Р І Ш Е Н Н Я №440 від 12 грудня 2017 року / Про депутатський запит Плечіня І.Я.

СОКАЛЬСЬКА  РАЙОННА  РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 ХХIV сесія _VІІ__скликання

Р І Ш Е Н Н Я 440

12 грудня 2017 року                                                                         м.Сокаль

 

Про депутатський запит
Плечіня І.Я.

 

Заслухавши та обговоривши депутатський запит депутата Плечіня І.Я. до Сокальського міського голови В.Кондратюка, копія Департамент екології та природних ресурсів Львівської ОДА щодо надзвичайної екологічної ситуації, що склалася в місті Сокаль, відповідно до частини  2 статті 43 Закону України “Про  місцеве самоврядування в Україні”, статтей 21,22 Закону України “Про статус депутатів місцевих рад”, Сокальська районна рада Львівської області,-

 

ВИРІШИЛА:

  1. Підтримати депутатський запит депутата Плечіня І.Я. до Сокальського міського голови В.Кондратюка, копія Департамент екології та природних ресурсів Львівської ОДА щодо надзвичайної екологічної ситуації, що склалася в місті Сокаль.

2 Сокальському міському голові В.Кондратюку, Департаменту екології та природних ресурсів Львівської ОДА розглянути депутатський запит Плечіня І.Я. в місячний термін. Про результати розгляду повідомити депутата особисто  та Сокальську районну раду.

  1. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань євроінтеграції, взаємодії з місцевими радами, децентралізації, регламенту, депутатської етики, законності та взаємодії з ЗМІ.

 

Голова районної ради                                                         Микола Пасько

Запит Плечіня І.Я.