Р І Ш Е Н Н Я №406 від 07 грудня 2017 року / Про призначення завідувача Комунального закладу Сокальської районної ради Львівської області ФСК «Сокіл»

СОКАЛЬСЬКА  РАЙОННА  РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 ХХIV сесія _VІІ__скликання

Р І Ш Е Н Н Я 406

07 грудня 2017 року                                                                         м.Сокаль

  

Про призначення завідувача Комунального закладу
Сокальської районної ради Львівської області  ФСК «Сокіл»

 

Відповідно до ст.ст. 43, 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Положення про порядок призначення на посаду та звільнення з посади керівників підприємств (установ, організацій, закладів), які належать до спільної  власності територіальних громад Сокальського району, укладення  та розірвання з ними контрактів, затвердженого рішенням  Сокальської  районної ради  Львівської області №130  від 20 жовтня 2011 року, враховуючи пропозиції постійної комісії районної ради з питань з питань промисловості, інфраструктури, комунального майна та підприємництва, Сокальська районна рада Львівської області,-

В И Р І Ш И Л А:

  • Призначити завідувачем Комунального закладу Сокальської районної ради Львівської області ФСК «Сокіл» Пограничного Володимира Ігоровича шляхом укладення з ним контракту.
  • Голові районної ради укласти контракт з завідувачем Комунального закладу Сокальської районної ради Львівської області ФСК «Сокіл» строком на 2 роки.
  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань промисловості, інфраструктури, комунального майна та підприємництва.

 

Голова районної ради                                                                Микола Пасько