П Р О Т О К О Л  № 21 ПОСТІЙНОЇ ДЕПУТАТСЬКОЇ КОМІСІЇ з питань євроінтеграції, взаємодії з місцевими радами, децентралізації, регламенту, депутатської етики, законності та взаємодії із ЗМІ від «03» квітня 2018 р.

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ПОСТІЙНА ДЕПУТАТСЬКА КОМІСІЯ

з питань євроінтеграції, взаємодії з місцевими радами, децентралізації, регламенту, депутатської етики, законності та взаємодії із ЗМІ

П Р О Т О К О Л  № 21

від « 03  » квітня 2018 р.

Присутні:

Голова постійної комісії:           Притулко В.Я.

Секретар постійної комісії:       Стельмащук М.П.

Члени постійної комісії:      Гаврилів Я.С.

Відсутні:, Ходор С.П., Красько Б.І

Запрошені:  Ребрина Л.Я., Саламанчук О.М.

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

  1. Про розгляд припису Національної Агенції з питань запобігання корупції від 23.03.2018р. № 517 «Про внесення припису про порушення вимог законодавства щодо етичної поведінки, запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, інших порушень закону»
  2. Ознайомлення з листами.

 

  1. Про розгляд припису Національної Агенції з питань запобігання корупції від 23.03.2018р. № 517 «Про внесення припису про порушення вимог законодавства щодо етичної поведінки, запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, інших порушень закону»

 СЛУХАЛИ: розгляд припису Національної Агенції з питань запобігання корупції від 23.03.2018р. № 517 «Про внесення припису про порушення вимог законодавства щодо етичної поведінки, запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, інших порушень закону»

ВИСТУПИЛИ: Притулко В.Я., Ребрина Л.Я.

ВИРІШИЛИ:

  1. Рекомендувати генеральному директору КП «Телерадіокомпанія «Сокаль» Новацькому О.Є. на протязі п’яти робочих днів позбавитись приватного інтересу.
  2. Рекомендувати голові районної ради Паську М.М. поїхати в НАЗК на консультацію по даному питанню.

Голосували : За –  одноголосно.

 

  1. Ознайомлення з листами.

–  РОЗГЛЯНУЛИ:

лист Сокальського районного сектору Головного управління ДСНС у Львівській області від 14.03.2018р. № 22/187-РС щодо стану організації протипожежного захисту культових споруд– інформацію взято до відома.

лист Сокальського районного сектору Головного управління ДСНС у Львівській області від 14.03.2018р. № 22/186-РС щодо стану проти пожежного захисту об’єктів районного відділу освіти, розташованих на території Сокальського району – рекомендувати Тимчаку О.Я. розробити стратегічну програму протипожежного захисту об’єктів районного відділу освіти, розташованих на території Сокальського району терміном на 5 років.

– лист Львівського прикордонного загону ЗРУ Державної прикордонної служби України від 06.03.2018р. № 901/2485 щодо надання дозволу на розробку детального плану на земельну ділянку – дане питання не належить до повноважень районної ради.

лист депутата Сокальської районної ради Сенюка А.І. від 13.03.2018р. № 13-03-2018-01 щодо внесення поправки в проект рішення «Про внесення змін до районних Програм на 2018 рік» – рекомендувати  сесії районної ради розглянути запропоновану поправку.

лист Сокальської районної державної адміністрації від 19.03.2018р. № 327/02-25 щодо додатку 1 до програми «Національно-патріотичного, військово-спортивного виховання та підготовки молоді до служби в Збройних силах України на 2017-2020 роки» – рекомендувати  сесії районної ради розглянути запропонований додаток.

Голосували : За – одноголосно.                                  

 

Голова постійної комісії                                                                            Віктор Притулко

Секретар постійної комісії                                                                       Марія Стельмащук