Р І Ш Е Н Н Я №435 від 12 грудня 2017 року / Про звернення до Львівської обласної ради, Львівської обласної державної адміністрації щодо виділення коштів на завершення будівництва басейну Комунального закладу Львівської обласної ради «Сокальська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ст. імені Т.Шевченка»

СОКАЛЬСЬКА  РАЙОННА  РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 ХХIV сесія _VІІ__скликання

Р І Ш Е Н Н Я 435

12 грудня 2017 року                                                                         м.Сокаль

 

 

Про звернення до Львівської обласної ради,
Львівської обласної державної адміністрації
щодо виділення коштів на завершення будівництва
басейну Комунального закладу Львівської
обласної ради «Сокальська загальноосвітня
санаторна школа-інтернат
І-ІІІ ст. імені Т.Шевченка»

 

Розглянувши звернення депутата Бойка В.І.  від 27 листопада 2017 року, спільний лист дирекції, ради школи та шкільного парламенту Комунального закладу Львівської обласної ради «Сокальська загальноосвітня санаторна школа-інтернат  І-ІІІ ст. імені Т.Шевченка» від 03.10.2017 року, відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сокальська районна рада Львівської області,-

 

ВИРІШИЛА:

  1. Прийняти звернення до Львівської обласної ради, Львівської обласної державної адміністрації щодо виділення коштів на завершення будівництва басейну Комунального закладу Львівської обласної ради «Сокальська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ст. імені Т.Шевченка» (звернення додається).
  2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань євроінтеграції, взаємодії з місцевими радами, децентралізації, регламенту, депутатської етики, законності та взаємодії з ЗМІ.

 

 Голова районної  ради                                                                          Микола Пасько

 

  435 Звернення щодо виділення коштів на завершення будівництва басейну Комунального закладу Львівської обласної ради «Сокальська загальноосвітня санаторна школа-інтернат
І-ІІІ ст. імені Т.Шевченка»