Р І Ш Е Н Н Я №449 від 22 грудня 2017 року / Про внесення змін до Програми медичного забезпечення демобілізованих учасників  АТО та членів сімей загиблих військовослужбовців під час АТО на сході України, а також поранених в ході Революції Гідності у КЗСРРЛО «Сокальська ЦРЛ»  на 2016-2019рр.

СОКАЛЬСЬКА  РАЙОННА  РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 ХХV сесія _VІІ__скликання

Р І Ш Е Н Н Я 449

22 грудня 2017 року                                                                         м.Сокаль

 

Про внесення змін до Програми медичного
забезпечення демобілізованих учасників
 АТО та членів сімей загиблих військовослужбовців
під час АТО на сході України, а також
поранених в ході Революції Гідності у
КЗСРРЛО «Сокальська ЦРЛ»  на 2016-2019рр.

 

Керуючись п.16 ч.1 ст.43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,  з метою покращення якості і доступності медико-санітарної допомоги учасникам АТО та членам сімей загиблих у Сокальському районі,  відповідно до ст. 18 Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров’я», пунктів 1, 2, 3, 9, 10 статті 12 Закону України «Про статус ветеранів війни та гарантії їх соціального захисту»,  постанови Кабінету Міністрів України від 27.01.2016 року №34 «Про збільшення норм грошових витрат на харчування та медикаменти в закладах охорони здоров’я для ветеранів війни», наказу Департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА   від 16.02.2015р. №117 «Про організацію надання допомоги, проведення відновного лікування та реабілітаційних заходів учасникам АТО в лікувально-профілактичних закладах Львівської області», враховуючи висновки постійної комісії з питань охорони здоров’я, молодіжної політики, спорту та соціального захисту населення, Сокальська районна рада Львівської області,-

 

В И Р І Ш И Л А:

  1. Внести зміни до Програми медичного забезпечення демобілізованих учасників АТО та членів сімей загиблих військовослужбовців під час АТО на сході України, а також поранених в ході Революції Гідності у КЗСРРЛО «Сокальська ЦРЛ»  на 2016-2019рр., затвердженої рішенням сесії Сокальської районної ради  від 31.03.2016 року №76 (зі змінами), виклавши Додатки 1,2,3 до Програми в новій редакції, що додаються.
  2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії районної ради з питань охорони здоров’я, молодіжної політики, спорту та соціального захисту населення та з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій.

 

    Голова районної ради                                          Микола Пасько

 

449 додатки до програми Програми медичного забезпечення демобілізованих учасників  АТО