Р І Ш Е Н Н Я №443 від 22 грудня 2017 року / Про вилучення з оперативного управління відділу освіти Сокальської РДА майна спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селища, міст Сокальського району та його передачу

СОКАЛЬСЬКА  РАЙОННА  РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 ХХV сесія _VІІ__скликання

Р І Ш Е Н Н Я 443

22 грудня 2017 року                                                                         м.Сокаль

 

Про вилучення з оперативного управління відділу освіти
Сокальської РДА майна спільної комунальної власності
територіальних громад сіл, селища, міст Сокальського
району та його передачу

 

Відповідно до статей 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  Закону України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності»,  рішення Сокальської районної ради Львівської області від  17 травня 2012  року № 252 «Про затвердження Переліку майна, що належить до спільної комунальної власності територіальних громад Сокальського району», рішення Сокальської районної ради Львівської області від  22 серпня 2012  року № 283 «Про  закріплення об’єктів комунального майна спільної власності територіальних громад Сокальського району на праві господарського  відання та оперативного управління», керуючись Положенням про порядок закріплення майна, що належить до  спільної комунальної власності територіальних громад, сіл, селища, міст Сокальського району за підприємствами, установами, організаціями на праві господарського відання чи оперативного управління, затвердженим рішенням  Сокальської районної ради Львівської області від 19. 05. 2011 року № 86, враховуючи висновки постійних комісій районної ради,   Сокальська районна рада Львівської області,

 

ВИРІШИЛА:

  1. Вилучити з оперативного управління відділу освіти Сокальської районної державної адміністрації та передати в оперативне управління Комунальній установі Сокальської районної ради Львівської області «Центр з обслуговування закладів освіти Сокальського району» майно спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селища, міст Сокальського району, управління від імені яких здійснює Сокальська районна рада Львівської області, що було передано рішенням Сокальської районної ради Львівської області від  22 серпня 2012  року № 283 «Про закріплення об’єктів комунального майна спільної власності територіальних громад Сокальського району на праві господарського  відання та оперативного управління», а також рухоме майно, та інші матеріальні цінності, які закріплені за цими об’єктами у відповідності до даних бухгалтерського обліку.

 

  1. Затвердити склад комісії з приймання-передачі майна з оперативного управління відділу освіти Сокальської районної державної адміністрації в оперативне управління Комунальній установі Сокальської районної ради Львівської області «Центр з обслуговування закладів освіти Сокальського району» (згідно додатку).

 

  1. Вищевказаній комісії здійснити приймання-передачу майна з оперативного управління відділу освіти Сокальської районної державної адміністрації в оперативне управління  Комунальній установі Сокальської районної ради Львівської області «Центр з обслуговування закладів освіти Сокальського району» та надати акти приймання –передачі на затвердження голові районної ради.

 

  1. Відділу управління комунальним майном Сокальської районної ради на основі актів приймання-передачі укласти з керівником Комунальної установи Сокальської районної ради Львівської області «Центр з обслуговування закладів освіти Сокальського району» договір на закріплення майна на праві оперативного управління та надати на затвердження голові районної ради.

 

  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну  комісію  з питань промисловості, інфраструктури, комунального майна та підприємництва.

 

Голова районної ради                                                                Микола Пасько

 

Додаток до рішення №443