Про встановлення тарифів на теплову енергію для потреб бюджетних установ та інших споживачів (крім населення) ТОВ «Енергетична  Ефективність України»

СОКАЛЬСЬКА  РАЙОННА  РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

  сесія _VІІ__скликання

Р І Ш Е Н Н Я _____

__________  2018 року                                                                         м.Сокаль

 

Про встановлення тарифів на теплову
енергію для потреб бюджетних установ
та інших споживачів (крім населення)
ТОВ «Енергетична  Ефективність України»

Відповідно до Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг», «Про теплопостачання», Постанови Національної комісії регулювання електроенергетики України «Про затвердження Порядку розрахунку тарифів на електричну та теплову енергію, що виробляється когенераційними установками» від 12.10.2005 р.  № 897 та розглянувши звернення від 12.01. 2018 року № 75 Товариства з обмеженою відповідальністю «Енергетична Ефективність України», Сокальська районна рада Львівської області,-

 

В И Р І Ш И Л А:

  1. Встановити та ввести в дію з __________ 2018 року тариф на теплову енергію Товариству з обмеженою відповідальністю «Енергетична Ефективність України» для потреб бюджетних установ та інших споживачів (крім населення):

– за 1 Гкал. виробленої теплової енергії – 1 794,00 грн. з ПДВ.

  1. Встановити Товариству з обмеженою відповідальністю «Енергетична Ефективність України» структуру тарифу на теплову енергію згідно з додатком до цього рішення.
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника голови районної ради Бойка Василя Івановича.

 

Голова районної ради                                                        Микола Пасько

 

додаток_”Про встановлення тарифів на теплову енергію для потреб бюджетних установ та інших споживачів (крім населення) ТОВ «Енергетична  Ефективність України»