Р І Ш Е Н Н Я №474 від 16 лютого 2018 року / Про прийняття з комунальної власності територіальної громади Сокальської міської ради в спільну комунальної власності територіальних громад Сокальського району земельної ділянки

 СОКАЛЬСЬКА  РАЙОННА  РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

  ХХVІ  сесія  VІІ__скликання

Р І Ш Е Н Н Я №474

         16 лютого 2018 року                                                               м. Сокаль

 

Про прийняття з комунальної власності територіальної громади
Сокальської міської ради в спільну комунальної власності територіальних громад Сокальського району земельної ділянки

 

 

Керуючись Земельним Кодексом України, ст. ст. 43, 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, рішенням від 26. 01. 2018 № 478 Сокальської міської ради Львівської області «Про затвердження проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки по вул. Б. Хмельницького в м. Сокалі та передачі у спільну комунальну власність територіальних громад сіл, селища, міст Сокальського району управління якими здійснює Сокальська районна рада» враховуючи  висновки та рекомендації постійної депутатської комісії з питань промисловості, інфраструктури, комунального майна та підприємництва,  Сокальська районна рада Львівської області, –

 

ВИРІШИЛА:

  1. Прийняти з комунальної власності територіальної громади Сокальської міської ради у спільну комунальну власність територіальних громад сіл, селища, міст Сокальського району в особі Сокальської районної ради Львівської області земельну ділянку площею 1,0943 га. для розташування центру байдарочного туризму з благоустроєм території по вул. Б. Хмельницького в м. Сокалі (кадастровий номер земельної ділянки 4624810100:01:009:0303) із земель рекреаційного призначення (код КВЦПЗ 07. 02).
  2. Сплатити втрати сільськогосподарського виробництва.
  3. Земельну ділянку використовувати за цільовим призначенням. Дотримуватись встановленого правового обмеження для охоронних зон інженерних мереж та інших споруд розміщених на земельній ділянці та суміжних територіях і забезпечити доступ для їх обслуговування відповідним інженерним службам. При проектуванні та забудові земельної ділянки врахувати прибережно-захисну смугу площею 0,8145 га. та розташування охоронних зон повітряної ЛЕП площею 0,0086 га. та кабеля ЛЕП площею 0,0064 га. самопливної каналізаційної мережі площею 0,0372 га. та напірної каналізаційної мережі площею 0,0081 га.
  4. Голові районної ради створити комісію по прийманню – передачі вищевказаної земельної ділянки та зареєструвати речове право на вищевказану земельну ділянку згідно чинного законодавства України.
  5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань промисловості, інфраструктури, комунального майна та підприємництва.

  

  Голова районної ради                                                          Микола Пасько