ПРОТОКОЛ №22 засідання постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій від «21» грудня 2017р.

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА РАДА

ПРОТОКОЛ № _22_

засідання постійної комісії

 з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій:

від «21» грудня 2017р.

Присутні:

Голова постійної комісії:       Пограничний В.І.

Секретар постійної комісії:    Мороз І.В.

Члени постійної комісії: :   Козійчук Юрій Богданович,  Монастирський Роман Теофілійович,  Криштоф Олег Степанович,  Кожушко Олег Васильович, Волос Роман Ярославович, Плечінь Ігор Якович, Гуз Ігор Володимирович.

Запрошені: Заст. голови Сокальської РДА, розпорядники бюджетних коштів.

СЛУХАЛИ: голову постійної комісії – Пограничного В.І.  «Про затвердження порядку денного засідання постійної депутатської комісії»

ВИСТУПИЛИ: Пограничний В.І., який запропонував затвердити порядок денний засідання постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій.

ВИРІШИЛИ:   Затвердити порядок денний засідання постійної депутатської комісії.

Голосували: За – 9

Проти – 0

Утримались – 0

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

 1. Про районний бюджет Сокальського району на 2018 рік .
 2. Про внесення змін до Програми медичного забезпечення демобілізованих учасників АТО та членів сімей загиблих військовослужбовців під час АТО на сході України , а також поранених в ході Революції Гідності у КЗСРРЛО «Сокальська ЦРЛ» на 2016-2019рр.
 3. Про кошторис видатків на утримання Сокальської районної ради Львівської області та її виконавчого апарату на 2018 рік.
 4. Про Програму фінансової підтримки районної газети «Голос з-над Бугу» на 2018 рік .
 5. Про Програму фінансової підтримки та зміцнення матеріально-технічної бази Комунального підприємства «Телерадіокомпанія «Сокаль»» на 2018 рік
 6. Про затвердження Програми виплати одноразової адресної допомоги окремим категоріям громадян Сокальського району у 2018 році .
 7. Про затвердження Програми розвитку місцевого самоврядування Сокальського району на 2018 рік .
 8. Про внесення змін в районну Програму забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа у Сокальському районі на 2016-2018 роки .
 9. Про затвердження районної програми підтримки розвитку пріоритетних та наймасовіших видів спорту (волейболу, футболу, легкої атлетики та карате) в Сокальському районі на 2018 рік .
 10. Про затвердження Програми фінансової підтримки громадської організації Сокальської районної асоціації інвалідів на 2018 рік .
 11. Про затвердження Програми фінансової підтримки громадської організації Благодійного Фонду «Карітас» – Сокаль на 2018 рік .
 12. Про затвердження Програми компенсації пільгового проїзду окремих категорій громадян в автомобільному транспорті у Сокальському районні на 2018 рік.
 13. Про затвердження Програми соціального захисту окремих категорій населення Сокальського району на 2018 рік.
 14. Про затвердження Програми підтримки обдарованої учнівської молоді Сокальського району на 2018 рік .
 15. Про затвердження Програми покращення ефективності використання нерухомого майна та земельних ділянок, що належать до спільної комунальної власності територіальних громад Сокальського району на 2018 рік .
 16. Щодо внесення змін до Програми розроблення містобудівної документації в Сокальському районі на 2016 -2020 роки .
 17. Про затвердження кошторисів закладів освіти спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селища, міст Сокальського району.
 18. Про створення комунальної установи Сокальської районної ради Львівської області «Центр з обслуговування закладів освіти Сокальського району».
 19. Про затвердження структури виконавчого апарату районної ради .
 20. Про Програму соціально – економічного та культурного розвитку Сокальського району на 2018 рік .
 21. Про звіт голови районної ради про діяльність за 2017 рік .

1.СЛУХАЛИ: Начальника фінансового управління Сокальської РДА Леонову Г.С.« Про районний бюджет Сокальського району на 2018 рік».

ВИСТУПИЛИ: Пограничний В.І., Кожушко О.В., Шевчук Р.М., Монастирський  Р.Т., Плечінь І.Я.

ВИРІШИЛИ: Винести на розгляд сесії районної ради з пропонованими змінами.

Голосували: За – 7

Проти:- 0

Утримались:-0

2.СЛУХАЛИ: Головного лікаря Сокальської ЦРЛ Шведа Р.Т. «Про внесення змін до Програми медичного забезпечення демобілізованих учасників АТО та членів сімей загиблих військовослужбовців під час АТО на сході України , а також поранених в ході Революції Гідності у КЗСРРЛО «Сокальська ЦРЛ»  на 2016-2019рр.

ВИСТУПИЛИ: Пограничний В.І.

ВИРІШИЛИ: Винести на розгляд сесії районної ради питання «Про внесення змін до Програми медичного забезпечення демобілізованих учасників АТО та членів сімей загиблих військовослужбовців під час АТО на сході України , а також поранених в ході Революції Гідності у КЗСРРЛО «Сокальська ЦРЛ»  на 2016-2019рр.

Голосували: За -8

Проти: – 0

Утримались: – 0

3.СЛУХАЛИ: Голову Сокальської районної ради М.М.Паська  «Про кошторис видатків на утримання Сокальської районної ради Львівської області та її виконавчого апарату на 2018 рік».

ВИСТУПИЛИ: Пограничний В.І., Кожушко О.В., Леонова Г.С.

ВИРІШИЛИ: Винести на розгляд сесії районної ради питання «Про кошторис видатків на утримання Сокальської районної ради Львівської області та її виконавчого апарату на 2018 рік».

Голосували: За – 8

Проти: – 0

Утримались:- 0

4.СЛУХАЛИ: Головного редактора КП Редакції газети «Голос з-над Бугу» Сорочука В. В. «Про Програму фінансової підтримки районної газети «Голос з-над Бугу» на 2018 рік» .

ВИСТУПИЛИ: Пограничний В.І.

ВИРІШИЛИ: Винести на розгляд сесії районної ради питання «Про Програму фінансової підтримки районної газети «Голос з-над Бугу» на 2018 рік» .

Голосували: За – 7

Проти:- 0

Утримались:- 0

5.СЛУХАЛИ: Генерального директора КП «Телерадіокомпанія «Сокаль» Новацького О.Є. «Про Програму фінансової підтримки та зміцнення матеріально-технічної бази Комунального підприємства «Телерадіокомпанія  «Сокаль»» на 2018 рік»

ВИСТУПИЛИ: Пограничний В.І.

ВИРІШИЛИ: Винести на розгляд сесії районної ради питання «Про Програму фінансової підтримки та зміцнення матеріально-технічної бази Комунального підприємства «Телерадіокомпанія  «Сокаль»» на 2018 рік»

Голосували: За – 7

Проти:- 0

Утримались:- 0

6.СЛУХАЛИ:Заступника голови районної ради Бойка В.І.« Про затвердження Програми виплати одноразової адресної допомоги окремим категоріям громадян Сокальського району у 2018 році» .

ВИСТУПИЛИ: Пограничний В.І., Кожушко О.В.

ВИРІШИЛИ: Винести на розгляд сесії районної ради питання  «Про затвердження Програми виплати одноразової адресної допомоги окремим категоріям громадян Сокальського району у 2018 році» .

Голосували: За – 7

Проти:- 0

Утримались: – 0

7.СЛУХАЛИ: Голову районної ради М.М. Паська  «Про затвердження Програми розвитку місцевого самоврядування Сокальського  району на 2018 рік» .

ВИСТУПИЛИ: Пограничний В.І., Кожушко О.В.

ВИРІШИЛИ: Винести на розгляд сесії районної ради питання   «Про затвердження Програми розвитку місцевого самоврядування Сокальського  району на 2018 рік» .

Голосували: За – 7

Проти:- 0

Утримались:- 0.

8.СЛУХАЛИ: Начальника служби у справах дітей  Сокальської РДА Федаш Г.З.  «Про внесення змін в районну Програму забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа у Сокальському районі на 2016-2018 роки».

ВИСТУПИЛИ: Пограничний В.І., Кожушко О.В.

ВИРІШИЛИ: Винести на розгляд сесії районної ради питання  «Про внесення змін в районну Програму забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа у Сокальському районі на 2016-2018 роки .

Голосували: За – 7

Проти:- 0

Утримались:- 0 .

9.СЛУХАЛИ: Начальника відділу з питань фізичної культури та спорту Сокальської РДА  Мандрика А.В. «Про затвердження районної програми підтримки розвитку пріоритетних та наймасовіших видів спорту (волейболу, футболу, легкої атлетики та карате) в Сокальському районі на 2018 рік» .

ВИСТУПИЛИ: Пограничний В.І., Кожушко О.В.

ВИРІШИЛИ: Винести на розгляд сесії районної ради питання  «Про затвердження районної програми підтримки розвитку пріоритетних та наймасовіших видів спорту (волейболу, футболу, легкої атлетики та карате) в Сокальському районі на 2018 рік» .

Голосували: За – 8

Проти:- 0

Утримались:- 1 .

10.СЛУХАЛИ: Начальника фінансового управління Сокальської РДА Леонову Г.С. « Про затвердження Програми фінансової підтримки громадської організації Сокальської районної асоціації інвалідів на 2018 рік» .

 

ВИСТУПИЛИ: Пограничний В.І., Кожушко О.В.

ВИРІШИЛИ: Винести на розгляд сесії районної ради питання  «Про затвердження Програми фінансової підтримки громадської організації Сокальської районної асоціації інвалідів на 2018 рік» .

Голосували: За – 8

Проти:- 0

Утримались:- 0

11.СЛУХАЛИ: Начальника фінансового управління Сокальської РДА Леонову Г.С. «Про затвердження Програми фінансової підтримки громадської організації Благодійного Фонду «Карітас» – Сокаль на 2018 рік» .

ВИСТУПИЛИ: Пограничний В.І., Кожушко О.В.

ВИРІШИЛИ: Винести на розгляд сесії районної ради питання  «Про затвердження Програми фінансової підтримки громадської організації Благодійного Фонду «Карітас» – Сокаль на 2018 рік» .

Голосували: За – 8

Проти:- 0

Утримались:- 0 .

12.СЛУХАЛИ: Начальника відділу соціального захисту населення Сокальської РДА Огінського В.Б. «Про затвердження Програми компенсації пільгового проїзду окремих категорій громадян в автомобільному транспорті у Сокальському районні на 2018 рік»

ВИСТУПИЛИ: Пограничний В.І.

ВИРІШИЛИ: Винести на розгляд сесії районної ради питання  «Про затвердження Програми компенсації пільгового проїзду окремих категорій громадян в автомобільному транспорті у Сокальському районні на 2018 рік».

Голосували: За – 7

Проти:- 0

Утримались:- 1

13.СЛУХАЛИ:Начальника відділу соціального захисту населення Сокальської РДА Огінського В.Б. «Про затвердження Програми соціального захисту окремих категорій населення Сокальського району на 2018 рік».

ВИСТУПИЛИ: Пограничний В.І.

ВИРІШИЛИ: Винести на розгляд сесії районної ради питання  «Про затвердження Програми соціального захисту окремих категорій населення Сокальського району на 2018 рік».

Голосували: За – 7

Проти:- 0

Утримались:- 1

14.СЛУХАЛИ: Начальника відділу освіти Сокальської РДА Монастирського Р.Т. « Про затвердження Програми підтримки  обдарованої  учнівської молоді Сокальського району на 2018 рік» .

ВИСТУПИЛИ: Пограничний В.І.

ВИРІШИЛИ: Винести на розгляд сесії районної ради питання  «Про затвердження Програми підтримки  обдарованої  учнівської молоді Сокальського району на 2018 рік» .

Голосували: За – 8

Проти:- 0

Утримались:- 0

15.СЛУХАЛИ: Начальника відділу управління комунальним майном Сокальської районної ради Кравчука Т.Г.  «Про затвердження Програми покращення ефективності використання нерухомого майна та земельних ділянок, що належать до спільної комунальної власності територіальних громад Сокальського району на 2018 рік» .

ВИСТУПИЛИ: Пограничний В.І.

ВИРІШИЛИ:  Винести на розгляд сесії районної ради питання   «Про затвердження Програми покращення ефективності використання нерухомого майна та земельних ділянок, що належать до спільної комунальної власності територіальних громад Сокальського району на 2018 рік» .

Голосували: За – 8

Проти:- 0

Утримались:- 0

16.СЛУХАЛИ: Начальника відділу містобудування та архітектури Сокальської РДА Баралус М.Й.  «Щодо внесення змін до Програми розроблення містобудівної документації в Сокальському районі на 2016 -2020 роки» .

ВИСТУПИЛИ: Пограничний В.І., Кожушко О.В.

ВИРІШИЛИ: Винести на розгляд сесії районної ради питання   «Щодо внесення змін до Програми розроблення містобудівної документації в Сокальському районі на 2016 -2020 роки» .

Голосували: За – 7

Проти:- 0

Утримались:- 0

17.СЛУХАЛИ: Голову Сокальської районної ради М.М. Паська   «Про затвердження кошторисів закладів освіти спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селища, міст Сокальського району».

ВИСТУПИЛИ: Пограничний В.І., Шевчук Р.М., Леонова Г.С., Бойко В.І., Ребрина Л.Я.

ВИРІШИЛИ: Винести на розгляд сесії районної ради питання   «Про затвердження кошторисів закладів освіти спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селища, міст Сокальського району».

Голосували: За – 7

Проти:- 0

Утримались:- 0

Не голосували: – 1

18.СЛУХАЛИ:  Голову Сокальської районної ради М.М. Паська  «Про створення комунальної установи Сокальської районної ради Львівської області «Центр з обслуговування закладів освіти Сокальського району».

ВИСТУПИЛИ: Пограничний В.І., Шевчук Р.М., Леонова Г.С., Бойко В.І., Ребрина Л.Я.

ВИРІШИЛИ: Комісія не погодила винесення питання «Про створення комунальної установи Сокальської районної ради Львівської області «Центр з обслуговування закладів освіти Сокальського району» на розгляд сесії.

Голосували: За – 6

Проти:- 0

Утримались:- 1

Не голосували: – 1

19.СЛУХАЛИ:Голову Сокальської районної ради М.М.Паська «Про затвердження структури виконавчого апарату районної ради» .

ВИСТУПИЛИ: Пограничний В.І.

ВИРІШИЛИ: Винести на розгляд сесії районної ради питання   «Про затвердження структури виконавчого апарату районної ради» .

Голосували: За – 6

Проти:- 0

Утримались:- 1

20.СЛУХАЛИ: Заступника голови Сокальської РДА Задолинну І.Р. «Про Програму соціально – економічного та культурного розвитку Сокальського району на 2018 рік».

ВИСТУПИЛИ: Пограничний В.І., Шевчук Р.М., Плечінь І.Я.

ВИРІШИЛИ: Винести на розгляд сесії районної ради питання   «Про Програму соціально – економічного та культурного розвитку Сокальського району на 2018 рік».

Голосували: За – 8

Проти:- 0

Утримались:- 0

21.СЛУХАЛИ:Голову Сокальської районної ради М.М. Паська «Про звіт голови районної ради про діяльність за 2017 рік».

ВИСТУПИЛИ: Пограничний В.І.

ВИРІШИЛИ: Винести на розгляд сесії районної ради питання  «Про звіт голови районної ради про діяльність за 2017 рік».

Голосували: За – 8

Проти:- 0

Утримались:- 0

 

СЛУХАЛИ: Голову постійної комісії  Пограничного В.І. про розгляд листів та звернень:

№п/п Суб’єкт звернення Номер, дата звернення Суть звернення Сума коштів

Грн..

Результати

розгляду

1 Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Львівській області

Сокальський районний сектор

№22/649/х

06.09.2017

 

 

 

 

№22/666-рс

19.09.2017

Додатково виділити кошти:

кошти на відшкодування пожежним підрозділам Сокальського р-ну витрат по ліквідації пожеж у р-ні:

на паливно-мастильні матеріали:

580 л. бензину та 70л. дизпалива.

Додатково виділити кошти:

на фінансування «Цільової соціальної програми розвитку цивільного захисту Сокальського району на 2015-2017 роки» на придбання апаратів на стисненому повітрі (3шт.) та індивідуальних захисних масок (10 шт.)

 

 

 

 

 

 

 

130000

 

 

 

 

 

 

Задоволено

частково

2 Державна прикордонна служба України

Західне регіональне управління Львівський прикордонний загін

№72/11136 від 13.09.17 Додатково виділити кошти:

на придбання матеріально-технічних засобів для покращення умов проживання військовослужбовців (кошти субвенції на бензопили, АКБ, принтер, блоки живлення, кабель, безпровідні точки доступу, мережевий комутатор, шліфувальна машинка)

 

96880

 

 

 

 

Не задо-

волено

3 Сокальська міська рада №826/02-37

28.09.2017

 

 

 

№937/02-37 від 26.10.2017

Пропозиції при формуванні бюджету на 2018 рік:

кошти для співфінансування поточного ремонту автомобільної дороги загального користування О141602 Сокаль-Стоянів.

Додатково виділити субвенцію з районного бюджету для погашення заборгованості за виконані роботи по поточному ремонту автомобільної дороги Сокаль-Стоянів

 

 

1000000

 

 

 

 

500000

 

 

 

 

 

 

Враховано

частково

4 Відділ з питань культури, охорони культурної спадщини, туризму та релігії Сокальської РДА №468/01-24 від 29.09.17 та №527/01-24 від 25.10.17

№535/01-24 від 30.10.17

Пропозиції при формуванні бюджетів на 2017 рік:

кошти для закупівлі автобуса для гастрольних поїздок творчих колективів Сокальського району (на 37+1 службове місце)

кошти на капітальний ремонт актового залу школи мистецтв ім.. В.Матюка в м. Сокаль по КПК  2414100 (звед. кошторис додається)

 

 

2400000

 

 

 

183517

 

 

 

 

 

Враховано

частково

5 КП «Сокальська районна друкарня №114 від 2.10.2017 Пропозиції при формуванні бюджетів на 2017 рік:

кошти на реалізацію «Програми фінансової підтримки та зміцнення матеріально-технічної бази КП «Сокальська районна друкарня»(на проектну документацію, проведення робіт з розмежування лінії електропостачання і встановлення лічильника)

 

 

 

40000

 

 

 

 

Враховано

6 КЗ Сокальської районної ради  «Сокальська центральна районна лікарня» №2085/01-3 від 04.10.2017 Пропозиції при формуванні бюджетів на 2017 рік:

кошти для вакцинування контингентів груп підвищеного ризику проти грипу 2017-2018рр.

 

 

10000

 

 

Враховано

7 КП «Сокальська центральна районна лікарня» №2123/01-3 від 09.10.17

№2222/01-3 від 23.10.2017

Додатково виділити кошти:

по КПКВ 0312010:

– кошти на заробітну плату (в зв’язку з підвищенням мінімальної заробітної плати до 3200,00 грн.)

-на медикаменти- 382000 грн.;

в т.ч.на медикаменти по пільговій категорії населення за наркотичні та психотропні середники -300000 грн.;

– для закупівлі паливно-мастильних матеріалів (в зв’язку з підвищенням цін на бензин)-150000 грн.;

-придбання обладнання для приймального відділення Сокальської ЦРЛ -135000 грн.;

-на придбання санітарних автомобілів для  Сокальської ЦРЛ -960000 грн.;

-на придбання комп’ютерної техніки для лікарів первинної ланки по КПКВ 0312010-45000,00 грн.;

по КЕКВ 3210-120000,00 грн.

 

 

1722800

 

 

382000

 

 

 

 

 

150000

 

 

 

135000

 

 

960000

 

 

45000

120000

 

 

Враховано

частково

8 Батьківський комітет Волсвинської ЗШ І-ІІІ ступенів        від 09.10.2017 Додатково виділити кошти:

для завершення робіт по заміні та встановлення метало пластикових вікон та дверей

 

 

60000

 

 

Враховано

9 КП «Сокальська центральна районна лікарня» 2155/01-3 від  11.10.2017 Додатково виділити кошти:

кошти на капітальний ремонт приміщення дитячого відділення Сокальської ЦРЛ-12649 грн.;

 

 

 

12649

 

 

 

10 Сокальська районна асоціація інвалідів №55 від 17.10.2017 Пропозиції при формуванні бюджетів на 2018 рік:

кошти на фінансування Програми фінансової підтримки громадської організації Сокальська районна асоціація інвалідів

 

 

35000

 

При розгля-

ді проекту бюджету на

2018р.

11 Хоробрівська  сільська рада №307/02-21 від 18.10.2017 Пропозиції при формуванні бюджетів на 2018 рік:

кошти на фінансування Хоробрівської місцевої пожежної команди

(лист фінансового управління Сокальської РДА №01-16 від 23.10.2017р. – якщо МПК була утворена рішенням Хоробрівської сільської ради то видатки на її функціонування здійснюються з бюджету Хоробрівської сільської ради)

 

 

 

250000

 

При розгля-

ді перероз-

поділу віль-

них лишків

2018р.

12 Відділ освіти Сокальської РДА №01-8/953 від 18.10.2017

 

 

 

 

 

№01-8/971 від 23.10.2017

 

 

 

 

 

 

 

№01-8/972 від 23.10.2017

Додатково виділити кошти:

на потреби загальноосвітніх закладів по КПКВ 1011020: комп’ютерна техніка, госп. та канцелярські товари, холодильники, морозильні камери, кухонні плити, насоси водяні, бойлери, котли газові.

На потреби виготовлення проектно-кошторисної документації для обладнання автоматичною пожежною сигналізацією-621600,00 грн.;

Для придбання вогнегасників для шкіл району (457 шт.) на суму 127960,00 грн.;

Пожежних рукавів (8 шт.) на суму 3560,00 грн.

Для виготовлення державних актів на право користування земельною ділянкою по КФКВ 1011020-392000,00 грн., по КПКВ1011090 – 24000,00 грн.;

На придбання вогнегасників  по КПКВ 1011090 -1400,00 грн.;

По КПКВ 1015031 -1120,00 грн.;

Для оброблення дерев’яних конструкцій вогнегасним розчином по КПКВ 1011020 -2706000,00 грн.

 

2913487

 

 

 

 

 

 

 

 

 

621600

 

 

 

127960

 

3560

 

392000

 

 

24000

 

1400

1120

 

 

2706000

 

Враховано

частково

13 Волицька сільська рада №277/02-18 від 17.10.2017

№278/02-18 від 17.10.2017

Додатково виділити кошти:

кошти для спів фінансування корегування проектно-кошторисної документації Народного Дому с. Волиця, з метою продовження будівництва

 

 

100000

При розгля-

ді перероз-

поділу віль-

них лишків

2018р.

14 Стенятинська сільська рада №302 від 24.10.2017 Додатково виділити кошти:

на завершення ремонтних робіт по Народному домі с. Стенятин (на правах спів фінансування)

 

 

100000

 

Враховано

15 ПАТ «Українська залізниця» Регіональна філія «Львівська залізниця» №ДНЛ-564 від26.10.17 Пропозиції при формуванні бюджетів 2018 року:

на компенсаційні виплати за пільговий проїзд окремих категорій громадян приміським залізничним транспортом

 

 

174413

При розгля-

ді перероз-

поділу віль-

них лишків

2018р.

16 Белзька місцева пожежна команда №29 від 27.10.17

 

 

 

 

 

№32 від 02.11.17

Додатково виділити кошти:

на придбання комп’ютера – 12000,00 грн. та флешок для забезпечення обслуговування «Клієнт Казначейства- Казначейство»-3000,00 грн.по КПКВ 0317010.

на придбання пожежних рукавів в кількості 20 шт. на суму 20000,00 .

 

 

15000

 

 

 

 

 

20000

 

 

Враховано

17 Сокальська РДА №1755/01-11  від 27.10.17 Додатково виділити кошти:

на придбання житла (1особі)  з числа дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування (в с. Стенятин)

 

104000

 

Враховано

18 Сілецька сільська рада №628/02-21

від 27.10.17

    Додатково виділити кошти:

для спів фінансування проекту «Будівництво вуличного освітлення на присілках Підберезина, Заболоття, Зарудні села Сілець Сокальського району»

 

 

547836

 

Враховано

19 Бутинський навчально-виховний комплекс «загальноосвітня школаІ-ІІІ ступенів»

 

Двірцівський  НВК «СЗШ І-ІІІ ступенів, дитячий садок»

№27 від 30.10.17

 

 

 

 

№124 від01.11.17

  Додатково виділити кошти:

на виконання припису державного нагляду у сфері пожежної та техногенної безпеки:

–          на автоматичну установку пожежної сигналізації;

–          технічне обслуговування установки;

–          дерев’яні конструкції обробити вогнегасним розчином.

   

 

 

 

Не враховано

20 Княжівська сільська рада №309/02-21 від 31.10.17 Додатково виділити кошти:

для спів фінансування проекту «Реконструкція мереж вуличного освітлення Княжівської сільської ради в с. Фусів»

 

71844

 

Враховано

21 Телязька сільська рада №373 від 02.11.17 Пропозиції при формування бюджетів на 2018 рік:

кошти на ремонт  автомобільної дороги  загального користування місцевого значення С 141610 Ульвівок-Забужжя

 

 

5000000

При розгля-

ді перероз-

поділу віль-

них лишків

2018р.

22 Смиківська сільська рада №410/02-21 від 02.11.17 Додатково виділити кошти:

на придбання музичної апаратури для озвучення культурно-масових заходів в НД с. Смиків

 

 

30000

 

 

Враховано

23 Домашівська сільська рада №171 від 03.11.17 Додатково виділити кошти:

на придбання матеріалів  на проведення капітального ремонту Домашівського ясла-садка

 

200000

 

Враховано

24 Опільська сільська рада №376 від 06.11.17 Пропозиції при формуванні бюджетів на 2018 рік:

на ремонт дороги загального користування С141610 Ульвівок-Забужжя

 

 

 

 

3000000

При розгля-

ді перероз-

поділу віль-

них лишків

2018р.

25 Відділ з питань культури, охорони культурної спадщини, туризму та релігії  РДА №552/01-24 від 07.11.17 Додатково виділити кошти:

на поповнення бібліотечних фондів для бібліотек філій Сокальської РЦБС

 

 

95000

 

Враховано

26 Відділ молоді та спорту Сокальської РДА №214 від 10.11.17 Пропозиції при формуванні бюджетів на 2018 рік:

передбачити кошти на районні Програми:

«Підтримки розвитку пріоритетних та наймасовіших видів спорту в Сокальському районі на 2018 рік»- 277100 грн.

«Майданчик з тренажерним обладнанням» -420000 грн.

 

 

697100

При розгля-

ді проекту бюджету на

2018р.

27 Волсвинська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів «78 від 09.11.17 Додатково виділити кошти:

на завершення заміни вікон та дверей на енергозберігаючі в Волсвинській ЗШ І-ІІ ступенів

 

77000

 

 

 

Враховано

28 КП «Телерадіокомпанія «Сокаль» №173 від 15.11.17 Пропозиції при формуванні бюджетів на 2018 рік:

для врахування потреб у фінансовій підтримці КП ТРК «Сокаль» (кошторис)

  При розгля-

ді перероз-

поділу віль-

них лишків

2018р.

29 Спортивний актив батьківського комітету, тренерів відділення легкої атлетики ДЮСШ «Соколяни»

(лист скерований Сокальською РДА)

 №1593/02-25  від 20.11.17 Додатково виділити кошти:

на встановлення сучасного синтетичного покриття на бігових доріжках у комунальному закладі «Фізкультурно-спортивний комплекс «Сокіл» та забезпечення  відповідним інвентарем.

 

 

 

Не враховано

30 Сокальський рвйонний територіальний центр соціального обслуговування Сокальської РДА №171 від 29.11.17 Пропозиції при формуванні бюджетів на 2018 рік:

можливість виділення додаткових коштів на заробітну плату за розширену зону обслуговування соціальним робітникам району – 71700,00 грн.

 

 

 

71700

При розгля-

ді перероз-

поділу віль-

них лишків

2018р.

31 КП «Сокальська центральна районна лікарня» 2374/01-3 від  08.11.2017 Додатково виділити кошти:

кошти для експертизи ПКД по об’єктах Кіотського проекту

 

135000

 

Враховано

32 КП «Сокальська центральна районна лікарня» 2382/01-3 від  09.11.2017 Додатково виділити кошти:

кошти для закупівлі гематологічного аналізатора

 

198000

 

Враховано

33 КП «Сокальська центральна районна лікарня» 2387/01-3 від  10.11.2017 Додатково виділити кошти:

кошти для закупівлі принтерів і моніторів-198000 грн. та на придбання системних блоків-199650 грн

 

 

 

397650

 

Враховано

34 КП «Сокальська центральна районна лікарня» 2395/01-3 від  10.11.2017 Пропозиції при формуванні бюджетів на 2018 рік:

кошти по Програмі медзабезпечення учасників АТО на 2018 рік

  При розгля-

ді перероз-

поділу віль-

них лишків

2018р.

35 Перв’ятицька сільська рада №245/02-21 від 09.11.2017 Додатково виділити кошти:

кошти на заміну вікон в НД с. Первятичі та ДНЗ с. Спасів

 

 

60000

 

Враховано

36 Благодійний фонд «Карітас-Сокаль» №222 від 08.11.2017 Додатково виділити кошти:

кошти по Програмі фінансової підтримки Благодійного фонду «Карітас-Сокаль»

 

 

15000

 

 

Враховано

37 Благодійний фонд «Карітас-Сокаль» №224 від 08.11.2017 Пропозиції при формуванні бюджетів на 2018 рік:

кошти по Програмі фінансової підтримки Благодійного фонду «Карітас-Сокаль» на 2018 рік

  При розгля-

ді проекту бюджету на

2018р.

37 Телязька сільська рада №382 від 07.11.2017 Додатково виділити кошти:

кошти на придбання вікон в НД с. Теляж

 

27727,44

 

Враховано

38 Відділ освіти Сокальської РДА №01-8/1006 від 06.11.2017 Додатково виділити кошти:

кошти для придбання в МАН троекторів та переносних екранів

 

20000

 

Враховано

39 Сокальська РДА №251/04 від 15.11.2017 Пропозиції при формуванні бюджетів на 2017 рік:

внесення змін в проект рішення по Програмі підтримки органів виконавчої влади на 2017р.

   

 

Враховано

 

40 Волсвинська сільська рада №221/02-18 від 10.11.2017

№219/02-18

Додатково виділити кошти:

кошти на купівлю крісел для НД с. Волсвин

 

60000

 

Враховано

41 Волсвинська сільська рада №221/02-18 від 10.11.2017 Додатково виділити кошти:

кошти на електроплиту для ДНЗ с. Волсвин

 

20000

 

Не враховано

42 Скоморохівська сільська рада №510 від 01.11.2017 Додатково виділити кошти:

кошти на ремонт ДДУ с. Скоморохи- 90000 грн. та придбання ноутбука для НД с. Скоморохи-10000 грн.

 

 

100000

 

 

Враховано

43 Сокальське відділення поліції №6566/65/01-2017 Додатково виділити кошти:

кошти на Програму профілактики злочинності на 2017 рік (на придбання 5 відеокамер)

   

Не задо-

волено

44 КП «Сокальська центральна районна лікарня» 2464/01-3 від  21.11.2017 Скерування коштів:

скерування коштів на капремонт амбулаторії с. Двірці по розпорядженню ЛОДА

 

230000

 

Скеровано

45 Відділ освіти Сокальської РДА №01-8/1048 від 17.11.2017 Додатково виділити кошти:

кошти для заміни вікон та дверей у Волсвинській ЗШ

 

 

77000

 

Враховано

46 Червоноградська міська рада №3/23-8805/1-19 від 07.11.2017 Пропозиції при формуванні бюджетів на 2018 рік:

Кошти на відшкодування витрат по навчанню дітей в школах естетичного виховання м. Червонограда на 2018 рік

 

 

 

 

1189700

 

Не задово-

лено

47 Відділ молоді та спорту Сокальської РДА №208 від 31.10.17 Додатково виділити кошти:

кошти для придбання комплекту інвентарю з настільного тенісу

 

 

25000

 

Не задово-

лено

 

Голова постійної комісії                                     Пограничний В.І.

Секретар постійної комісії                                 Гуз І.В.