Р І Ш Е Н Н Я №421 від 12 грудня 2017 року / Про внесення змін в рішення Сокальської районної ради від 27.09.2017 року № 389

СОКАЛЬСЬКА  РАЙОННА  РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 ХХIV сесія _VІІ__скликання

Р І Ш Е Н Н Я 421

12 грудня 2017 року                                                                         м.Сокаль

 

Про внесення змін в рішення
Сокальської районної ради
від 27.09.2017 року № 389

 

Відповідно до Цивільного та Господарського кодексів України, Законів України ,,Про освіту”, „Про  загальну середню освіту” із змінами, „Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців та громадських формувань”, „Про місцеве самоврядування в Україні”, Сокальська районна рада Львівської області,-

ВИРІШИЛА:

1.Внести зміни в  рішення Сокальської районної ради від 27.09.2017 року №389  “Про зміну типу Угринівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Сокальської районної ради Львівської області шляхом перейменування в Угринівську загальноосвітню школу І ступеня Сокальської районної ради Львівської області”:

1.1. Викласти назву рішення в наступній редакції: “Про зміну типу Угринівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Сокальської районної ради Львівської області та передачу в комунальну власність Хоробрівської сільської ради Сокальского району Львівської області Угринівської загальноосвітньої школи І ступеня Сокальської районної ради Львівської області”

1.2.Вилучити з пункту 3 рішення підпункт 3.2.

1.3 Доповнити рішення новим пунктом 5 такого змісту:

“5.Вилучити з оперативного управління відділу освіти Сокальської райдержадміністрації та передати зі спільної комунальної власності територіальних громад Сокальського району в комунальну власність територіальної громади Хоробрівської сільської ради Сокальского району Львівської області Угринівську загальноосвітню школу І ступеня, нерухоме майно (згідно додатку 1), рухоме майно та земельну ділянку на якій розміщено заклад”.

1.4 Доповнити рішення новим пунктом 6 такого змісту:

“6.Затвердити склад комісії з приймання-передачі майна спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селища, міст Сокальського району у комунальну власність територіальної громади  Хоробрівської сільської ради Сокальського району Львівської області (додаток 2)”.

1.5 Доповнити рішення новим пунктом 7 такого змісту:

“7. Вищевказаній комісії здійснити приймання – передачу майна спільної комунальної власності територіальних громад Сокальського району у комунальну власність територіальної громади Хоробрівської сільської ради Сокальського району Львівської області відповідно до норм чинного законодавства”.

1.6. Доповнити рішення новим пунктом 8 такого змісту:

“Сокальській районній раді після оформлення відповідних документів внести зміни до Переліку об’єктів спільної комунальної власності територіальних громад Сокальського району”.

1.7 Пункт 5 рішення вважати пунктом 9 та викласти його в наступній редакції:  “9. Контроль за виконанням рішення   покласти на постійну депутатську комісію з питань освіти, культури, туризму та духовного розвитку та постійну комісію з питань промисловості, інфраструктури, комунального майна та підприємництва.”

  1. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань освіти, культури, туризму та духовного розвитку та постійну комісію з питань промисловості, інфраструктури, комунального майна та підприємництва.

 

   Голова районної ради                                                            Микола Пасько

421 Додаток 1

421 Додаток 2