Р І Ш Е Н Н Я №413 від 07 грудня 2017 року / Про внесення змін до Програм соціального напрямку та затвердження Програми інформаційної обізнаності окремих категорій громадян Сокальського району

СОКАЛЬСЬКА  РАЙОННА  РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 ХХIV сесія _VІІ__скликання

Р І Ш Е Н Н Я 413

07 грудня 2017 року                                                                         м.Сокаль

 

Про внесення змін до Програм соціального
напрямку та затвердження Програми
інформаційної обізнаності окремих
категорій громадян Сокальського району

Керуючись п.16 ст. 43 Закону України  „Про місцеве самоврядування в Україні”, враховуючи висновки постійної комісії з питань охорони здоров’я, молодіжної політики, спорту та соціального захисту населення, Сокальська районна рада  Львівської області,-

 

В И Р І Ш И Л А:

  1. Затвердити Програму інформаційної обізнаності окремих категорій громадян Сокальського району, що додається.
  2. Внести зміни до Програми соціального захисту окремих категорій населення Сокальського району на 2017 рік, затвердженої рішенням Сокальської районної ради від 23 грудня 2016 року №217 (далі – Програма), а саме:

2.1. Пункт 4 «Перелік заходів та результативність показників Програми» доповнити підпунктом 4.12 наступного змісту:

„Одноразова грошова допомога сім’ї, в якій народилася трійня.

Реалізується шляхом надання одноразової грошової допомоги одному із членів сім’ї, в якій народилася трійня.”

2.2. Пункт 4 «Перелік заходів та результативність показників Програми» доповнити підпунктом 4.13 наступного змісту:

„Одноразова грошова допомога громадянам, які мають статус інваліда війни, з числа військовослужбовців, які брали участь в антитерористичній операції та осіб, які отримали тілесні ушкодження під час участі у Революції Гідності.

Реалізується шляхом надання одноразової грошової допомоги громадянам, які мають статус інваліда війни, з числа військовослужбовців, які брали участь в антитерористичній операції та осіб, які отримали тілесні ушкодження під час участі у Революції Гідності.”

2.3. Підпункт 4.9 «Надання пільг окремим категоріям громадян» доповнити абзацом наступного змісту:

„Реалізується шляхом виплати компенсації за надані пільги з послуг зв’язку надавачу послуг.”

2.4. Пункт 6  «Порядок реалізації заходів Програми» доповнити підпунктом 6.12 наступного змісту:

„Грошова допомога сім’ї, в якій народилася трійня виплачується одноразово.

Допомога виплачується лише особам, які зареєстровані у Сокальському районі.

Підставою для виплати допомоги є заява, одного із членів сім’ї, в якій народилася трійня та документи, які підтверджують місце реєстрації та народження трійні, копія паспорту та ідентифікаційного коду заявника.

Кошти виплачуються на особовий рахунок отримувача допомоги.

Розмір допомоги передбачений у Додатку до Програми соціального захисту окремих категорій населення на 2017 рік «Розмір грошових допомог».

Кошти на виплату одноразової грошової допомоги за поданою заявкою виконавцем програми перераховуються з районного бюджету на бюджетний рахунок управління соціального захисту населення (виконавця заходу).”

2.5. Пункт 6  «Порядок реалізації заходів Програми» доповнити підпунктом 6.13 наступного змісту:

„Одноразова грошова допомога громадянам, які мають статус інваліда війни, з числа військовослужбовців, які брали участь в антитерористичній операції та осіб, які отримали тілесні ушкодження під час участі у Революції Гідності.

Допомога виплачується лише особам, які зареєстровані в ЄДАРП Сокальського району.

Підставою для виплати допомоги є заява особи, яка має право на виплату, витяг з ЄДАРП Сокальського району, копія паспорту та ідентифікаційного коду заявника.

Кошти виплачуються на особовий рахунок отримувача допомоги.

Розмір допомоги передбачений у Додатку до Програми соціального захисту окремих категорій населення на 2017 рік «Розмір грошових допомог».

Кошти на виплату одноразової грошової допомоги за поданою заявкою виконавцем програми перераховуються з районного бюджету на бюджетний рахунок управління соціального захисту населення (виконавця заходу).”

2.6. Підпункт 6.9  «Надання пільг окремим категоріям громадян» доповнити абзацами наступного змісту:

„Право на пільгу з послуг зв’язку мають громадяни, яким передбачено дана пільга відповідно до Законів України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”, “Про статус ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ і деяких інших осіб та їх соціальний захист”, “Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи”, “Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей”,  “Про охорону дитинства”.

Порядок надання пільги надається відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 29 січня 2003 р. N 117 «Про Єдиний державний автоматизований реєстру осіб, які мають право на пільги».

Період компенсації 01 січня 2017 року по 31 грудня 2017 року.”

2.7. Підпункт 6.7.1 «Надання одноразової грошової допомоги членам сімей загиблого військовослужбовця, який загинув, помер під час виконання чи проходження військової служби» доповнити абзацом наступного змісту:

„За рішенням комісії можливе надання грошової допомоги колишньому подружжю загиблого, померлого військовослужбовця, який має на вихованні дитину загиблого, померлого військовослужбовця.”

2.8. Додаток до Програми соціального захисту окремих категорій населення на 2017 рік «Розмір грошових допомог» доповнити пунктом 1.11:

„Розмір одноразової грошової допомоги сім’ї, в якій народилася трійня становить 30,0 тис. грн. на сім’ю.”

2.9. Додаток до Програми соціального захисту окремих категорій населення на 2017 рік «Розмір грошових допомог» доповнити пунктом 1.12:

„Розмір одноразової грошової допомоги громадянам, які мають статус інваліда війни, з числа військовослужбовців, які брали участь в антитерористичній операції та осіб, які отримали тілесні ушкодження під час участі у Революції Гідності становить 2,0 тис. грн.”.

2.10.   Додаток  2 до Програми соціального захисту окремих категорій населення Сокальського району на 2017 рік «ПАСПОРТ» викласти у новій редакції, згідно з додатком  до даного рішення.

2.11.   Додаток 3 до Програми соціального захисту окремих категорій населення Сокальського району на 2017 рік викласти у новій редакції, згідно з додатком  до даного рішення.

2.12. Додаток  4 до Програми соціального захисту окремих категорій населення Сокальського району на 2017 рік викласти у новій редакції, згідно з додатком  до даного рішення.

  1. Внести зміни до Програми фінансової підтримки громадської організації Благодійного Фонду «Карітас» – Сокаль на 2017 рік, затвердженої рішенням Сокальської районної ради від 04 квітня 2017 року № 258, (далі – Програма), а саме:

3.1.В п.8 Додатку 1 до Програми фінансової підтримки громадської організації Благодійного Фонду «Карітас» – Сокаль на 2017 рік «ПАСПОРТ» викласти у новій редакції, а саме:

  1. Загальний обсяг фінансових – 40,0 тис. грн.
    у тому числі:

8.1. коштів районного бюджету – 40,0 тис. грн.

3.2.В Додаток 2 до Програми фінансової підтримки громадської організації Благодійного Фонду «Карітас» – Сокаль на 2017 рік  внести зміни, а саме:

«Усього,  – 25,0» змінити на «Усього,  – 40,0»

«у тому числі: районний  бюджет – 25,0» змінити на «у тому числі: районний  бюджет – 40,0»

 

3.3. В Додаток 3 до Програми фінансової підтримки громадської організації Благодійного Фонду «Карітас» – Сокаль на 2017 рік  внести зміни, а саме:

«Показники виконання заходу, один. виміру (Затрати – 25,0 тис. грн.)

Фінансування (Обсяги, тис. грн.) – 25,0

Усього на Програму: 25,0»

змінити на

«Показники виконання заходу, один. виміру (Затрати – 40,0 тис. грн.)

Фінансування (Обсяги, тис. грн.) – 40,0

Усього на Програму: 40,0».

  1. Виконавцям Програм забезпечити реалізацію передбачених заходів у 2017 році.
  2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань охорони здоров’я, молодіжної політики, спорту та соціального захисту населення.

 

 Голова районної ради                                                                Микола Пасько

 

Програма інформаційної обізнаності окремих категорій громадян Сокальського району (з додатками)