Р І Ш Е Н Н Я №434 від 12 грудня 2017 року / Про звернення до Президента України, Голови Верховної Ради України,Прем’єр-міністра України щодо призупинення впровадження в дію  «Стратегії реформування лісового господарства України на період до 2022 року»

СОКАЛЬСЬКА  РАЙОННА  РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 ХХIV сесія _VІІ__скликання

Р І Ш Е Н Н Я 434

12 грудня 2017 року                                                                         м.Сокаль

 

Про звернення до Президента України,
Голови Верховної Ради України,Прем’єр-міністра України щодо
призупинення впровадження в дію
 «Стратегії реформування лісового
господарства України на період до 2022 року»

 Розглянувши  депутатське звернення голови постійної комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології, раціонального природокористування та розвитку сільських територій Сокальської районної ради Сенюка А.І. від 28 листопада 2017 року №28-11-01, колективне звернення працівників ДП «Рава –Руське лісове господарство», відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи висновок постійної комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології, раціонального природокористування та розвитку сільських територій, Сокальська районна рада Львівської області,-

В И Р І Ш И Л А:

  1. Звернутись до Президента України, Голови Верховної Ради України, Прем’єр-міністра України щодо призупинення впровадження в дію «Стратегії реформування лісового господарства України на період до 2022 року» (звернення додається).
  2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології, раціонального природокористування та розвитку сільських територій.

 

Голова районної ради                                                              Микола Пасько

434 Звернення щодо «Стратегії реформування лісового господарства України на період до 2022 року»