ВИСНОВОК постійної комісії з питань промисловості, інфраструктури, комунального майна та підприємництва від 14 березня 2018 р.

ВИСНОВОК
постійної комісії
з питань промисловості, інфраструктури, комунального майна  та  підприємництва

14 березня 2018 р.

Рекомендувати сесії районної ради розглянути проекти рішень:

1. Про звільнення генерального директора комунального підприємства

 1. Про затвердження нової редакції Статуту комунального закладу Сокальської районної ради Львівської області «Фізкультурно-спортивний комплекс «Сокіл»
 2. Про затвердження нової редакції Статуту «Сокальської дитячо-юнацької спортивної школи «Буг» Сокальської районної ради Львівської області».
 3. Про затвердження Статуту Сокальської районної централізованої бібліотечної системи в новій редакції.
 4. Про створення комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр Сокальської районної ради Львівської області»
 5. Про затвердження нової редакції Статуту Комунального закладу Сокальської районної ради Львівської області «Сокальська центральна районна лікарня»
 6. Про затвердження в новій редакції статутів закладів освіти
 7. Про надання дозволу на оренду приміщень
 8. Про звіт головного лікаря КЗСРРЛО «Сокальська центральна районна лікарня» про роботу та виконання умов контракту
 9. Про передачу зі спільної комунальної власності територіальних громад Сокальського району у комунальну власність територіальної громади Лучицької сільської ради господарської будівлі.
 10. Про припинення юридичної особи Комунального підприємства «Архітектурно-планувальне бюро»
 11. Про укладення контракту з головним лікарем КЗ СРРЛО «Сокальська центральна районна лікарня» Шведом Романом Тимофійовичем
 12. Про внесення змін до Програми створення накопичення та використання матеріальних резервів для запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру, їхніх наслідків у Сокальському районі на 2014-2018 роки
 13. Про затвердження Програми «Дороги Сокальщини на 2018-2020 роки»
 14. Про затвердження Програми зовнішнього освітлення населених пунктів Сокальського району на 2018 рік.
 15. Про затвердження Програми фінансової підтримки КП «Сокальська районна друкарня» шляхом поповнення статутного фонду підприємства на 2018 рік.
 16. Про втрату чинності рішення №211 від 16.12.2016 р. «Про встановлення тарифів на теплову енергію для потреб бюджетних установ та інших споживачів (крім населення) ТОВ «Енергетична Ефективність України».
 17. Про затвердження Програми підтримки матеріально-технічної бази місцевої пожежної команди Хоробрівської сільської ради Сокальського району Львівської області на 2018 рік
 18. Про внесення змін в рішення Сокальської районної ради Львівської області від 26.11.2015 року №11 «Про обрання постійних комісій районної ради»
 19. Про затвердження Програми підтримки філії «Жовківська ДЕД» ДП «Львівський облавтодор» з утримання автомобільних доріг загального користування в зимовий період в межах Сокальського району на 2018 рік
 20. Про звільнення  головного лікаря КЗСРРЛО «Сокальська центральна районна  лікарня» та проведення конкурсу на зайняття вакантної посади
 21. Про затвердження нової редакції Статуту комунального закладу Сокальської районної ради Львівської області «Фізкультурно – спортивний комплекс «Сокіл»
 22. Про затвердження нової редакції Статуту Сокальської дитячо-юнацької спортивної школи «Буг»  Сокальської  районної ради Львівської області»
 23. Про укладення контракту з головним лікарем КЗ СРРЛО «Сокальська центральна районна лікарня» Шведом Романом Тимофійовичем

 

Голова постійної комісії                                                               Олег Солодяк

Секретар постійної комісії                                                          Петро Андрущак