ВИСНОВОК постійної депутатської комісії Сокальської районної ради з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології, раціонального природокористування та розвитку сільських територій

ВИСНОВОК

постійної депутатської комісії Сокальської районної ради

з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології, раціонального природокористування та розвитку сільських територій

 

 

22 грудня 2017  року

Комісія вирішила:

 

  1. Про районний бюджет Сокальського району на 2018 рік – рекомендувати проект рішення розглянути на сесії.

 

2.Про погодження клопотання Приватного акціонерного товариства «Червоноградський завод залізобетонних виробів» щодо отримання спеціального дозволу на користування надрами з метою видобування пісків Двірцівського родовища, що знаходиться у Сокальському районі Львівської області – рекомендувати проект рішення розглянути на сесії.

 

3.Про внесення змін до Програми медичного забезпечення демобілізованих учасників АТО та членів сімей загиблих військовослужбовців під час АТО на сході України, а також поранених в ході Революції Гідності у КЗСРРЛО «Сокальська ЦРЛ»  на 2016-2019рр.рекомендувати проект рішення розглянути на сесії.

 

4.Про кошторис видатків на утримання Сокальської районної ради Львівської області та її виконавчого апарату на 2018 рік – рекомендувати проект рішення розглянути на сесії.

 

5.Про Програму фінансової підтримки районної газети «Голос з-над Бугу» на 2018 рік- рекомендувати проект рішення розглянути на сесії.

 

6.Про Програму фінансової підтримки та зміцнення матеріально-технічної бази Комунального підприємства «Телерадіокомпанія  «Сокаль»» на 2018 рік – рекомендувати проект рішення розглянути на сесії.

 

7.Про затвердження Програми виплати одноразової адресної допомоги окремим категоріям громадян Сокальського району у 2018 році – рекомендувати проект рішення розглянути на сесії.

 

8.Про затвердження Програми розвитку місцевого самоврядування Сокальського  району на 2018 рік – рекомендувати проект рішення розглянути на сесії.

 

9.Про внесення змін в районну Програму забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа у Сокальському районі на 2016-2018 роки –рекомендувати проект рішення розглянути на сесії.

 

10.Про затвердження районної програми підтримки розвитку пріоритетних та наймасовіших видів спорту (волейболу, футболу, легкої атлетики та карате) в Сокальському районі на 2018 рік – рекомендувати проект рішення розглянути на сесії.

 

11.Про затвердження Програми фінансової підтримки громадської організації Сокальської районної асоціації інвалідів на 2018 рік – рекомендувати проект рішення розглянути на сесії.

 

12.Про роботу Комунального підприємства «Телерадіокомпанія «Сокаль»» Сокальської районої ради та виконання рішення № 345 від 30 червня 2017 р. – рекомендувати проект рішення розглянути на сесії.

 

13.Про затвердження Програми фінансової підтримки громадської організації Благодійного Фонду «Карітас» – Сокаль на 2018 рік — рекомендувати проект рішення розглянути на сесії.

 

14.Про затвердження Програми компенсації пільгового проїзду окремих категорій громадян в автомобільному транспорті у Сокальському районі на 2018 рік  – рекомендувати проект рішення розглянути на сесії.

 

15.Про звільнення генерального директора комунального підприємства «Телерадіокомпанія «Сокаль» Новацького О.Є.-  рекомендувати проект рішення розглянути на сесії.

 

16.Про затвердження Програми соціального захисту окремих категорій населення Сокальського району на 2018 рік  – рекомендувати проект рішення розглянути на сесії.

 

  1. Про затвердження Програми підтримки обдарованої учнівської молоді Сокальського району на 2018 рік – рекомендувати проект рішення розглянути на сесії.

 

18.Про затвердження Програми покращення ефективності використання нерухомого майна та земельних ділянок, що належать до спільної комунальної власності територіальних громад Сокальського району на 2018 рік – рекомендувати проект рішення розглянути на сесії.

 

  1. Про Програму соціально – економічного та культурного розвитку Сокальського району на 2018 рік –рекомендувати проект рішення розглянути на сесії та рекомендувати Сокальській РДА внести зміни у вказану Програму на наступну сесію щодо довключення в Програму розділу щодо охорони навколишнього природнього середовища.

 

  1. Щодо внесення змін до Програми розроблення містобудівної документації в Сокальському районі на 2016 -2020 роки – рекомендувати проект рішення розглянути на сесії.

 

21.Про затвердження кошторисів закладів освіти спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селища, міст Сокальського району – рекомендувати проект рішення розглянути на сесії.

 

  1. Про створення комунальної установи Сокальської районної ради Львівської області «Центр з обслуговування закладів освіти Сокальського району» – рекомендувати проект рішення розглянути на сесії.

 

23.Про вилучення з оперативного управління відділу освіти Сокальської РДА майна спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селища, міст Сокальського району та його передачу – рекомендувати проект рішення розглянути на сесії.

 

24.Про затвердження структури виконавчого апарату районної ради – рекомендувати проект рішення розглянути на сесії.

 

25.Про звіт голови районної ради про діяльність за 2017 рік – рекомендувати проект рішення розглянути на сесії.

 

26.Про затвердження порядку денного ХХV чергової сесії Сокальської районної ради Львівської області VIІ скликання – рекомендувати проект рішення розглянути на сесії.

Також рекомендувати довключити в порядок денний сесії питання «Про затвердження  технічних документацій про  нормативну грошову  оцінку  земельних  ділянок сільськогосподарського призначення державної  власності, що включені  в перелік земельних ділянок для продажу права оренди на земельних торгах для ведення фермерського господарства  площею 51,4267  га на території Тудорковицької  сільської ради (за межами населеного пункту)  і для ведення товарного сільськогосподарського виробництва площею 22,4285 га на території Карівської сільської ради (за межами населеного пункту)» (за зверненням Сокальської РДА від 13.12.2017 року №1698/02-25).

 

 

 

Голова постійної комісії                                                      А.І.Сенюк    

Секретар  засідання  постійної комісії                                        М.Т.Веклин