Р І Ш Е Н Н Я №486 від 27 березня 2018 року / Про прийняття в спільну комунальну власність територіальних громад Сокальського району земельної ділянки

 СОКАЛЬСЬКА  РАЙОННА  РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ХХVІІ  сесія  VІІ скликання

Р І Ш Е Н Н Я №486

         27 березня 2018 року                                                               м. Сокаль

 

Про прийняття в спільну комунальну власність територіальних громад Сокальського району земельної ділянки

 

Керуючись Земельним Кодексом України, ст. ст. 43, 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, враховуючи наказ Головного управління Держгеокадастру у Львівській області,  Сокальська районна рада Львівської області, –

ВИРІШИЛА:

 1. Прийняти у спільну комунальну власність територіальних громад сіл, селища, міст Сокальського району в особі Сокальської районної ради Львівської області земельну ділянку площею 0,0800 га (кадастровий номер 4624884600:07:000:0037) для будівництва та обслуговування об’єктів рекреаційного призначення (код КВЦПЗ 07.01) для розміщення оглядової вежі в рамках програми транскордонного співробітництва «Польща-Білорусь-Україна 2014-2020», розташовану на території Опільської сільської ради Сокальського району.
 2. Сплатити втрати сільськогосподарського виробництва.
 3. Земельну ділянку використовувати за цільовим призначенням.
 4. Делегувати голові районної ради повноваження щодо:
 • створення комісії по прийманню – передачі вищевказаної земельної ділянки;
 • реєстрації речового права на вищевказану земельну ділянку згідно чинного законодавства України.
 1. З метою реалізації проекту PBU1/0224/16 «Єднає нас Буг – утворення двох транскордонних байдаркових туристичних маршрутів» в рамках програми транскордонного співробітництва «Польща-Білорусь-Україна 2014-2020» з метою виконання робіт по об’єктах «Будівництво (влаштування) центру байдарочного туризму в м. Сокаль Львівської області», «Будівництво оглядової вежі в с. Конотопи Сокальського району Львівської області» делегувати голові районної ради повноваження щодо:
 • Виготовлення, коригування і затвердження проектної і кошторисної документації
 • – Отримання дозвільних документів, необхідних для будівельних робіт
 • Укладання будь-яких угод з підрядниками, субпідрядниками, проектними організаціями, службами, постачальниками будівельних матеріалів, обладнання та комплектуючих з метою реалізації проекту
 • Забезпечення організації та управління будівництвом об’єктів по проекту.
 • Затвердження необхідної документації для проведення процедур державних закупівель з метою реалізації проекту ;
 • Здійснення розрахунків за виконання робіт проекту.
 • Забезпечення здійснення авторського та технічного нагляду за будівництвом об’єктів.
 • Здійснення контролю вартості та обліку робіт, які виконуються залученими організаціями, через підписання актів приймання виконаних будівельних робіт (у тому числі за типовою формою № КБ-2вВ) та довідок виконаних будівельних робіт (у тому числі за типовою формою № КБ-3) по проекту.
 • Підготовка виконавчої та іншої документації для прийняття закінчених будівництвом об’єктів в експлуатацію.
 1. Забезпечення введення об’єктів будівництва в експлуатацію та отримання документів, що засвідчують відповідність збудованих об’єктів проектній документації, вимогам законодавства України.
 2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань промисловості, інфраструктури, комунального майна та підприємництва.

 

  Голова районної ради                                                          Микола Пасько