесення змін до Програми підтримки функціонування Центру надання адміністративних послуг Сокальської районної державної адміністрації на 2017 рікрекомендувати проект рішення розглянути на сесії.

 

 1. 11. Про затвердження Програми зовнішнього освітлення населених пунктів Сокальського району на 2017 рікрекомендувати проект рішення розглянути на сесії.

 

 1. 12. Про внесення змін до Програми фінансової підтримки при призначенні житлових субсидій за спрощеним порядком на 2017 рік – рекомендувати проект рішення розглянути на сесії.

 

 1. Про внесення змін в Програму підтримки органів виконавчої влади Сокальського району на 2017 рік – рекомендувати проект рішення розглянути на сесії.

 

 1. 14. Про внесення змін в районну Програму забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа у Сокальському районі на 2016-2018 роки рекомендувати проект рішення розглянути на сесії.

 

 1. 15. Про внесення змін до Програми соціального захисту окремих категорій населення Сокальського району на 2017 рік рекомендувати проект рішення розглянути на сесії.

 

 1. 16. Про виконання районного бюджету Сокальського району за 9 місяців 2017 року рекомендувати проект рішення розглянути на сесії.

 

 1. 17. Про затвердження розпоряджень голови Сокальської районної державної адміністраціїрекомендувати проект рішення розглянути на сесії.

 

 1. Про внесення змін до показників районного бюджету Сокальського району на 2017 рікрекомендувати проект рішення розглянути на сесії.

 

 1. Про внесення змін в рішення Сокальської районної ради Львівської області від 27.09.2017 року № 389 рекомендувати проект рішення розглянути на сесії.

 

 1. Про перейменування населеного пункту с.Бірки Тартаківської сільської ради Сокальського  району Львівської області» рекомендувати проект рішення розглянути на сесії.

 

 1. 21. Про присвоєння голові районної  ради чергового рангу посадової особи місцевого самоврядування рекомендувати проект рішення розглянути на сесії.

 

 1. 22. Про планування діяльності Сокальської районної ради Львівської області  на 2018 рік рекомендувати проект рішення розглянути на сесії.

 

 1. Про внесення змін в Програму фінансової підтримки та зміцнення матеріально-технічної бази КП Сокальської районної ради Львівської області «Сокальської районної  друкарні  на 2017 рік»рекомендувати проект рішення розглянути на сесії.

 

 1. 24. Про затвердження Статуту «СОКАЛЬСЬКИЙ РАЙОННИЙ НАРОДНИЙ ДІМ» СОКАЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ в новій редакції рекомендувати проект рішення розглянути на сесії.

 

 1. Про затвердження Статуту Угринівської загальноосвітньої школи І ступеня Сокальської районної ради Львівської області в новій редакції – рекомендувати проект рішення розглянути на сесії.

 

26.Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення  державної власності, що включена  в перелік  земельних ділянок для продажу права оренди на земельних торгах для рибогосподарських потреб площею 18,7974 га, яка знаходиться на території Поторицької сільської ради (за межами населеного пункту) рекомендувати проект рішення розглянути на сесії. Запросити на засідання сесії Поторицького сільського голову.

 

 1. Про затвердження  технічної документації з нормативної грошової оцінки  земельної   ділянки сільськогосподарського призначення (землекористувач гр. Семенчук А.Р., територія Перв’ятицької сільської  ради (за межами населеного пункту), земельна ділянка площею 0,0343 га) рекомендувати проект рішення розглянути на сесії.

 

 1. Про затвердження технічних документацій про нормативну грошову оцінку  земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності, що включені  в перелік земельних ділянок для продажу права оренди на земельних торгах для ведення товарного сільськогосподарського виробництва площею  14,2345 га і площею  8,9079 га та для ведення фермерського господарства площею 10,0 га, які розташовані за адресою: Переспівська сільська рада Сокальського району Львівської області (за межами населеного пункту), а також ділянки  для ведення товарного сільськогосподарського виробництва площею 31,5162  га,  яка розташована за адресою: Карівська сільська рада Сокальського району Львівської області (за межами населеного пункту) –     рекомендувати проект рішення розглянути на сесії. Також рекомендувати Сенюку А.І. підготувати поправку до даного проекту рішення. Окрім того, районній раді підготувати лист на адресу міськрайонного управління  в Сокальському районі та місті Червонограді ГУ Держгеокадастру у Львівській області  з проханням при наданні в районну раду проектів рішень  про затвердження  технічних документацій про нормативну грошову  оцінку  земельних ділянок, надавати на кожну ділянку окремий проект рішення.

 

 29.Про внесення змін до Програми захисту сільськогосподарських угідь від повторного заболочення та населених пунктів від підтоплення на 2017 рік –рекомендувати проект рішення розглянути на сесії. Також рекомендувати Сенюку А.І. підготувати поправку до даного проекту рішення. 

 

 1. Про внесення змін в Цільову соціальну програму розвитку цивільного захисту Сокальського району на 2015–2017 роки  та прогноз до 2018 року. Про внесення змін в Цільову соціальну програму розвитку цивільного захисту Сокальського району на 2015–2017 роки  та прогноз до 2018 рокурекомендувати проект рішення розглянути на сесії.

 

 1. 31. Про нормативну грошову оцінку земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності, що включена  в перелік земельних ділянок для продажу права оренди на земельних торгах для ведення фермерського господарства площею 15,50  га на території Тудорковицької сільської ради (за межами населеного пункту)рекомендувати проект рішення розглянути на сесії.

 

 1. 32. Про затвердження  технічних документацій про  нормативну грошову  оцінку  земельних   ділянок сільськогосподарського призначення державної власності, що включені  в перелік земельних ділянок для продажу права оренди на земельних торгах для ведення фермерського господарства    площею 51,4267  га на території Тудорковицької  сільської ради (за межами населеного пункту)  і для ведення товарного сільськогосподарського виробництва площею 22,4285 га на території Карівської сільської ради (за межами населеного пункту) рішення рекомендувати проект рішення розглянути на сесії не прийнято (голосували: за – 3, проти -0, утримались – 1).

 

 1. 33. Про затвердження технічних документацій про нормативну грошову оцінку земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності, що включені в перелік земельних ділянок для продажу права оренди на земельних торгах для ведення товарного сільськогосподарського виробництва площею 7,00 га на території Переспівської сільської ради (за межами населеного пункту) і площею 22,4285 га на території Карівської сільської ради (за межами населеного пункту)рекомендувати проект рішення виключити з порядку денного сесії.

 

 1. Про затвердження технічних документацій про нормативну грошову оцінку земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності, що включені в перелік земельних ділянок для продажу права оренди  на земельних торгах для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та фермерського господарства рекомендувати проект рішення виключити з порядку денного сесії.

 

35.Про стан лісових насаджень та заходи щодо усунення масового всихання лісів на території  Сокальського  району рекомендувати проект рішення розглянути на сесії.

 

 1. Про стан ведення лісового господарства в Сокальському районі рекомендувати проект рішення розглянути на сесії.

 

 1. Про проведення інвентаризації лісових насаджень, на створення яких використовувались кошти районного бюджету рекомендувати проект рішення розглянути на сесії.

 

38.Про затвердження порядку денного ХХІV чергової сесії Сокальської районної ради Львівської області VIІ скликання – рекомендувати проект рішення розглянути на сесії, за виключенням 2 питань:

Також рекомендувати винести на розгляд сесії, відповідно до чинного законодавства, питання «Про погодження клопотання Приватного акціонерного товариства «Червоноградський завод залізобетонних виробів» щодо отримання спеціального дозволу на користування надрами з метою видобування пісків Двірцівського родовища, що знаходиться у Сокальському районі Львівської області».

 

 

Голова постійної комісії                                                      А.І.Сенюк    

Секретар  засідання  постійної комісії                                            М.Т.Веклин