Р І Ш Е Н Н Я №402 від 07 грудня 2017 року / Про затвердження Тимчасового порядку призначення на посаду та звільнення з посади керівників закладів освіти спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селища, міст Сокальського району

СОКАЛЬСЬКА  РАЙОННА  РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 ХХIV сесія _VІІ__скликання

Р І Ш Е Н Н Я №402

07 грудня 2017 року                                                                         м.Сокаль

 

 Про затвердження Тимчасового порядку призначення
на посаду та звільнення з посади керівників
закладів освіти спільної комунальної власності
територіальних громад сіл, селища, міст Сокальського району

Відповідно до Закону України “Про освіту”,  Закону України “Про загальну середню  освіту” , Кодексу законів про працю України, статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи лист Міністерства освіти і науки України № 1/9-554 від 13.10.17 року «Щодо нагальних питань впровадження Закону України «Про освіту»», висновки постійних депутатських комісій районної ради, Сокальська районна рада Львівської області, –

 

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити Тимчасовий порядок призначення на посаду та звільнення з посади керівників закладів освіти спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селища, міст Сокальського району. (Додаток 1).
  2. Затвердити Типову форму контракту з керівником закладу освіти спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селища, міст Сокальського району (Додаток 2).
  3. Внести зміни в Положення про порядок призначення на посаду та звільнення з посади керівників підприємств (установ, організацій, закладів), які належать до спільної власності територіальних громад Сокальського району, укладення та розірвання з ними контрактів, затвердженого рішенням №130 від 20.11.2011р. наступного змісту:

Доповнити  пунктом 1.3. ” 1.3 Призначення і звільнення керівників закладів освіти спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селища, міст Сокальського району, регулюється окремим Порядком”

  1. Вважати таким що втратило чинність рішення Сокальської районної ради Львівської області V сесії VІІ скликання від 15.04.2016 року №96 “Про затвердження Порядку призначення на посаду та звільнення з посади керівників загальноосвітніх навчальних закладів спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селища, міст Сокальського району”
  2. Доручити голові районної ради:

5.1. Надавати керівнику закладу освіти своїм розпорядженням щорічні та інші передбачені чинним законодавством України відпустки

  • При наданні щорічної відпустки видавати розпорядження про виплату матеріальної допомоги на оздоровлення у розмірі посадового окладу.

Скеровувати вказані в п5.1.,5.2. розпорядження в бухгалтерію закладу освіти або в централізовану бухгалтерію для нарахування та здійснення виплат

  1. 6. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань освіти,  культури,  туризму та духовного розвитку .

 

 

Голова  районної ради                                                     Микола Пасько

додатки до рішення №402