Березень 13 2018 0Комент.

Відбулося підписання партнерської угоди між Дрохічином (Польща), Дрогічином (Білорусь) та Сокальським районом

У неділю 11 березня, делегація із Сокальського району, на чолі з головою районної ради Миколою Паськом побувала у гміні Дрохічин (Республіка Польща).

В рамках міжнародної зустрічі із партнерами з міста Дрохічин (Польща) та міста Дрогічин (Білорусь) Сокальська районна рада підписала партнерську угоду по міжнародному проекту з створення туристичного маршруту по річці Західний Буг.

Про дану подію, на своїй сторінці у фейсбук голова Сокальської районної ради написав наступне: “Сьогодні відбувся черговий етап в легалізації міжнародного проекту по створенню туристичного маршруту по річці Західний Буг. Офіційне підписання партнерської угоди між Дрохічином ( Польща) , Дрогічином ( Білорусь) та Сокальським районом. + 290 тис.евро залучених від Євросоюзу коштів в спортивну і туристичну інфраструктуру району. Наші акордионісти на спільному концерті підкорили польську публіку. Дякую Валентині Піскляк, Романові Козярському та Назару Куртянику за творчий внесок у розвиток україно-польських стосунків. Наші артисти вже отримали запрошення на день міста Дрохічин. Робота по підготовці проектної документації для будівництва центру каякового туризму та оглядової вежі тривають.”

В рамках міжнародної зустрічі колективи з України та Білорусі презентували свої таланти на головній сцені міста, а згодом отримали бурхливі оплески та запрошення на день міста Дрохічин (Республіка Польща).

Нагадаємо: Проект “Єднає нас Буг” буде реалізований в рамках транскордонного співробітництва “PL-BL-UA 2017-2020”. Метою проекту є пропагування байдаркового виду спорту на теренах трьох країн. В рамках проекту буде розроблено маршрути по річці Західний Буг – Україна, Буг – Польща та Дніпрово-Бузькому каналу-Білорусія.