ВИСНОВОК постійної депутатської комісії Сокальської районної ради з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології, раціонального природокористування та розвитку сільських територій від 13 березня 2018 року

ВИСНОВОК

постійної депутатської комісії Сокальської районної ради

з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології, раціонального природокористування та розвитку сільських територій

13 березня  2018  року

 

Комісія вирішила:

  1. Про інформацію щодо результатів діяльності Червоноградської місцевої прокуратури впродовж 2017 рокурекомендувати проект рішення розглянути на сесії.

 

  1. Про зміну і встановлення меж села Скоморохи Скоморохівської сільської ради Сокальського району Львівської області рекомендувати проект рішення розглянути на сесії.

 

  1. Про затвердження  технічної документації про нормативну  грошову оцінку  земельної ділянки  сільськогосподарського призначення, що надається в оренду Приватному підприємству «Козацький курінь» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Острівської сільської ради Сокальського району Львівської області (за межами населеного пункту) площею 4,8153га рекомендувати проект рішення розглянути на сесії.

 

4.Про затвердження Статуту Сокальської районної централізованої бібліотечної системи в новій редакціїрекомендувати проект рішення розглянути на сесії.

 

5.Про затвердження Комплексної програми інформаційно-аналітичної роботи в інтересах органів державної влади та управління, протидії проявам терористичного характеру та організованій злочинній діяльності і корупції на території Сокальського району на 2018 рікрекомендувати проект рішення розглянути на сесії.

 

6.Про затвердження нової редакції статуту Сокальського районного методичного кабінету Сокальської районної ради Львівської областірекомендувати проект рішення розглянути на сесії.

 

7.Про cтворення комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Сокальської районної ради  Львівської областірекомендувати проект рішення розглянути на сесії.

 

8.Про затвердження Програми підтримки місцевих ініціатив на 2018 рік рекомендувати проект рішення розглянути на сесії .

 

9.Про затвердження Програми надання фінансової підтримки інститутам громадянського суспільства на реалізацію соціально-культурних проектів у 2018 році рекомендувати проект рішення розглянути на сесії.

10.Про зміну і встановлення меж села Рудка Острівської сільської ради Сокальського району Львівської області рекомендувати проект рішення розглянути на сесії.

 

11.Про зміну і встановлення меж села Борятин Острівської сільської ради Сокальського району Львівської області рекомендувати проект рішення розглянути на сесії.

 

12.Про внесення змін до районних Програм на 2018 рікрекомендувати проект рішення розглянути на сесії.

 

13.Про затвердження нової редакції Статуту Сокальської дитячо – юнацької спортивної школи «Буг»  Сокальської  районної ради Львівської області» рекомендувати проект рішення розглянути на сесії.

 

14.Про затвердження нової редакції Статуту комунального закладу Сокальської районної ради Львівської області «Фізкультурно – спортивний комплекс «Сокіл»рекомендувати проект рішення розглянути на сесії.

 

15.Про затвердження Програми підвищення рівня безпеки дорожнього руху для учнів закладів освіти Сокальського району на 2018-2019 роки рекомендувати проект рішення розглянути на сесії.

16.Про звільнення  головного лікаря КЗСРРЛО «Сокальська центральна районна  лікарня» та проведення конкурсу на зайняття вакантної посади рекомендувати проект рішення розглянути на сесії.

 

17.Про звільнення генерального директора комунального підприємства «Телерадіокомпанія «Сокаль» рекомендувати проект рішення розглянути на сесії.

 

18.Про  передачу зі спільної комунальної власності територіальних громад Сокальського району у  комунальну власність територіальної громади Лучицької сільської ради господарської будівлі рекомендувати проект рішення розглянути на сесії.

 

  1. Про звіт головного лікаря КЗСРРЛО «Сокальська центральна районна  лікарня» про роботу та виконання умов контракту рекомендувати проект рішення розглянути на сесії.

 

20.Про надання дозволу на оренду приміщень рекомендувати проект рішення розглянути на сесії.

 

  1. Про затвердження Програми захисту сільськогосподарських угідь від повторного заболочення та населених пунктів від підтоплення на 2018 рік – рекомендувати включити в порядок денний та винести на розгляд сесії, відповідно до чинного законодавства питання «Про затвердження Програми захисту сільськогосподарських угідь від повторного заболочення та населених пунктів від підтоплення на 2018 рік». Також рекомендувати Сенюку А.І. та Сокальській РДА підготувати зміни до Програми захисту сільськогосподарських угідь від повторного заболочення та населених пунктів від підтоплення на 2018 рік;

– рекомендувати відділу агропромислового розвитку Сокальської РДА  завершити розробку Програми «Електронна Сокальщина»,  подати Програму на розгляд районної ради. Програмою передбачити захід, виконання якого надало б можливість провести інвентаризації земель сільськогосподарського використання, внесення відповідної інформації до новоствореного геопорталу Львівської області, окрім цього залучити додаткові кошти (співфінансування) з обласного бюджету для виконання цих робіт. Рекомендувати Програмою передбачити кошти для закупівлі квадрокоптера з обладнанням з метою обстеження площі всихання лісів в межах району (яке дасть змогу швидко прийняти правильні управлінські рішення), моніторингу стану навколишнього природного середовища, фотофіксації необхідних об’єктів, промоції району та інше;

– рекомендувати Сенюку А.І. та відділу агропромислового розвитку Сокальської РДА  підготувати поправку до проекту рішення  «Про внесення змін до районних Програм  на 2018 рік»  в частині внесення змін у Програму охорони навколишнього природного середовища Сокальського району на 2016-2020 роки (на фінансування у 2018 році заходів щодо обгрунтування створення національного природного парку в межах Сокальського району; обгрунтування закладення режимної мережі за станом підземних вод та створення режимної мережі за станом підземних вод прилеглих територій біля ботанічного заказника загальнодержавного значення «Волицький» на території Хлівчанської сільської ради, проект розширення та створення охоронної зони ботанічного заказника загальнодержавного значення «Волицький», по обгрунтуванню та створенню РЛП «Сокальський», передбачити заходи з еколого-просвітницької діяльності).

 

  1. Про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки 9 земельних ділянок сільськогосподарського призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (землекористувач ТзОВ «Стенятинське», адреса земельних ділянок: Львівська область, Сокальський район, територія Стенятинської сільської ради (за межами населеного пункту)) площами 2,0052 га, 5,7646 га, 2,7436 га, 11,2179 га, 3,0696 га, 9,7193 га, 17,6089 га, 6,1913 га, 15,9332 га – рекомендувати включити в порядок денний та винести на розгляд сесії, відповідно до чинного законодавства, вказані вище питання. Також запросити на сесію Стенятинського сільського голову та представників ТзОВ «Стенятинське».

 

  1. Про затвердження порядку денного двадцять сьомої чергової сесії Сокальської районної ради VIІ скликання рекомендувати проект рішення розглянути на сесії.

Також рекомендувати включити в порядок денний та винести на розгляд сесії, відповідно до чинного законодавства, питання:

– про затвердження Програми захисту сільськогосподарських угідь від повторного заболочення та населених пунктів від підтоплення на 2018 рік;

–  щодо  затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки 9 земельних ділянок  сільськогосподарського призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (землекористувач ТзОВ «Стенятинське», адреса земельних ділянок: Львівська область, Сокальський район, територія Стенятинської сільської ради (за межами населеного пункту)) площами 2,0052 га, 5,7646 га, 2,7436 га, 11,2179 га, 3,0696 га, 9,7193 га, 17,6089 га, 6,1913 га, 15,9332 га.

 

 

Голова постійної комісії                                                                    А.І.Сенюк 

Секретар  засідання  постійної комісії                                          М.Т.Веклин