ПРОТОКОЛ засідання постійної депутатської комісії з питань освіти, культури, туризму та духовного розвитку від «16» березня 2018р.

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА РАДА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ПРОТОКОЛ

засідання постійної депутатської комісії з питань освіти, культури, туризму та духовного розвитку

 

від «16» березня 2018р.

 

Присутні:

Голова постійної комісії: Береза О. А.

 

Секретар постійної комісії: Ігнатюк М. В.

 

Члени постійної комісії: Мединська С. І., Дашковська Н. В.

 

Запрошені: Пасько М.М. – голова сокальської районної ради, Леонова Г.С. – начальник фінансового управління Сокальської РДА, Притулко В.Я. – депутат Сокальської районної ради Львівської області, Гібляк Г.В. – завідувач Сокальського районного методичного кабінету, Мисак М. І. – директор Комунальної установи Сокальської районної ради Львівської області «Центр з обслуговування закладів освіти Сокальського району», Фенчин Ганна Микитівна – завідувач РПМПК, Дасюк Х.Є. – директор Сокальської центральної бібліотеки ім. Бобинського, Осміловська У.Р. –  головний спеціаліст відділу з питань культури, охорони культурної спадшини, туризму та релігій Сокальської РДА, Поліщук М.П. – заступник голови Сокальської РДА, Ковалишин Л.Б.- головний спеціаліст відділу освіти Сокальської РДА, Ничай І.П. – головний спеціаліст організаційно-юридичного відділу.

 

Окрім того присутні Чуб В.П. – директор Савчинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Сокальської районної ради Львівської області.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

 

1.СЛУХАЛИ про затвердження порядку денного двадцять сьомої чергової сесії Сокальської районної ради Львівської області VIІ скликання.

ВИСТУПИЛИ: Береза О.А.

ВИРІШИЛИ: рекомендувати сесії районної ради розглянути та підтримати запропонований проект рішення «Про затвердження порядку денного двадцять сьомої чергової сесії Сокальської районної ради Львівської області VIІ скликання».

Голосували : за – одноголосно.

 

 1. СЛУХАЛИ: про затвердження нової редакції статуту Сокальського районного методичного кабінету Сокальської районної ради Львівської області.

ВИСТУПИЛИ: Береза О.А., Гібляк Г.В.

ВИРІШИЛИ: рекомендувати сесії районної ради розглянути та підтримати запропонований проект рішення «Про затвердження нової редакції статуту Сокальського районного методичного кабінету Сокальської районної ради Львівської області».

Голосували : за – одноголосно.

 

 1. СЛУХАЛИ: про cтворення комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Сокальської районної ради  Львівської області

ВИСТУПИЛИ: Береза О., Фенчин Г.М., Леонова Г.С.,Пасько М.М.

ВИРІШИЛИ: рекомендувати сесії районної ради розглянути та підтримати запропонований проект рішення «Про cтворення комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Сокальської районної ради  Львівської області».

Голосували : за – одноголосно.

 1. СЛУХАЛИ: про внесення змін до Регламенту Сокальської районної ради Львівської області VІI скликання.

ВИСТУПИЛИ: Береза О.А., Притулко В.Я., Поліщук М.П.

ВИРІШИЛИ: рекомендувати включити в порядок денний та винести на розгляд сесії районної ради проект рішення «Про внесення змін до Регламенту Сокальської районної ради Львівської області VІI скликання».

Голосували: за – одноголосно.

 

 1. СЛУХАЛИ: про затвердження Програми промоції, підвищення інвестиційної привабливості та розвитку туризму на Сокальщині.

ВИСТУПИЛИ: Береза О.А., Притулко В.Я.

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати сесії районної ради розглянути та підтримати запропонований проект рішення «Про затвердження Програми промоції, підвищення інвестиційної привабливості та розвитку туризму на Сокальщині».

Голосували : за – одноголосно.

 

 1. СЛУХАЛИ: Про затвердження Програми підтримки місцевих ініціатив на 2018 рік.

ВИСТУПИЛИ: Береза О.А., Притулко В.Я.,Чуб В.В., Поліщук М.П.

Чуб В.П. – запропонував підтримати дану програму.

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати сесії районної ради розглянути та підтримати запропонований проект рішення «Про затвердження Програми підтримки місцевих ініціатив на 2018 рік».

Голосували : за – одноголосно.

 

 1. СЛУХАЛИ: про затвердження Програми надання фінансової підтримки інститутам громадянського суспільства на реалізацію соціально-культурних проектів у 2018 році.

ВИСТУПИЛИ: Береза О., Притулко В.Я.

ВИРІШИЛИ: рекомендувати сесії районної ради розглянути та підтримати запропонований проект рішення «Про затвердження Програми надання фінансової підтримки інститутам громадянського суспільства на реалізацію соціально-культурних проектів у 2018 році».

Голосували : за – одноголосно.

 

 1. СЛУХАЛИ: про затвердження в новій редакції статутів закладів освіти.

ВИСТУПИЛИ: Береза О.А., Ковалишин Л.Б., Ігнатюк М.В., Мисак М.І., Пасько М.М., Чуб В.П.

Ковалишик Л.Б. – запропонувала із статуту вилучити слова Комунальний заклад.

Пасько М.М. – запропонував організувати робочу нараду з директорами шкіл та напрацювати зміни до статутів закладів освіти.

ВИРІШИЛИ: рекомендувати включити в порядок денний та винести на розгляд сесії районної ради проект рішення «Про затвердження в новій редакції статутів закладів освіти»;

– рекомендувати Мисаку М.І. організувати робочу нараду з директорами шкіл до 27 березня 2018 року напрацювати пропозицій до статутів закладів освіти та сформувати поправку до проекту рішення.

Голосували : за – одноголосно.

 

 1. СЛУХАЛИ: про затвердження звітів розпорядників коштів про виконання загальнорайонних програм за 2017 рік.

ВИСТУПИЛИ: Береза О.А., Ковалишин Л.Б.

ВИРІШИЛИ: рекомендувати включити в порядок денний та винести на розгляд сесії районної ради проект рішення «Про затвердження звітів розпорядників коштів про виконання загальнорайонних програм за 2017 рік».

Голосували : за – одноголосно.

 

 1. СЛУХАЛИ: про затвердження Статуту Сокальської районної централізованої бібліотечної системи в новій редакції.

ВИСТУПИЛИ: Береза О., Дасюк Х.Є.

ВИРІШИЛИ: рекомендувати сесії районної ради розглянути та підтримати запропонований проект рішення «Про затвердження Статуту Сокальської районної централізованої бібліотечної системи в новій редакції».

Голосували : за – одноголосно.

 

 1. СЛУХАЛИ: про затвердження Програми підтримки творчої діяльності аматорських колективів Сокальського району у 2018 році

ВИСТУПИЛИ: Береза О.А., Осміловська У.Р.

ВИРІШИЛИ: рекомендувати включити в порядок денний та винести на розгляд сесії районної ради проект рішення «Про затвердження Програми підтримки творчої діяльності аматорських колективів Сокальського району у 2018 році».

Голосували : за – одноголосно.

 

 1. СЛУХАЛИ: про затвердження Програми пропагування Сокальського району на території України та за кордоном: культурний розвиток Сокальського району у 2018 році

ВИСТУПИЛИ: Береза О.А., Осміловська У.Р.

ВИРІШИЛИ: рекомендувати включити в порядок денний та винести на розгляд сесії районної ради проект рішення «Про затвердження Програми пропагування Сокальського району на території України та за кордоном: культурний розвиток Сокальського району у 2018 році».

Голосували : за – одноголосно.

 

 1. СЛУХАЛИ: про затвердження Програми підтримки культурно-просвітницьких та інформаційно-презентаційних заходів.

ВИСТУПИЛИ: Береза О.А., Осміловська У.Р.

ВИРІШИЛИ: рекомендувати включити в порядок денний та винести на розгляд сесії районної ради проект рішення «Про затвердження Програми підтримки культурно-просвітницьких та інформаційно-презентаційних заходів».

Голосували : за – одноголосно.

 1. СЛУХАЛИ: про внесення змін до показників районного бюджету Сокальського району на 2018 рік.

ВИСТУПИЛИ: Береза О.А., Леонова Г.С.

ВИРІШИЛИ: рекомендувати включити в порядок денний та винести на розгляд сесії районної ради проект рішення «Про внесення змін до показників районного бюджету Сокальського району на 2018 рік».

 1. СЛУХАЛИ: про виконання районного бюджету Сокальського району за 2017 рік.

ВИСТУПИЛИ: Береза О.А., Леонова Г.С.

ВИРІШИЛИ: рекомендувати включити в порядок денний та винести на розгляд сесії районної ради проект рішення «Про виконання районного бюджету Сокальського району за 2017 рік».

Голосували : за – одноголосно.

  СЛУХАЛИ: Про затвердження Програми підвищення рівня безпеки дорожнього руху для учнів закладів освіти Сокальського району на 2018-2019 роки.

ВИСТУПИЛИ: Береза О.А.

ВИРІШИЛИ: рекомендувати сесії районної ради розглянути та підтримати запропонований проект рішення «Про затвердження Програми підвищення рівня безпеки дорожнього руху для учнів закладів освіти Сокальського району на 2018-2019 роки».

Голосували : За –  одноголосно.

 1. СЛУХАЛИ: про затвердження Програми по збереженню об’єктів культурної спадщини Сокальського району на 2018 рік.

ВИСТУПИЛИ: Береза О.А.

ВИРІШИЛИ: рекомендувати включити в порядок денний та винести на розгляд сесії районної ради проект рішення «Про затвердження Програми по збереженню об’єктів культурної спадщини Сокальського району на 2018 рік».

Голосували: За –  одноголосно.

 СЛУХАЛИ: про звіт голови Сокальської районної державної адміністрації про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Сокальського району та делегованих повноважень у 2017 році.

ВИСТУПИЛИ: Береза О.А.

ВИРІШИЛИ: рекомендувати включити в порядок денний та винести на розгляд сесії районної ради проект рішення «Про звіт голови Сокальської районної державної адміністрації про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Сокальського району та делегованих повноважень у 2017 році».

Голосували: За –  одноголосно.

СЛУХАЛИ: Ознайомлення з листами:

Лист Савчинської ЗШ І-ІІІ ступенів від 06 березня 2018 року за №14.

ВИРІШИЛИ: скерувати Комунальній установі Сокальської районної ради Львівської області «Центр з обслуговування закладів освіти Сокальського району для опрацювання.

Голосували: За –  одноголосно.

 

– Депутатське звернення від 06 лютого 2018 року за №20/18-S щодо надання інформації.

ВИРІШИЛИ: інформацію у листі взяти до відома.

Голосували: За –  одноголосно.

– Лист КЗ ЛОР «Львівський музей історії релігії» від 14.02. 2018 року за №2 щодо фінансування Сокальської філії КЗ ЛОР «Львівський музей історії релігії»

ВИРІШИЛИ: інформацію у листі взяти до відома

Голосували: За –  одноголосно

– Лист постійної комісії з питань культури, історико-культурної спадщини, туризму, духовного відродження та ЗМІ Львівської обласної ради від 02.03.2018 року за №К05-127 щодо виділення з районного бюджету субвенції обласному бюджету для забезпечення життєдіяльності закладу Сокальської філії КЗ ЛОР.

ВИРІШИЛИ: інформацію у листі взяти до відома та врахувати те, що кошти на дані цілі плануються виділити на черговій сесії.

Голосували: За –  одноголосно

– Лист Сокальської РДА від 14.03.2018 року №291/02-25

ВИРІШИЛИ: інформацію у листі взяти до відома та врахувати те, що кошти на дані цілі плануються виділити на черговій сесії.

Голосували: За –  одноголосно

 – Лист Львівської обласної державної адміністрації департаменту архітектури та розвитку містобудування від 13.02. 2018 року за №16-332 щодо виділення коштів для співфінансування.

ВИРІШИЛИ: інформацію у листі взяти до відома та врахувати те, що кошти на дані цілі плануються виділити на черговій сесії.

Голосували: За –  одноголосно

– Лист фінансового управління Сокальської РДА від 01 березня 2018 року за №44/04-27 щодо виділення коштів на заходи Програми по збереженню об’єктів культурної спадщини Сокальського району

ВИРІШИЛИ: інформацію у листі взяти до відома.

Голосували: За –  одноголосно

– Лист Комунальної установи Сокальської районної ради Львівської області «Ценрт з обслуговування закладів освіти Сокальського району» від 06 березня 2018 року за №01-8/39 щодо виділення додаткових коштів.

ВИРІШИЛИ: інформацію у листі взяти до відома та врахувати те, що частково кошти на дані цілі плануються виділити на черговій сесії.

Голосували: За –  одноголосно

– Лист Комунальної установи Сокальської районної ради Львівської області «Центр з обслуговування закладів освіти Сокальського району» від 05 березня 2018 року за №01-8/29 щодо виділення додаткових коштів для Сокальської спеціалізованої  ЗШ І-ІІІ ступенів №3

ВИРІШИЛИ: інформацію у листі взяти до відома та врахувати те, що частково кошти на дані цілі плануються виділити на черговій сесії.

Голосували: За –  одноголосно

– Лист Сокальської дитячої школи мистецтв ім. Віктора Матюка від 01 березня 2018 року за №23 щодо затвердження Статуту Сокальської дитячої школи мистецтв ім. Віктора Матюкаю

ВИРІШИЛИ: скерувати для опрацювання проект Статуту Сокальської дитячої школи мистецтв ім. Віктора Матюкаю у відділ з питань культури, охорони культурної спадщини, туризму та релігій Сокальської РДА.

Голосували: За –  одноголосно.

– Лист Комунальної установи Сокальської районної ради Львівської області «Ценрт з обслуговування закладів освіти Сокальського району» від 28 лютого 2018 року за №01-8/18 щодо виділення додаткових коштів на виплату директорам ЗШ І-ІІІст., ЗШ І-ІІст.

ВИРІШИЛИ: скерувати даний лист для розгляду та опрацювання комісії районної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій.

Голосували: За –  одноголосно.

– Лист Перв’ятицької сільської ради  Сокальського району Львівської області від 01 березня 2018 року за №60/02-21 щодо виділення коштів на аудіоапаратуру.

ВИРІШИЛИ: скерувати даний лист для розгляду та опрацювання комісії районної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій.

Голосували: За –  одноголосно.

– Лист Комунальної установи Сокальської районної ради Львівської області «Ценрт з обслуговування закладів освіти Сокальського району» від 02 березня 2018 року за №01-8/24 щодо виділення додаткових коштів для підвищення заробітної плати педагогічним працівникам дошкільних, позашкільних та інших закладів та установ освіти .

ВИРІШИЛИ: скерувати даний лист для розгляду та опрацювання  постійній комісії районної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій.

Голосували: За –  одноголосно.

– Лист Комунальної установи Сокальської районної ради Львівської області «Ценрт з обслуговування закладів освіти Сокальського району» від 06 лютого 2018 року за №01-8/6 щодо виділення додаткових коштів.

ВИРІШИЛИ: скерувати даний лист для розгляду та опрацювання комісії районної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій.

Голосували: За –  одноголосно.

Лист Комунальної установи Сокальської районної ради Львівської області «Ценрт з обслуговування закладів освіти Сокальського району» від 14 лютого 2018 року за №01-8/8 щодо виділення додаткових коштів

ВИРІШИЛИ: скерувати даний лист для розгляду та опрацювання у комісію районної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій.

Голосували: За –  одноголосно.

– Лист відділу освіти Сокальської РДА від 07.02.2018 року за №01-8/134 щодо співфінансування Львівською ОДА

ВИРІШИЛИ: інформацію у листі взяти до відома.

 Голосували: За –  одноголосно.

– Лист відділу освіти Сокальської РДА від 21.02.2018 року за №01-8/202 щодо співфінансування з районного бюджету «Програми розвитку освіти Львівщини на 2017-2020 роки».

ВИРІШИЛИ: інформацію у листі взяти до відома та врахувати те, що частково кошти на дані цілі плануються виділити на черговій сесії.

Голосували: За –  одноголосно

Лист фінансового управління Сокальської РДА від 21 лютого 2018 року за №01-16 щодо виділення коштів для обробітку горища Горбківської ЗШ І-ІІ ст. вогнезахисним розчином.

ВИРІШИЛИ: інформацію у листі взяти до відома.

Голосували: За –  одноголосно

– Лист відділу освіти Сокальської РДА від 26.02.2018 року за №01-8/215 щодо виділення додаткових коштів на влаштування вогнезахисної обробки дерев’яних конструкцій Горбківської ЗШ І-ІІ ст.

ВИРІШИЛИ: інформацію у листі взяти до відома та врахувати те, що кошти на дані цілі плануються виділити на черговій сесії.

Голосували: За –  одноголосно

– Лист Комунальної установи Сокальської районної ради Львівської області «Ценрт з обслуговування закладів освіти Сокальського району» від 26 лютого 2018 року за №01-8/16 щодо виділення додаткових коштів на влаштування вогнезахисної обробки горища дерев’яних конструкцій Горбківської ЗШ І-ІІ ст.

ВИРІШИЛИ: інформацію у листі взяти до відома та врахувати те, що кошти на дані цілі плануються виділити на черговій сесії.

Голосували: За –  одноголосно

– Лист відділу освіти Сокальської РДА від 21.02.2018 року за №01-8/223 щодо виділення додаткових коштів на закупівлю.

ВИРІШИЛИ: скерувати даний лист для розгляду та опрацювання комісії районної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій.

Голосували: За –  одноголосно

Лист Жвирківської селищної ради Сокальського району Львівської області від 22 лютого 2018 року за №/02-21 щодо збільшення субвенції на фінансування доплати за вислугу років працівникам закладів культури

ВИРІШИЛИ: рекомендувати прийняти рішення на місцевому рівні щодо збільшення субвенції на фінансування доплати за вислугу років працівникам закладів культури.

Голосували: За –  одноголосно

– Лист Стенятинської сільської ради Сокальського району Львівської області від 22 лютого 2018 року за №/02-21 щодо виділення коштів на завершення ремонтних робіт.

ВИРІШИЛИ:  скерувати даний лист для розгляду та опрацювання комісії районної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій.

Голосували: За –  одноголосно

– Лист Савчинської сільської ради Сокальського району Львівської області від 22.02.2018 року за №75 щодо виділення коштів для проведення і підготовки міжнародного фестивалю ГУТАFest

ВИРІШИЛИ: скерувати лист для опрацювання розпоряднику коштів відділу з питань культури, охорони культурної спадщини, туризму та релігій Сокальської РДА.

– Лист Боб’ятинської сільської ради Сокальського району Львівської області від 09 лютого 2018 року за №54 щодо виділення коштів

ВИРІШИЛИ: рекомендувати взяти участь у обласному конкурсі проектів місцевого розвитку.

Голосували: За –  одноголосно

– Лист Боб’ятинської сільської ради Сокальського району Львівської області від 12 березня 2018 року за №106 щодо виділення коштів

ВИРІШИЛИ: рекомендувати взяти участь у обласному конкурсі проектів місцевого розвитку.

Голосували: За –  одноголосно.

– Лист Варязької сільської ради Сокальського району Львівської області від 14 лютого 2018 року за №76/02-21 щодо виділення коштів на придбання сценічних костюмів

ВИРІШИЛИ: рекомендувати звернутися до розпорядника коштів по Програмі підтримки творчої діяльності аматорських колективів Сокальського району» щодо виділення коштів на придбання сценічних костюмів.

Голосували: За –  одноголосно.

– Лист Волицької сільської ради Сокальського району Львівської області від 01 лютого 2018 року за №40/02-18 щодо введення посади художнього керівника

ВИРІШИЛИ: рекомендувати дотримуватись норм чинного законодавства.

Голосували: За –  одноголосно.

– Лист Волицької сільської ради Сокальського району Львівської області від 07 березня 2018 року за №66/02-18 щодо введення ) 0,5 ставки художнього керівника

ВИРІШИЛИ: рекомендувати дотримуватись норм чинного законодавства.

Голосували: За –  одноголосно.

– Лист Сілецької сільської ради Сокальського району Львівської області від 30 січня 2018 року за №75/02-21 щодо виділення коштів на співфінансування об’єкту «Будівництво дитячого садка-ясел».

ВИРІШИЛИ: скерувати даний лист для розгляду та опрацювання комісії районної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій.

Голосували: За –  одноголосно.

– Лист Сокальської ДЮШС «Сокаляни» від 13 лютого 2018 року №10 щодо виділення коштів на покрівлі Народного дому.

ВИРІШИЛИ: скерувати даний лист для розгляду та опрацювання комісії районної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій.

Голосували: За –  одноголосно

– Лист Хлівчанської сільської ради Сокальського району Львівської області від 01 лютого 2018 року за №2  щодо виділення котів для капітального ремонту покрівлі Народного дому.

ВИРІШИЛИ: скерувати даний лист для розгляду та опрацювання комісії районної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій.

Голосували: За –  одноголосно.

Лист Хлівчанської сільської ради Сокальського району Львівської області від 22 лютого 2018 року за №01-09/17 щодо виділення шкільного автобуса

ВИРІШИЛИ: скерувати Комунальній установі Сокальської районної ради Львівської області «Центр з обслуговування закладів освіти Сокальського району для опрацювання.

Голосували: За –  одноголосно.

– Лист відділу освіти Сокальської РДА від 22.02.2018 року за №01-8/210 щодо виділення додаткових коштів на капітальний ремонт даху Межирічанського НВК «ЗШ І-ІІ ступенів-дитячий садок».

ВИРІШИЛИ: інформацію у листі взяти до відома та врахувати те, що кошти на дані цілі плануються виділити на черговій сесії.

Голосували: За –  одноголосно.

– Лист Межирічанського НВК «ЗШ І-ІІ ступенів-дитячий садок» від 08 лютого 2018 року за №40/10 щодо виділення додаткових коштів на капітальний ремонт даху Межирічанського НВК «ЗШ І-ІІ ступенів-дитячий садок»

ВИРІШИЛИ: інформацію у листі взяти до відома та врахувати те, що кошти на дані цілі плануються виділити на черговій сесії.

Голосували: За –  одноголосно

– Лист відділу з питань культури, охорони культурної спадщини, туризму та релігії Сокальської РДА від 19 лютого 2018 року №89/01-24 щодо виділення коштів.

ВИРІШИЛИ:  скерувати даний лист для розгляду та опрацювання  комісії районної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій.

Голосували: За –  одноголосно.

– Лист Львівської обласної ради від15 грудня 2017 року щодо програм.

ВИРІШИЛИ: інформацію у листі взяти до відома.

Голосували: За –  одноголосно.

– Лист Сокальського районного методичного кабінету від 29 січня 2018 року №05-1/18 щодо розгляду проекту статуту КУ «Інклюзивно-ресурсний центр».

ВИРІШИЛИ: рекомендувати сесії районної ради розглянути та підтримати запропонований проект рішення «Про cтворення комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Сокальської районної ради  Львівської області».

Голосували: За –  одноголосно

– Лист відділу з питань культури, охорони культурної спадщини, туризму та релігій від 26 січня 2018 року №54/01-24 щодо розгляду статуту.

ВИРІШИЛИ: рекомендувати сесії районної ради розглянути та підтримати запропонований проект рішення «Про затвердження Статуту Сокальської районної централізованої бібліотечної системи в новій редакції».

Голосували: За –  одноголосно

– Лист Стаївської ЗШ І-ІІ ступенів імені Осипа Лещука Сокальської районної ради Львівської області від 06.03.2018 року за №26.

ВИРІШИЛИ: скерувати даний лист для розгляду та опрацювання комісії районної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій.

Голосували: За –  одноголосно.

– Лист Сілецької ЗШІ-ІІІ ступенів ім.І.Климіва-Легенди від 13.03.2018 року за №29

ВИРІШИЛИ: скерувати Комунальній установі Сокальської районної ради Львівської області «Центр з обслуговування закладів освіти Сокальського району для опрацювання.

Голосували: За –  одноголосно.

– Лист Волсвинської ЗШ І-ІІ ступенів від 14.03.2018 року за №14 щодо введення у штатний розпис.

ВИРІШИЛИ: скерувати Комунальній установі Сокальської районної ради Львівської області «Центр з обслуговування закладів освіти Сокальського району для опрацювання.

Голосували: За –  одноголосно.

– Лист Тартаківського НВК «ЗШ І-ІІ ст. ім. Петра Саноцького» від 13.03.2018 року за №28 щодо виділення коштів.

ВИРІШИЛИ: скерувати Комунальній установі Сокальської районної ради Львівської області «Центр з обслуговування закладів освіти Сокальського району для опрацювання.

Голосували: За –  одноголосно.

– Звернення депутата Сокальської районної ради Козійчука Ю.Б. від 13.03.2018 року.

ВИРІШИЛИ: скерувати Комунальній установі Сокальської районної ради Львівської області «Центр з обслуговування закладів освіти Сокальського району для опрацювання.

Голосували: За –  одноголосно.

– Лист Лучицької сільської ради Сокальського району Львівської області07.03.2018 року за №62/02-21 щодо виділення коштів.

ВИРІШИЛИ: скерувати даний лист для розгляду та опрацювання постійній комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій.

Голосували: За –  одноголосно.

– Лист Лучицької сільської ради Сокальського району Львівської області07.03.2018 року за №63/02-21 щодо виділення коштів.

ВИРІШИЛИ: скерувати даний лист для розгляду та опрацювання постійній комісії районної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій.

Голосували: За –  одноголосно.

– Лист Стенятинської сільської ради Сокальського району Львівської області 13.03.2018 року за №103 щодо виділення коштів.

ВИРІШИЛИ: скерувати даний лист для розгляду та опрацювання постійній комісію з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій.

Голосували: За –  одноголосно.

– Лист Головного управління ДСНС У Львівській області Сокальський районний сектор від 14.03.2018 року №22/187-РС.

ВИРІШИЛИ: інформацію у листі взяти до відома.

Голосували: За –  одноголосно

– Лист Головного управління ДСНС У Львівській області Сокальський районний сектор від 14.03.2018 року №22/186-РС.

ВИРІШИЛИ: інформацію у листі взяти до відома.

Голосували: За –  одноголосно

 

 

Голова постійної комісії                                                                  Береза О. А.

Секретар постійної комісії                                                           Ігнатюк М. В.