Р І Ш Е Н Н Я №489 від 27 березня 2018 року / Про продовження контракту з головним лікарем КЗ СРРЛО «Сокальська центральна районна, лікарня» Шведом Романом Тимофійовичем

СОКАЛЬСЬКА  РАЙОННА  РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ХХVІІ  сесія  VІІ скликання

Р І Ш Е Н Н Я №489

27 березня 2018 року                                                               м. Сокаль

 

Про продовження контракту з головним лікарем
КЗ СРРЛО «Сокальська центральна районна,
лікарня» Шведом Романом Тимофійовичем

      Керуючись  ст. 43 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні», Кодексом законів про працю України, частиною дев’ятою статті 16 Основ законодавства України про охорону здоров’я, Порядком проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 р. № 1094,  Положенням про порядок призначення на посаду та звільнення з посади керівників підприємств(установ, організацій, закладів), які належать до спільної комунальної власності територіальних громад Сокальського району, укладення та розірвання з ними контрактів, затвердженим рішенням Сокальської районної ради від 20.10. 2011року №130, зі змінами,  враховуючи висновки постійної комісії районної ради з питань промисловості, підприємництва, комунального майна, інфраструктури, зовнішньоекономічної та транскордонної діяльності, постійної комісії районної ради з питань молодіжної політики, охорони здоров”я, фізичної культури та спорту,   Сокальська районна рада Львівської області ,-

 

ВИРІШИЛА :

  1. Продовжити контракт з Шведом Романом Тимофійовичем на посаді головного лікаря КЗ СРРЛО «Сокальська центральна районна лікарня» терміном на три роки.
  2. Внести зміни в Положення про порядок призначення на посаду та звільнення з посади керівників підприємств (установ, організацій, закладів), які належать до спільної власності територіальних громад Сокальського району, укладення та розірвання з ними контрактів, затвердженого рішенням №130 від 20.11.2011р. наступного змісту: «Доповнити пункт 1.3. абзацом в наступній редакції: «Контракт з головним лікарем Комунального закладу  Сокальської районної ради Львівської області «Сокальська центральна районна лікарня» укладається за формою відповідно до частини дев’ятої статті 16 Основ законодавства України про охорону здоров’я.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань молодіжної політики, охорони здоров”я, фізичної культури та спорту.

 

Голова районної ради                                                                      Микола Пасько