Р І Ш Е Н Н Я №429 від 12 грудня 2017 року / Про надання дозволу на оренду приміщень

СОКАЛЬСЬКА  РАЙОННА  РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 ХХIV сесія _VІІ__скликання

Р І Ш Е Н Н Я 429

12 грудня 2017 року                                                                         м.Сокаль

 

Про надання дозволу
на оренду приміщень

Розглянувши звернення від 01. 11. 2017 року КП СРРЛО «Сокальська районна друкарня»,  від 24. 11. 2017 року № 385 Філії «Львівський державний обласний навчально-курсовий комбінат» Українського державного підприємства по обслуговуванню іноземних та вітчизняних автотранспортних засобів «УКРІНТЕРАВТОСЕРВІС»», від 20. 10. 2017 року б/н ФОП Монянчина В. І. та від  21. 08. 2017 року б/н громадської організації «Терос», враховуючи погодження балансоутримувачів, з метою більш ефективного використання комунального майна, що належить до спільної комунальної власності територіальних громад Сокальського району та забезпечення збільшення надходжень до районного бюджету, керуючись п.19 ст.43 Закону України  „Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.7 та ст.9 Закону України „Про оренду державного та комунального майна”, п. 2.4 Положення про оренду майна, що належить до спільної комунальної власності територіальних громад Сокальського району,  враховуючи висновки постійної комісії  районної ради з питань промисловості, інфраструктури, комунального майна та підприємництва, Сокальська районна рада Львівської області,-

ВИРІШИЛА:

  1. Надати Комунальному підприємству Сокальської районної ради Львівської області «Сокальська районна друкарня», дозвіл на продовження терміном на два роки одинадцять місяців, договору оренди нежитлового приміщення  загальною площею 14,0 м. кв., що знаходиться за адресою м. Сокаль вул. Шашкевича, 43,  для розміщення офісу.

 

  1. Надати молоді та спорту Сокальської районної державної адміністрації, дозвіл на  передачу в оренду шляхом проведення конкурсу, терміном на два роки одинадцять місяців, нежитлового приміщення  загальною площею 30,3 м. кв., що знаходиться за адресою м. Сокаль вул. Стуса, 4б,  для розміщення громадської організації.

 

  1. Надати Комунальному підприємству Сокальської районної ради Львівської області «Сокальська районна друкарня», дозвіл на продовження терміном на два роки одинадцять місяців, договору оренди нежитлового приміщення загальною площею 9.2 м. кв., що знаходиться за адресою м. Сокаль вул. Шашкевича, 43,  для розміщення офісу Львівської територіальної організації Партії «Блок Петра Порошенка» у Сокальському районі.

 

4 Надати Відділу освіти Сокальської районної державної адміністрації, дозвіл на продовження терміном на два роки одинадцять місяців, договору оренди нежитлового приміщення  загальною площею 195,2 м. кв., що знаходиться за адресою с. м. т. Жвирка вул. Б. Хмельницького, 39  для проведення навчальних курсів з перепідготовки водіїв автотранспортних засобів.

 

  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань промисловості, інфраструктури, комунального майна та підприємництва.

 

 

 Голова  районної ради                                                    Микола Пасько