Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 0,0200га, для надання в оренду ТзОВ «УКРТАУЕР» для розміщення та експлуатації об’єктів і споруд телекомунікацій на території Лучицької сільської ради Сокальського району Львівської області (за межами населеного пункту)

ПРОЕКТ

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА РАДА
ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
сесія _________скликання
Р І Ш Е Н Н Я №
2018 року м.Сокаль

Про затвердження технічної документації
з нормативної грошової оцінки земельної
ділянки площею 0,0200га, для надання в оренду
ТзОВ «УКРТАУЕР» для розміщення
та експлуатації об’єктів і споруд телекомунікацій на
території Лучицької сільської ради
Сокальського району Львівської області
(за межами населеного пункту)

Розглянувши технічну документацію, розроблену ТзОВ «Терразем», з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, площею 0,0200 га, для надання в оренду ТзОВ «УКРТАУЕР» для розміщення та експлуатації об’єктів і споруд телекомунікацій на території Лучицької сільської ради Сокальського району Львівської області (за межами населеного пункту), враховуючи позитивний висновок державної експертизи землевпорядної документації від 20 лютого 2018 року №103, керуючись ст.10 Земельного кодексу України та ст. ст. 13, 23 Закону України «Про оцінку земель», ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та враховуючи висновок постійної депутатської комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології, раціонального природокористування та розвитку сільських територій, Сокальська районна рада Львівської області,-

В И Р І Ш И Л А:

1.Затвердити технічну документацію з нормативної грошової оцінки, земельної ділянки, для надання в оренду ТзОВ «УКРТАУЕР» для розміщення та експлуатації об’єктів і споруд телекомунікацій на території Лучицької сільської ради Сокальського району Львівської області (за межами населеного пункту):
– земельна ділянка площею 0,0200 га, кадастровий номер 4624883200:07:000:0417, нормативна грошова оцінка земельної ділянки складає 11884,00 гривень, в тому числі за І кв. м. – 59,42 гривень.

2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології, раціонального природокористування та розвитку сільських територій.

Голова районної ради Микола Пасько