Р І Ш Е Н Н Я №445 від 22 грудня 2017 року / Про кошторис видатків на утримання Сокальської районної ради Львівської області та її виконавчого апарату на 2018 рік

СОКАЛЬСЬКА  РАЙОННА  РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 ХХV сесія _VІІ__скликання

Р І Ш Е Н Н Я 445

22 грудня 2017 року                                                                         м.Сокаль

 

Про кошторис видатків на утримання
Сокальської районної ради Львівської
області та її виконавчого апарату на 2018 рік

Відповідно до  пункту 4 частини першої статті 43, пункту 3 статті 58 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статті 32 Закону України “Про статус депутатів місцевих рад”, Постанови Кабінету Міністрів України № 268 від 09.03.2006р. «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів» (із змінами), наказу Міністерства праці України  №77 від 02.10.1996 р. «Про умови оплати праці робітників, зайнятих обслуговуванням органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та їх виконавчих органів, органів прокуратури, судів та інших органів» (зі змінами), з метою забезпечення виконавчим апаратом ради виконання повноважень, визначених Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”; враховуючи висновок постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій, Сокальська районна рада Львівської області,-

 

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити кошторис видатків на утримання Сокальської районної ради Львівської області та її виконавчого апарату на 2018 рік, згідно з додатком до цього рішення.
  2. Встановити голові районної ради та заступнику голови районної ради надбавку за виконання особливо важливої роботи в розмірі 50% посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг посадових осіб органів місцевого самоврядування та вислугу років. Розмір даної надбавки працівникам виконавчого апарату ради встановлюється розпорядженням голови районної ради у межах затвердженого фонду оплати праці.

Голові районної ради, заступнику голови районної ради проводити виплату допомоги для оздоровлення та допомоги для вирішення соціально-побутових питань в розмірі середньомісячної заробітної плати, встановити преміювання в розмірі 100% посадового окладу для голови районної ради та 80% посадового окладу для заступника голови районної ради. Нарахування і виплату допомоги для оздоровлення, допомоги для вирішення соціально-побутових питань та премії працівникам виконавчого апарату районної ради проводити в межах  затверджених видатків на оплату праці за розпорядженням голови районної ради.

  1. Затвердити ліміт на утримання службового легкового автотранспорту в кількості 2 одиниці.
  2. Контроль за виконанням рішення покласти на голову районної ради.

 

     Голова районної ради                                                Микола  Пасько

 

 додаток до рішення №445