ВИСНОВОК постійної депутатської комісії Сокальської районної ради з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології, раціонального природокористування та розвитку сільських територій від 16 лютого 2018  року

ВИСНОВОК

постійної депутатської комісії Сокальської районної ради

з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології, раціонального природокористування та розвитку сільських територій

 

 16 лютого 2018  року

 

Комісія вирішила:

 1. Про внесення змін до рішення №448 від 22.12.2017 року “Про районний бюджет Сокальського району на 2018 рік” рекомендувати проект рішення розглянути на сесії.

 

 1. Про внесення змін в рішення Сокальської районної ради від 22.12.2017 року №443рекомендувати проект рішення розглянути на сесії.

 

 1. Про внесення змін в рішення Сокальської районної ради Львівської області від 22.12.2017 року № 442 рекомендувати проект рішення розглянути на сесії.

 

 1. Про прийняття з комунальної власності територіальної громади Сокальської міської ради в спільну комунальної власності територіальних громад Сокальського району земельної ділянки – рекомендувати проект рішення розглянути на сесії.

 

5.Про прийняття функцій замовника та реалізацію проекту рекомендувати проект рішення розглянути на сесії.

 

 1. Про надання згоди на реалізацію проектів на території Сокальського району Львівської області рекомендувати проект рішення розглянути на сесії.

 

 1. Про встановлення тарифів на теплову енергію для потреб бюджетних установ та інших споживачів (крім населення) ТОВ «Енергетична Ефективність України» рекомендувати проект рішення розглянути на сесії.

 

 1. Про встановлення розміру кошторисної заробітної плати, який враховується при визначенні вартості будівництва на 2018 рік рекомендувати проект рішення розглянути на сесії.

 

 1. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової  оцінки  земельних  ділянок сільськогосподарського призначення для оформлення спадщини, що знаходились у власності у гр.Славної  Катерини Аксентіївни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Тудорковицької сільської ради (за межами населених пунктів) Сокальського району Львівської області – рекомендувати проект рішення розглянути на сесії.

 

 1. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової  оцінки  земельних  ділянок сільськогосподарського призначення для оформлення спадщини, що знаходились у власності у гр.Левочко Анастасії Степанівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Домашівської сільської ради (за межами населених пунктів) Сокальського району Львівської області рекомендувати проект рішення розглянути на сесії.

 

 1. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової  оцінки  земельних  ділянок сільськогосподарського призначення  для оформлення спадщини, що знаходились у власності у гр.Журавської Ольги Яківни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Свитазівської сільської ради (за межами населених пунктів) Сокальського району Львівської області- рекомендувати проект рішення розглянути на сесії.

 

 1. Про затвердження технічної документації про нормативну грошову  оцінку  земельної  ділянки сільськогосподарського призначення державної власності, що включена  в перелік земельних ділянок для продажу права оренди на земельних торгах для ведення фермерського господарства площею  30,0000 га, яка розташована за адресою: Варязька сільська рада Сокальського району Львівської області (за межами населеного пункту) рекомендувати проект рішення розглянути на сесії.

 

13.Про затвердження порядку денного ХХVІ позачергової сесії Сокальської районної ради Львівської області VIІ скликання – рекомендувати проект рішення розглянути на сесії.

 

 

Голова постійної комісії                                                                                          А.І.Сенюк    

Секретар  засідання  постійної комісії                                                               М.Т.Веклин