ВИСНОВОК постійної депутатської комісії Сокальської районної ради з питань освіти, культури, туризму та духовного розвитку від «16» березня 2018 р.

ВИСНОВОК

постійної депутатської комісії Сокальської районної ради з питань освіти, культури, туризму та духовного розвитку

«16» березня 2018 р.

 

Комісія вирішила:

 1. Рекомендувати сесії районної ради розглянути та підтримати запропонований проект рішення «Про затвердження порядку денного двадцять сьомої чергової сесії Сокальської районної ради Львівської області VIІ скликання».

2.Рекомендувати сесії районної ради розглянути та підтримати запропонований проект рішення «Про затвердження нової редакції статуту Сокальського районного методичного кабінету Сокальської районної ради Львівської області».

 

 1. Рекомендувати сесії районної ради розглянути та підтримати запропонований проект рішення «Про cтворення комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Сокальської районної ради  Львівської області».

 

4.Рекомендувати включити в порядок денний та винести на розгляд сесії районної ради проект рішення «Про внесення змін до Регламенту Сокальської районної ради Львівської області VІI скликання».

 

 1. Рекомендувати сесії районної ради розглянути та підтримати запропонований проект рішення «Про затвердження Програми промоції, підвищення інвестиційної привабливості та розвитку туризму на Сокальщині».

 

 1. Рекомендувати сесії районної ради розглянути та підтримати запропонований проект рішення «Про затвердження Програми підтримки місцевих ініціатив на 2018 рік».

 

 1. Рекомендувати сесії районної ради розглянути та підтримати запропонований проект рішення «Про затвердження Програми надання фінансової підтримки інститутам громадянського суспільства на реалізацію соціально-культурних проектів у 2018 році».

 

 1. 8. Рекомендувати включити в порядок денний та винести на розгляд сесії районної ради проект рішення «Про затвердження в новій редакції статутів закладів освіти».

 

9 Рекомендувати включити в порядок денний та винести на розгляд сесії районної ради проект рішення «Про затвердження звітів розпорядників коштів про виконання загальнорайонних програм за 2017 рік».

 

 1. Рекомендувати сесії районної ради розглянути та підтримати запропонований проект рішення «Про затвердження Статуту Сокальської районної централізованої бібліотечної системи в новій редакції».

 

11 Рекомендувати включити в порядок денний та винести на розгляд сесії районної ради проект рішення «Про затвердження Програми підтримки творчої діяльності аматорських колективів Сокальського району у 2018 році».

12.Рекомендувати включити в порядок денний та винести на розгляд сесії районної ради проект рішення «Про затвердження Програми пропагування Сокальського району на території України та за кордоном: культурний розвиток Сокальського району у 2018 році».

 1. Рекомендувати включити в порядок денний та винести на розгляд сесії районної ради проект рішення «Про затвердження Програми підтримки культурно-просвітницьких та інформаційно-презентаційних заходів».

 

 1. Рекомендувати включити в порядок денний та винести на розгляд сесії районної ради проект рішення «Про внесення змін до показників районного бюджету Сокальського району на 2018 рік».

 

 1. Рекомендувати включити в порядок денний та винести на розгляд сесії районної ради проект рішення «Про виконання районного бюджету Сокальського району за 2017 рік».

 

 1. Рекомендувати сесії районної ради розглянути та підтримати запропонований проект рішення «Про затвердження Програми підвищення рівня безпеки дорожнього руху для учнів закладів освіти Сокальського району на 2018-2019 роки».

 

 1. Рекомендувати включити в порядок денний та винести на розгляд сесії районної ради проект рішення «Про затвердження Програми по збереженню об’єктів культурної спадщини Сокальського району на 2018 рік».

 

 1. Рекомендувати включити в порядок денний та винести на розгляд сесії районної ради проект рішення «Про звіт голови Сокальської районної державної адміністрації про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Сокальського району та делегованих повноважень у 2017 році».

 

Голова постійної комісії                                                                  Береза О. А.

Секретар постійної комісії                                                           Ігнатюк М. В.